Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH 70-80KM

43 odpowiedzi na ten temat

#41 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 14 sierpień 2012 - 18:36

NH 70-80KM

Hah :D. Eee tam takie gadanie nie gadaj że tyle roboty jest przy takim areale:p. To co ja mam powiedzieć o 400ha i ponad 500 sztukach bydła? Teraz to krowy dojarki doją więc nie ma tyle roboty :D. I przestańcie wszyscy sie tu kłucić i przechwalać bo już dawno odbiegliście od tematu pozdro.

100 razy bym wolał orządzic twoje 500 bydła niż moje 50 wszystkiego bydła (wczesniej napisane 30 to KROWY) Ja musze codziennie dowozic do nich dowozic pasze taczkami czyli rano 5-6 taczek i po południu to samo. Z jednej strony obory mam wyciag ale z drugiej musze codziennie wywalac 5 taczek gnoju. A ty przy obrządku wcale sie nie zmęczysz :D pozazdroscic. I ty pewnie masz pracowników a ja nie. Wzieli byscie sie za doradzanie a nie za kłutnie.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH 70-80KM Dzisiaj, 09:13
  •  

#42 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 17:02

NH 70-80KM przecież ja ci opowiedziałem swoje zdanie na temat i nie zamierzam sie powtarzać kolejny raz polacam ci nh i mysle ze niebieskie stado było by dobre do twojej gospodarki bardzo ekonomiczny ciągnik jak na polskie gospodarstwo to idealne ciągniki z racji iz jest to zwinny i bardzo mało pala te ciągniki ;) ja jak bym miał kupic to wydaje mi sie ze bym kupił nh teraz nie ma lepszych ciągników w tej cenie ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#43 Share wysoki24

wysoki24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 19:58

NH 70-80KM Dokładnie jak powyżej napisał - nie ma w tym momencie lepszych ciagników w tej cenie od NH. NH oferuje bardzo dobre ciagniki pod wieloma względami za bardzo rozsądne pieniądze, dotego serwis nie jest drogi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#44 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 16 sierpień 2012 - 20:15

NH 70-80KM No to dzieki za dorzadzanie :D
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)