Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH 70-80KM

43 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Basior

Basior

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 12 sierpień 2012 - 19:34

NH 70-80KM Brawa dla Prezesa świete słowa... :) Jak by do tego NH zaczepił obciążnik to by nie mieszał proste jak jeba*** !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH 70-80KM Dzisiaj, 19:23
  •  

#22 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 10:57

NH 70-80KM rfarmatacker widze ze jests fanem sowojego ciągnika i piszesz głupi temat jaki ciągnik a każdy wie ze wybierzesz kolejnego farmatracka więc poco ta głupia rozmowa ja osobiście nie jestem fanem jakiś wynalazków ja mam wybór za sąbą jestem zadowolony jak jak byś nabrał pełną łyche na farmataca to też by go nosiło myślisz ze co zakładasz przednie opciążniki na tylny tuz i praca z turem jest wydajna i przyjemna widuje te twoje ciągniki na pokazach i w porównaniu do nh sie ten ciągnik nie umywa a;le jak chcesz pracjusz u nas w gmnije z 10 ciągników marki new hollad i nie moge powiedzieć żeby ktos narzekał moje zdanie jest taki jak do moałego gospodarstwa czy na ciągnik pomocniczy to tylko nh zwrotny mało pali zgrabny nie drogi mało awaryjny bo wszystko co się rusza jest awaryjne .. a jak na ciągnik główny to wybrał bym cos z jd 6630 i jak wychodzi najbardziej ekonomicznie bo nh mało pali w lekkich pracach a jd wychodzi ekonomicznie w ciężkiej robocie ;)

#23 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 11:49

NH 70-80KM Jakbyś mógł trochę bardziej zrozumiale pisać, to nikt by się nie obraził.

2 Widzisz Ty tylko możesz te ciągniki pooglądać na pokazach, natomiast my mamy je na podwórku i wiemy jak pracują. Więc naprawdę jak tym ciągnikiem nie pracowałeś to zamilcz.

#24 Share KiepskiT6030

KiepskiT6030

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 231 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 13:39

NH 70-80KM Posiadam td 5030 i ciągnik bardzo zgrabny problemów żadnych nie miałem chyba bezpiecznik jeden mi poszedł a tak nic więcej na paliwożerność nie nażekam chodzi głównie w turze i lekkich pracach:) ciągnik godny polecenia

#25 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 15:22

NH 70-80KM

Jakbyś mógł trochę bardziej zrozumiale pisać, to nikt by się nie obraził.

2 Widzisz Ty tylko możesz te ciągniki pooglądać na pokazach, natomiast my mamy je na podwórku i wiemy jak pracują. Więc naprawdę jak tym ciągnikiem nie pracowałeś to zamilcz.

a ty gdzie słyszałem złe opowieści o nh z gazet czy może ploty na wsi ? ja pracuje nh i wiem cos na temat tego ciągnika i wiem ze mogę go polecić jak by farmatrack był by tak zaje... to by miał większą sprzedaż a tak odnajduje sie gdzieś na końcu listy sprzedaży ?i jak to wyjaśnisz ?

#26 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 16:38

NH 70-80KM heh na końcu listy ? 7 miejsce to jest koniec listy ? Proszę cię przestań wypisywać Bóg wie co.
P.S o ile mi wiadomo to podnosi się na 6 miejsce.

I jeszcze kawałek tekstu znalezionego w googlach

FARMTRAC 675DT był w I półroczu 2011 najchętniej kupowanym przez polskiego rolnika ciągnikiem o mocy do 75KM

Edytowany przez Ursusc385, 13 sierpień 2012 - 16:41.

#27 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 13 sierpień 2012 - 17:42

NH 70-80KM Nowłasnie farmtrac jest dosyc nowym ciagnikiem bo jest dopiero kilka lat na rynku a nie to co nh. I farmtrac ma mało modeli ciagnikow i na szczescie sie ciagle rozwija. Powiedz mi jakim cudem farmtrac moze dorownac nh w sprzedaży jak famtrac ma przedział mocy okolo 30-110 a nh niewiem ile najmniej a max 669. Ten nh co pisalem to byl t4.55 i wiem ze famtrac chodzi jak igielka bo wiele osob ma go w mojej okolicy i wiekszosc ma przy nim tura i jakos nie narzekają. Ja MF 255 podnosze balota i jade bez przeszkod po utwardzonym podłozu. 6 miejsce w tak krotkim czasie i z takim małym przedziałem mocy to jest słabo?? To jest za***iscie.
Jeśli Ci doradziłem, pomogłem to odwdzięcz się zieloną strzałką w góre :)

#28 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów
  • Zainteresowania:Sport, sztuki walki, i rolnictwo

Napisany 13 sierpień 2012 - 18:05

NH 70-80KM Panowie czytajac wasze posty śmiać sie chce po prostu :D. Powiem tak jak by każdego było stać to by wolał kupić Fendta a nie jakiegoś fotona, mtz, farmtraca czy też inne.. Każdy kupuje taki ciągnik który sprosta mniej więcej naszym wymaganiom i na który nas stać. Farmtracki to jedne z najtańszych ciągników na rynku i cieszą sie popularnością taką jaką mają ponieważ większość rolników woli kupić coś tańszego za 120tyś a nie za 250tyś bo to jest znaczna różnica. Chyba każdy się ze mną zgodzi. Ja mam duże gospodarstwo bo prawie 400ha i kupuje sprawdzone marki ciągników zaufałem marce New Holland i nie narzekam na nią ponieważ ich sprzęt sprawuje mi się fantastycznie. O Fendzie to już nie wspomne bo nazwa mówi sama za siebie , plany są na kolejny ciągniczek z marki fendt. Także kolego ja Ci polecam Fendta lub New hollanda na te ciągniki na pewno nie będziesz narzekał. A takie przechwałki który to ciągnik nie lepszy zostawcie sobie to dla siebie.
Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

#29 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, majsterkowanie i oczywiscie płeć przeciwna :)

Napisany 13 sierpień 2012 - 18:17

NH 70-80KM Ja nie mowie ze farmtrac lepszy bo napewno nie da sie tego ot tak sobie tego stwierdzic. Nie pierdziel ze na nh nie bede narzekal bo tego nie wie nikt mozliwe ze na farmtracka tez czasami ponarzekam. Ciezko jest mi wybrac nh bo w mojej okolicy jeździ tylko jeden cos okolo 60km a famtrackow jest multum. Fakt ze nh jest wygodniejszy ale czy mniej awaryjny to juz nie wiem. Teraz mi wpadł w oko deutz fahr agroplus :D Z tego co czytam na agrofoto to w nh awerje sa powazniejsze a w farmtracku takie piedółki typu linka pękła albo cos z tych rzeczy

#30 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 18:28

NH 70-80KM Hahahaha:D no i tu sie wydałeś kolego że takie badziewne hisotryjki z neta bierzesz. :D. Widać troszke tępak z Ciebie bo nie dasz sobie przetłumaczyć. Na te twoje 20ha to taki ciągnik będzie wieczny bo więcej będzie stał niż robił :D. Także powodzonka w zakupie Farmtracka :D:D. A i temat zamknij bo już zaczyszasz głupoty wypisywać.

Pozdro
Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 20:22

NH 70-80KM skoro nh sprzedaje przeciętnie 1700 ciągników a farmatrac sprzedaje 350 to więcej ludzi będzie narzekać na nh bo nie ma mowy zeby w ciągniku za 130 tys się cos nie po psuło a różnica jest duza czym więcej sprzedajesz tym musisz sie z tym liczyc ze cos gdzies strzeli .... to zależy jak trafi bo u ciebie multum farmatraców a u mnie multum nh .... temat staje się bez sensu bo kazdy pisze brednie podejmij męską decyzje to nie jest cenyzja na całe życie zawsze mozna sprzedać i kupić co innego ;)
Ps. kolego u góry skąd dokładnie jestes bo ja tez okolica łodzi jak blisko to moze podjade obejrzeć twoją gospodare ?

#32 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 20:26

NH 70-80KM Czy Ty aby umiesz w ogóle czytać ? Lub szukać jakiś informacji ? Jakie znów 350 ciągników ? Ty chyba lubisz wszystko zaniżać ?
Ft sprzedał w 2011 ok 700 ciągników w samej Polsce.

P.S Kto pisze brednie to widać gołym okiem, ale to szczegół...

#33 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 20:43

NH 70-80KM Okolice Grójca . A NH w samym marcu sprzedał 350 ciągników :D jest różnica ? Jest ! :D w 2011 sprzedali 2500 ciągników ! :D a ten rok sę zapowiada jeszcze lepszy z tego co wiem od Dealera :D. Także farmtrack przy NH ginie jakością , wytrzymałością, komfortem i porzedewszystkim popularnością :D

#34 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2639 postów

Napisany 13 sierpień 2012 - 20:46

NH 70-80KM A zresztą... Wy nawet nie potraficie napisać poprawnie nazwy tego ciągnika...

#35 Share Fartrac675dt

Fartrac675dt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 560 postów
  • Zainteresowania:;) dziewczyny , rolnictwo , ciągniki

Napisany 14 sierpień 2012 - 07:57

NH 70-80KM Każdy ciagnik ma wzloty i upadki było kilka lat temu że Zetor jest nr.1 w Polsce i co spadł w ramke stanął Nh drugie John Deere trzecie Belarus taka klasyfikacja była w Top Agrar Polska to teraz pomysleć co bedzie za kilka lat New Holland spadnie inna marka wskoczy w ramki a co do NH i FT w mojej okolicy jest 5Farmtraców a 1 New Holland :D zależy od regionu co kto bierze bo u mnie królują John deery kilka lat temu Zetory wiec w mojej okolicy najwiecej tych maszynek ;)

#36 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 08:30

NH 70-80KM

Czy Ty aby umiesz w ogóle czytać ? Lub szukać jakiś informacji ? Jakie znów 350 ciągników ? Ty chyba lubisz wszystko zaniżać ?
Ft sprzedał w 2011 ok 700 ciągników w samej Polsce.

P.S Kto pisze brednie to widać gołym okiem, ale to szczegół...

to jest sprzedaż od początku roku ... znajomy był ostatnio u mnie powiedział ze jest przed zakupem ciągnika poleciłem mu nh taki jak ja mam chłop robi w polu zadowolony maszy mu dobrałem i lata sobie niebieski zestaw nh z rolmako i koles się cieszy ja cię ciesze ze mu pomogłem a wy róbta co chceta !

#37 Share farmtracker

farmtracker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 11:32

NH 70-80KM Czego sie tak pieklicie? Wątpie ze bedzie wieczny bo on bedzie robił w turze a jak nie w turze i opryski nawoz transport beczka uwiez mi bedzie miał co robic bo mam gospodarstwo mleczne i przy krowach zawsze jest cos do roboty. Farmtracka 690dt bede miał tylko do ciezkich prac czyli orka i agregat uprawowo siewny. Mam 20ha swoich i teraz bede brał ziemie w dzierżawe bo po co mi 2 ciagniki na 20ha? Ja biore drugi ciagnik w 2014 roku czyli jeszcze moze inne modele farmtracka wyjdą albo nh albo ciagniki stanieją. Ja wolołbym jeszcze poczekac z kupnem nawet do 2016roku ale srdki unijne sie konczą :( . Kurde sam niewiem jaki ciagnik wybrac czy nh DF czy farmtrac. Jak była mowa o doradzaniu to na odpowiedz czekałem po 2-3 godziny a jak jest kłutnia to odpowiedz co godzine. Prezes ty chyba myslisz ze te 20 ha to sie same obrabią przy 20 ha i 30 krowach tez jest troche roboty uwiez mi

#38 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 16:36

NH 70-80KM Hah :D. Eee tam takie gadanie nie gadaj że tyle roboty jest przy takim areale:p. To co ja mam powiedzieć o 400ha i ponad 500 sztukach bydła? Teraz to krowy dojarki doją więc nie ma tyle roboty :D. I przestańcie wszyscy sie tu kłucić i przechwalać bo już dawno odbiegliście od tematu pozdro.

#39 Share casejx80

casejx80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 16:45

NH 70-80KM widaomo ze gospodarstwo przy przy 500 bydła jest bardziej zmechanizowane i nie ma aż tyle roboty jest większy obrót pieniędzy a jak bys nie miał czasu to bys nie siedział na forum ;) a jak masz to 30 krów to musisz każda obejść popilnowac widomo zeby z tych 30 krów był pieniądz tez trzeba sie narobic ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Prezes1352

Prezes1352

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 602 postów

Napisany 14 sierpień 2012 - 17:06

NH 70-80KM No fakt może i tu masz racje :P. A to że na forum często jestem to jest to że korzystam z internetu w telefonie poprzez Wi-fi i stąd ta moja obecność:P tak to mało kiedy bym wchodził. Bo wkoncu trzeba pracować w polu .