Skocz do zawartości

Zdjęcie

E517 - demontaż odrzutnika słomy, jak to zrobić?

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share luxtom

luxtom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 09:07

E517 - demontaż odrzutnika słomy, jak to zrobić? E517 - demontaż odrzutnika slomy, jak to zrobić? P L I N E ! ! !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
E517 - demontaż odrzutnika słomy, jak to zrobić? Dzisiaj, 04:21
  •  

#2 Share Ogin

Ogin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 27 lipiec 2013 - 20:43

E517 - demontaż odrzutnika słomy, jak to zrobić? Mam podobny problem w 527 MDW ktoś może pomóc w tej sprawie.
Dziś zaczęly mi sie odrywać kawałki płaskownika z odrzutnika i nie wiem jak się do tego zabrac.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share luxtom

luxtom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 lipiec 2013 - 22:32

E517 - demontaż odrzutnika słomy, jak to zrobić? Ja już właśnie sie uporałem z tym problemem i moge pomóc, najpierw należy zacząć od demotażu łożysk na których osadzony jest odrzutnik, potem po lewej stronie czyli po tej co są schodki, w odrzutniku są dwa plastkowe korki, po wyjęciu ich ukarzą sie śruby z kontrą ktróre też trzeba odkęcić - zabezpieczają one odrzutnik przed przesunięciem na osi. Następnie należy sobie dorobić samemu ściągacz! Ja to zrobiłem bardzo prosto, do tuleji która wchodzi na oś odrzutnika przyspawałem nakrętki długie utwrdzane symetrycznie po obu stronach tuleji. Potem w te nakrętki wkręcam utwardzany pręt gwintowany, na końcu którego przyspawałem nakrętki tak aby było mozna kręcić prętami. Po założeniu ściągacza blokuje go sworzniem w otworze osi odrzutnika i kręce prętami na zmiane raz jednym raz drugim tak aby siły rozkładały sie po równo. Oś wychodzi z klinem. odrzutnik można wyjąć z boku kombajnu.
Ewentualne pytanie prosze kierowac na: luxtomasz@interia.pl