Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzacja Agrofarm 100

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kalispo16

kalispo16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:27

Klimatyzacja Agrofarm 100 Witam. Chciałem zapytac czy wie ktos czy w agrofarmie znajduje sie tylko jedna chlodnica od klimatyzacji (ta na dachu) czy jest jeszcze jakas gdzies w kabinie?? ;) Jesli tak to prosze opisac gdzie sie dokladnie znajduje ;p

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Klimatyzacja Agrofarm 100 Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1051 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 22:29

Klimatyzacja Agrofarm 100 każdy układ ma dwie chłodnicę i parownik
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#3 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 08:07

Klimatyzacja Agrofarm 100 a nie wystarczy chlodnica i parownik? przynajmniej ja znam takie uklady, tak jest w samochodach ale myśle ze w ciagnikach jest podobnie. nigdy nie widzialem dwoch chlodnic i parownika. http://www.chlodnice...samochodowa.htm

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

Obsługa klimatyzacji w każdym sprzęcie u klienta.

#4 Share kalispo16

kalispo16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 09:25

Klimatyzacja Agrofarm 100 Chodzi mi wlasnie o ten parownik ;) Tylko gdzie on sie znajduje??

#5 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 04 sierpień 2012 - 15:14

Klimatyzacja Agrofarm 100 w agrotronie jest pod kabiną, możliwe że tu też. a powiedz mi jak mocno dmucha ci powietrze z nawiewów? bo u mnie jak wezme na 4 bieg to i tak do twarzy mi nie doleci:/ chyba bede musial sie dostawac do dmuchaw.

Naprawy maszyn budowlanych VOLVO u klienta (mechanika, elektryka, dpf, ad-blue).

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 14:17

Klimatyzacja Agrofarm 100 Filtry trzeba wymienić i będzie dmuchało. W agrofarmach klima byc może jest cała w dachu. Jeśli masz dysze nawiewów w podsufitce i to parownik jest na górze. Skraplacz, który oddaje ciepło do otoczenia też prawdopodbnie jest na dachu pod tą nadbudówką. Ewentualnie może być z pzodu przy chłodnicach. Ale w tych df ach chyba ta pierwsza opcja jest stosowana.

#7 Share kalispo16

kalispo16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 05 sierpień 2012 - 23:27

Klimatyzacja Agrofarm 100 U mnie tez nie dmucha za mocno. A z ta klima to nie wiem te rurki co do kabiny idą sa zimne normalnie lód a w kabinie cieplej niz na dworze

#8 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 07:45

Klimatyzacja Agrofarm 100 Wiecie co to jest filtr kabinowy?

#9 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 09:48

Klimatyzacja Agrofarm 100 hubertuss filtry kabinowe mam obydwa założone nówki, jeszcze nie byłem na tych filtrach w polu a i tak dmucha jak na starych. będę musiał zajrzeć do dmuchaw bo chyba coś jest nie tak.

#10 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 13:15

Klimatyzacja Agrofarm 100 Popatrz czy sama chłodnica tj praownik jest czysty. Na gorącym też słabo dmucha?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 15:51

Klimatyzacja Agrofarm 100 tez słabo. jak bedę dobierał się do dmuchaw to i parownik wyczyszcze. gdzies jest zpchane bo tylko slychać ''wiatr'' a nie dmucha. poprzedni wlasciciel od nowosci filtrow chyba nie zmienial wiec do parownik pewnie jest zapchany.

#12 Share kalispo16

kalispo16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 06 sierpień 2012 - 22:24

Klimatyzacja Agrofarm 100 Mi wlasnie majster stwierdzil ze ten parownik prawdopodobnie zawalony bedzie tylko zeby to wyczyscic to troche dojscie do bani bo trzeba cala podsufitke rozkrecac

#13 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 23:35

Klimatyzacja Agrofarm 100 wyczyściłem parownik i nagrzewnice i teraz dmucha aż milo. zastanawiam się tylko jak poprzedni właściciel mógł doprowadzić parownik do takiego stanu...

#14 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 sierpień 2012 - 05:45

Klimatyzacja Agrofarm 100 Normalnie od nowości tam nie zaglądał nic nie czyścił itd. Myślicie, że na zachodzie tak dbają o sprzęt jak się u nas myśli.

#15 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 21:14

Klimatyzacja Agrofarm 100

wyczyściłem parownik i nagrzewnice i teraz dmucha aż milo. zastanawiam się tylko jak poprzedni właściciel mógł doprowadzić parownik do takiego stanu...

Wyjmowałeś parownik czy na ciągniku czyściłeś?

#16 Share zbozowy

zbozowy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 08:17

Klimatyzacja Agrofarm 100 w ciągniku czyściłem sprężarką i odkurzaczem. dostęp jest w miarę ok. Parownika nie chciałem wyjmować ponieważ musiał bym nabijać klimę od nowa a z naklejki wynikało że nie dawno była nabijana. Wchodzi około 1600 g czynnika to trochę jest...

#17 Share 2013

2013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 24 grudzień 2013 - 09:48

Klimatyzacja Agrofarm 100 A ile kosztuje klimatyzacja do agrofarma 100 ???

#18 Share 2013

2013

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 17 maj 2014 - 13:23

Klimatyzacja Agrofarm 100 już wiem cena z montażem wynosi 8,5 tyś brutto :)

#19 Share jankris

jankris

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 637 postów

Napisany 25 maj 2014 - 15:19

Klimatyzacja Agrofarm 100 Miał ktoś taki problem, że nie było przepływu czynnika prze układ?
Sprężarka wytwarza ciśnienie, a freon nie przechodzi przez układ. Filtr dmuchałem sprężarką i jest pełny przepływ. Czy mogło się gdzieś przypchać, czy też jest jeszcze jakiś zawór który nie puszcza dalej?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Paweoso

Paweoso

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 30 maj 2014 - 07:52

Klimatyzacja Agrofarm 100 Właśnie jestem po podobnych przejściach co jankris. Sprawdzaliśmy filtr i też był przepływ, ale okazało się, że w środku się rozsypał i takie kuleczki z osuszacza poszły w przewód i się zapchał przed zaworem rozprężnym. Do wymiany filtr i zawór oraz czyszczenie przewodu.Powodzenia

Dodaj odpowiedź