Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zrobić samemu beczkę

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share klusek

klusek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 15:21

Jak zrobić samemu beczkę mam pytanie jak zrobić samemu jakiś niewielki beczkowóz do C-360?? czy kupić nowy czy tez wyremontować jakiś stary??
"... bo do ciągnika trzeba mieć zamiłowanie..."

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak zrobić samemu beczkę Dzisiaj, 05:27
  •  

#2 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 20 listopad 2007 - 15:27

Jak zrobić samemu beczkę Masz beczke 1000l? jakąś lepszą rame od czegoś i już będziesz miał
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#3 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 15:28

Jak zrobić samemu beczkę kup 4 plastikowe zbiorniki po 1000l i jakoś pompę. zbiorniki wstawisz na przyczepę/rozrzutnik jak będziesz miał wywozić i masz beczkowóz. :lol:

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 15:29

Jak zrobić samemu beczkę

mam pytanie jak zrobić samemu jakiś niewielki beczkowóz do C-360?? czy kupić nowy czy tez wyremontować jakiś stary??

Zrobiłem inetres życia kupiłem kościana 3 tyś l za 500 zł i od tego pompa ok,ale ze srodka 4 wiadra rdzy wyniosłem :lol: , pomalowałem i chodzi super.
Już miałem przygotowaną wanne aluminiową,która była zbiornikiem na wode dla bydła a kupiłem ze zlewni mleka za 200 zł po cenie złomu, ma pojemność 1800l tylko zrobił bym pokrywe z blachy i uczepił oś z kołami i dorobił zaczep, nawet fajny zawór spustowy był. Pome można kupić elektryczną za 200 zł najlepiej z mikserem dość długo się napełnia dlatego polecam ze 2 pojemniki jeden nale wasz a z drugim jedziesz.
Są różne beczki na allegro i pojemniki, radze rozejrzeć sie po zlomach popytać ludzi może gdzieś zlewnie likwidują, zależy ile masz tej gnojówki i jak daleko chcesz wozić.

Używane są stosunkowo drogie i w różnym stanie, czasami to już wygnite skorupki

#5 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 20 listopad 2007 - 15:31

Jak zrobić samemu beczkę

kup 4 plastikowe zbiorniki po 1000l i jakoś pompę. zbiorniki wstawisz na przyczepę/rozrzutnik jak będziesz miał wywozić i masz beczkowóz. :lol:

albo zrób tak jak ja na kibitke podłożyć coś pod przód beczki i gitara oczywiście chodzi mi o 1000l ;]
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 15:52

Jak zrobić samemu beczkę może nie w temacie ale jak rozlewacie szeroko czy normalnie otwieracie zawór i ścieżki lejecie na pole?

#7 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 15:57

Jak zrobić samemu beczkę Znajomy ma zamontowaną beczkę 1000litrów i pompę na kołach od wozu konnego

#8 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 17:09

Jak zrobić samemu beczkę Takie prowizorki może i dobre jak masz 3 takie beczki wylać ale jak większa ilość to trochę kiepsko. A poza tym to lepiej poszukać coś używanego niemieckiego za rozsądne pieniądze i sie samemu nie trudzić w jakiś wynalazkach bo efekt tego będzie marny. Albo jeszcze innym rozwiązaniem będzie wsiąść usługi i wtedy będzie po problemie

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#9 Share Kratka16

Kratka16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 44 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 13:48

Jak zrobić samemu beczkę Mam pytanie posiadam jedna beczke 1000l i chcialbym kupic druga zeby miec na 2000.Moje pytanie brzmi co zrobic by szerzej sie rozlewala gnojowka myslalem nad tarcza od rosiewacza i napedzie od kola.Doradcie mi co by zrobic aby szeroko sie rozlewala.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share gospodarz97

gospodarz97

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 345 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 21:33

Jak zrobić samemu beczkę Ja koło zaworu, mam wygięta blachę tak, że zawartość leci na tą blachę i się wszystko rozpryskuje na ponad metr :)