ako47

POMOCY!!! PRASA JOHN DEERE 550 ZAPYCHA SIĘ

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
corrado    401

Zapewne problem rozwiązany za to innym post może się przydać.

  • Like 1

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mechanizator72
      Witam, mam problem z moją prasą. Mianowicie ma ona problem z wciąganiem słomy przez co często lubi się zapchać. Zdarza się również przy prasowaniu trawy, jednak najgorzej jest przy prasowaniu słomy jęczmiennej. Przy słomie z pszenżyta prasa zapcha się tylko czasem (co i tak nie powinno się zdarzać) a przy prasowaniu jęczmienia jest to notoryczne. Co może być przyczyną?
    • Przez pawel6200
      Czy wykonywał ktoś własnoręcznie odrzutnik do bel w prasie JD 550 i czy mógłby się podzielić wymiarami oraz zdjęciami??
      Interesuje mnie rurowy lub taki jak w załączniku
      pozdrawiam
       

    • Przez Tomasz531
      Witam. Kilka dni temu zakupiłem prasę John Deere 550 i mam małe wątpliwości co do działania owijania sznurka. U mnie ramię od podawania sznurka jest po lewej stronie patrząc od strony podbieraka. Świeci się kontrolka środkowa żółta. Kiedy podniosłem klapę do góry i przytrzymałem owijania ręczne to ramię zaczęło przesuwać się w prawo jednak po puszczniu owijania ramię wróciło spowrotem na lewą stronę. Czy tak to powinno działać? Jeśli nie to co zrobić by ramię było w odpowiednim miejscu. Proszę o pomoc 
    • Przez Damianooo134
      Witam. Od miesiąca jestem posiadaczem JD 550 i mam takie pytanie - każdy sterownik miał ten brzęczyk przy rozpoczęciu owijania sznurkiem? u mnie kontrolki działaja ale sygnału dźwiękowego brak. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj