Zaloguj się, aby obserwować  
Marcian1234

Fendt 312 Farmer

Polecane posty

JD1052    204

No zaciski masz na tarczy hamulcowej sprawa oczywista...a tarcza jest jest przystawka od napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

zaglądałem tam i chyba wiem już które to jest. To jest z tyłu od załączania się przedniego napędu. Tam idzie metalowy wężyk. A jak kolego JD1052 da się to zrobić bez zdejmowania koła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcian1234    17

Wiatm

 

Koledzy powiedzie jak sprawdzić olej w przednim moście,i w tylnim oraz ale to bardzo mi mocno nie potrzebne jak ustawić w nim zapłon po wyciągnięciu pompy paliwowej ??

 

Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt1992    0

w przednim moscie powinieneś mieć stan oleju do poziomu korka wlewu- czyli do śruby ktora jak dobrze pamiętam znajduje sie w lewej stronie patrząc od kabiny. a w tylnym moscie masz ten sam olej co w skrzyni. to jest jeden układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    204

Zwolnice z tyłu to jeden uklad wraz ze skrzynią... i czego sie tu jeszcze człowiek dowie to niech Nasz na górze broni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6297

Ciekawe jaki to ciągnik, Farmery 312LS, 312 miały oddzielne zwolnice czyli i olej w nich osobno ale most i skrzynia faktycznie wspólny olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxer    1

Co do pompy to są znaczniki na zębatkach według nich trzeba ustawiać zapłon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

jesli jeszcze pompy nie wyjąłeś to poprostu zaznacz tryb od pompy i rozrządu farbą lub punktakiem . wyjmowałem tak 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Lorak54213
      Witam ktoś wie gdzie mogę dostać takie kontrolki do Fendta turbomatic 

    • Przez Damiano604
      Witam, kupiłem Fendta 312 LSA (92 r.) z uszkodzoną skrzynią, po zrobieniu skrzyni została kwestia elektroniki, podłączyłem kostki według schematu instalacji i problem polega na tym że po przekręceniu pozycji na błotniku na stały przedni napęd, świeci kontrolka na pulpicie że jest on załączony, natomiast mam podniesione przednie koło na lewarku i przedni napęd nie jest załączony, tak samo miałem gdy wrzuciłem dwie pozycje dalej czyli blokada 4x4 też nie działało nic. Po przełożeniu cewek między sobą( przedni napędem a szperą), po uruchomieniu silnika przedni napęd nie działa natomiast gdy przełączę na ostatnią pozycje (blokada 4x4) to wtedy przedni napęd załącza, bo mam przednie koło na lewarku wtedy nie można nim kręcić, tak samo jest wysunięty siłownik od szpery. Mierzyłem rezystancję na cewkach i wynosi ona obydwu 9,2 Ohm (tak jest też w instrukcji napraw), natomiast napięcie jak jest na zgaszonym to 5V, gdy odpalę to 14,4V. Pytanie czy może być uszkodzony e-box, czy może gdzieś masy brakuje, myślałem jeszcze aby wykręcić te trzpienie które są wkręcone w płytę sterującą na które nachodzi cewka, być może wewnątrz ten trzpień nie pracuje. Proszę o podpowiedz. Z góry dziękuje. Pozdrawiam!
    • Przez Lulek021
      Witam, 
      Po uruchomieniu traktorka świecą dwie lampki od kierunku jazdy, przełącznik nie reaguje, również świeci kontrolka od przedniego napędu(przedni napęd działa wg włącznika przedni napęd powinien być wyłączony. problem znnika gdy traktor popracuje z 40 minut. Koś spotkał się z takim probemem?
    • Przez Piotrek5685477
      Witam, mam problem z hamulcami w Fendt 310 lsa. Otóż hamulec wpaduje jak gąbka i nie hamuje, ciągnik nie dawał wcześniejszych oznak, brak wycieków. Proszę o szybką pomoc.
    • Przez kBieszczad
      WITAM
      Pilnie potrzebuje instrukcji obsługi lub ksiązki pojazdu dla traktora Fendt 311 lsa r 91.
      Gdzie można kupić lub czy ktoś ewentualnie wie gdzie można ściągnąć w wersji elektronicznej.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj