Skocz do zawartości

Zdjęcie

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darekgo

darekgo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 13:43

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 Witam chciałem sie dowiedzieć gdzie znajduje sie akumulator hydrauliczny do powershifa i czym sie go napełnia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 Dzisiaj, 01:45
  •  

#2 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 14:56

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 z prawej strony tam gdzie akumulatory i elektrozawory od powershifta. Ja go chciałem napełnić bo myślałem że to przez niego to szarpanie przy zmianie półbiegów. Napełnia się go azotem prawdopodobnie do 1/3 ciśnienia roboczego, które wynosi 20 bar. Przy tym akumulatorze jest normalny wentyl zobacz czy jest tak jakiekolwiek ciśnienie, jak nie ma to sprawdź kompresorem czy pęcherz nie jest przebity co jest bardzo prawdopodobne jeśli nie było ciśnienia. Ja właśnie tak miałem i musiałem kupić nowy (1000zł :wacko: ), ale niestety na szarpanie zbytnio nie pomogło

#3 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 08:47

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 A mi się zdaję że to jest akumulator od TUZA tylnego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 21:35

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 nie, on jest wpięty tuż przed rozdzielacz powershift gdzie jest ciśnienie 20bar (nawet na aku pisze max ciśnienie 28bar), a na tylny tuz idzie 200bar... Pozatym w serwisówce pisze, że służy on do utrzymywania stałego ciśnienia przy zmianie półbiegów. Ale ja założyłem nowy i jakieś szczególnej poprawy nie widać.

#5 Share grego

grego

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1909 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 14:25

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 ktoś wie czy te nowe akumulatory są już napełnione? bo one nie mają takiego zaworu jak ten stary i w sumie nie wiadomo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 11 sierpień 2012 - 18:07

Akumulator hydrauliczny powershift MX 110 Ja spotkałem się z akumulatorami już nabitymi, zresztą zapytaj sprzedawcę.

Dodaj odpowiedź