Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ursaj1

ursaj1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 30 październik 2012 - 18:50

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha tak a miałem zalany olejem HL 46 . teraz też taki wlałem bo na agrolu było jeszcze gorzej . Kolego Mariox możesz mi podać jakiego mobila ty masz zalanego ?? bo wygląda na to że ja mam właśnie ten sam problem co ty , ja też mam MF który był produkowany we Francji .

Koledzy ale mi Wom pracuje dobrze tylko go nie rozłącza do końca i cały czas się kręci to raczej wina zaworu

ja już tyłem odjeżdżałem dwa razy i i zero oznak że coś się kończy czy ściera a filtr jak się zapychał tak się zapycha tarczki womu były rozbierane wymieniałem tarczki hamulcowe i przeglądałem tarczki przodu i nigdzie nic niepokojącego nie znalazłem .
A jak by był zawór womu nie szczelny wom po rozgrzaniu chyba też by się kręcił a u mnie właśnie się zatrzymuje , a na zimno ciężko go zatrzymać tak łatwo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha Dzisiaj, 13:50
  •  

#22 Share Neson

Neson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 16 listopad 2012 - 22:12

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha Kolego ja mam ferdka 690 i też ręką womu nie zatrzymam ale u mnie filtr sie nie zapycha. Olej mam zalany olejem Agro utto 10w30 i jest ok no przynajmniej jesli chodzi o zapychanie sie filtra.

#23 Share ursaj1

ursaj1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 20 listopad 2012 - 08:56

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha A twój ferdek pracuje womem czy nie ?? bo ja zauwarzyłem że jak popracuje trochę Wom to jest gorzej

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share mariox

mariox

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 06 grudzień 2012 - 13:31

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha Witam Kolego ursaj1. sory że dopiero teraz odpisuje, jakoś dawno na ten temat nie zagladałem. Nie powiem Ci jaki ten olej mobila ma symbol bo nie wiem, bo był lany prosto z beczki do traktora, a przy tym mnie nie było tylko ojciec, ale zagesty to ten olej nie jest. A kątrolka od filtra swieci Ci cały czas czy tylko jak sie rozgrzeje? Być może czujnik masz zabrudzony albo popsuty.

#25 Share Neson

Neson

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 17:26

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha U mnie ferdek robi przy belarce. Nie ma z tym problemu jak narazie nawet jak robie caly dzien pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share ursaj1

ursaj1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 46 postów

Napisany 19 grudzień 2012 - 22:18

MF 698 filtr hydrauliki często się zapycha Mi jak pracuje w rolce to czasem filtr tak mocno się zapcha że nie da się komory w prasie otworzyć tylko trzeba zgasić ciągnik i poczekać chwile ale po 2 balotach jest to samo. jak wyczyszczę filtr lub wymienię na nowy to mam to mam spokój góra miesiąc i potem znowu to samo, mimo że olej też nowy zalany .