Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z wyglądem balotów

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share dominik19920

dominik19920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 09:07

problem z wyglądem balotów witam !! posiadam prase rolująca RC 112 mam problem z wyglądem balotów poniewaz nie sa do konca owalne w jednym miejscu zapewnie gdzie konczy podbieracz podawac słome wystawją źdźbła słomy i jest takie zgrubienie .:( :( co z tym moge zrobic ??? prosze o sensowne i konkretne odpowiedzi :): z góry dzięki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z wyglądem balotów Dzisiaj, 14:10
  •  

#2 Share Daniels

Daniels

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 11:46

problem z wyglądem balotów Jeżdzij slalomem. Dodaj zdj beli będzie owiele łatwiej :P

#3 Share adrin6231

adrin6231

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów
  • Zainteresowania:technika rolnicza sporty wodne samochody

Napisany 04 sierpień 2012 - 13:32

problem z wyglądem balotów jest krótka i sucha słoma w tym roku to tak sie dzieje, jedz wczesnie rano lub po lekkim deszczu i bedzie ok.

#4 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 04 sierpień 2012 - 13:48

problem z wyglądem balotów Slalomem sie nigdy nie beluje. W starej instrukcji do sipmy jest pokazane jak dla dziecka, jak powinno się najeżdżać na pokos, a co do kształtu beli kolega wyżej bdb radzi, słoma, w szególności ze zbóż ozimych może się zbyt ścierać i niedostatecznie zbijać w beli, dlatego też najlepiej belować ją z rosą,bądź pare godzin po skoszeniu
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#5 Share Piottrek

Piottrek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 16:41

problem z wyglądem balotów .

Edytowany przez Piottrek, 07 kwiecień 2013 - 10:36.

#6 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów
  • Zainteresowania:Kompleksowe usługi dekarskie- wykonawstwo konstrukcji i pokryć dachowych, podbitki, mycie dachów, renowacje, przebudowy, odbudowy-potrzebujesz porady bądź wykonawcy?Zapraszam;)

Napisany 04 sierpień 2012 - 16:58

problem z wyglądem balotów Raz przy jednym boku pokosu następnie przy drugim a nie slalomem, zauważ jak wtedy pokos wpada do podbieracza
KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

#7 Share romek6340

romek6340

Zetor Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2434 postów
  • Zainteresowania:Lotnictwo, motoryzacja, sport
    a rolnictwo jako hobby ;)

Napisany 04 sierpień 2012 - 22:05

problem z wyglądem balotów Jak dla mnie pisząc slalomem to właśnie o to chodziło...

Edytowany przez romek6340, 04 sierpień 2012 - 22:06.

Sprzedam Kombajn Bizon Z056, 1989 r. Szczegóły PW

Zapraszam na stronę:

https://www.facebook...razospbrzeziny/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 09:18

problem z wyglądem balotów Można by powiedzieć żeby jeździć po rzędach na wzór trapezowanej blachy, o :D

#9 Share yahooo777

yahooo777

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 857 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 14:58

problem z wyglądem balotów Nie jeden z userów jazde slalomem odbierał dosłownie i cały czas machał kierownicą od lewej do prawej, to uznaje za jazdę slalomem,najlepiej podsumował to kris jak dotąd;]

#10 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6745 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 05 sierpień 2012 - 15:56

problem z wyglądem balotów Dobra, koniec już z tym tłumaczeniem bo chyba każdy już wie jak jeździć ;)
Dominik, masz możliwość wrzucenia fotki takiej belki?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#11 Share dominik19920

dominik19920

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 22:38

problem z wyglądem balotów witam !!! panowie kolejny sezon i kolejne problemy! :( dzis chciałem was prosic o zdjecia swoich aparatów wiążących w prasach rivierre . a dokładnie chodzi mi o sam "patent" ucinania sznurka . poniewaz pracuje z rc125 i wydaje mi sie ze ktoś ulepszył ten nóz ale nie do końca. prasa owija na jeden sznurek tylko. prosze o zdjecia jak zamontowany macie wy ten mechanizm i jak on wyglada. wydaje mi sie ze w maszynie o której ja mówie nie jest to oryginalny mechanizm. z góry dziękuje :) pozdro

Edytowany przez dominik19920, 28 lipiec 2013 - 22:40.

#12 Share edi25

edi25

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 224 postów

Napisany 28 lipiec 2013 - 23:26

problem z wyglądem balotów wlger gp 150 zpycha mi sie przy slomie, material wchodzi do podbieracza i zatrzymuje sie, pasy nie moga zlapac slomy. najgozej jest na poczatku beli pozniej juz idzie. jak temu zaradzic zeby nie trzeba bylo ciagle popychac kijem w podbieraczu?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share janusz20

janusz20

<<<<<<<<<<<<<<<<

• Members
  • PipPipPip
  • 2006 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co związane z rolnictwem. Budownictwo, Historia

Napisany 29 lipiec 2013 - 23:02

problem z wyglądem balotów Nie znam tej prasy ale w new hollandzie łańcuchowym zmienno-komorowym tuż za podbieraczem jest rolka z naspawanymi płaskownikami te płaskowniki jak sie zaokrągla to przestaje rolka wciagać materiał do komory.
A swoją drogą to nie rozsądne podchodzenie do podbieracza na włączonym WOM.