Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dyskusja o AgroCenach

114 odpowiedzi na ten temat

#101 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 25 sierpień 2012 - 14:54

Dyskusja o AgroCenach No niestety każdy może się pomylić , ceny o których mówisz wkrótce zostaną usunięte .

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dyskusja o AgroCenach Dzisiaj, 03:40
  •  

#102 Share ogrodnikm

ogrodnikm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów

Napisany 01 wrzesień 2012 - 09:44

Dyskusja o AgroCenach Bo ceny powinny być wpisywane przez dany skup , i wtedy było by to wiarygodne ,za dużo jest tu dzieci czy też nieodpowiedzialnych userow a ta punktacja to beznadzieja jak parę osób pow. napisało korci do nabijania sobie punktów bez wiedzy o cenie

#103 Share Cihu

Cihu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1037 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 22:10

Dyskusja o AgroCenach mam pewną propozycję.

Na dole pod mapą ogólną całego kraju widnieje wykres cen dla danego zboża i podane są wszystkie wpisy. Niestety nie ma możliwości sprawdzenia w jakim wojewórdztwie został ten wpis dodany. Pojawia się atrakcyjna cena ale niemożliwością jest znalezienie w jakim województwie została ta cena dodana. Jak dla mnie podanie daty, ceny i użytkownika jest niewytaczające. Powinno być jeszcze województwo i punkt skupu.

PS: kiedy ruszy cennik świnek?

Edytowany przez Cihu, 16 wrzesień 2012 - 22:11.

#104 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 18 wrzesień 2012 - 19:34

Dyskusja o AgroCenach

punkty nie zdobywasz tylko za ceny, ale i za dodane do galerii zdjęcia, za dodane na forum posty.
przeliczyliśmy to tak aby średnio aktywna osoba na agrofoto.pl mogła miec dostęp do aplikacji za free.
Jak ktoś przychodzi tylko ogladać to niestety musi zapłacić - to taki wyróżnik, dla tych którzy coś od siebie dają

No i co panie Jacku? Jestem niby aktywny nawet jakieś ceny dodawałem i po miesiącu mam 420 punktów... a dodatkowo teraz lecą mi punkty na minus bo minął termin ich ważności... żal...
Chyba że twoim zdaniem srednio aktywna osoba pisze po 20 postów dziennie i dodaje po kilka cen...

#105 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3532 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 21:23

Dyskusja o AgroCenach Niestety ciągle potwierdza się, że pan yacenty buduje sobie maszynkę do trzepania kasy a nie do pomagania innym co chyba było początkowym założeniem agrofoto.

#106 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 24 wrzesień 2012 - 22:01

Dyskusja o AgroCenach A ja bym powiedział że użytkownicy są bardzo wymagajacy i od razu by chcieli żeby wszystko było super. Wg mnie nie jest tak jak mówicie, agrofoto nie jest nastawione do "trzepania kasy" tylko na rozwój. A nowe pomysły wymagają poprawek, wszystko od razu nie będzie super funkcjonowało, przecież nawet nowy ciągnik wymaga dotarcia :P
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#107 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 24 wrzesień 2012 - 22:51

Dyskusja o AgroCenach Od kilku lat w kręgach Izb Rolniczych dyskutowało się o stworzeniu internetowego portalu cenowego, dostępnego dla każdego rolnika. Niestety brakowało pieniędzy, zaplecza technicznego i personalnego. I oto pojawił się serwis Agro Ceny, który w niezwykle prosty i przejrzysty sposób umożliwił rolnikom zapoznanie się z bieżącymi cenami zbóż.

Rzecz w tym, że twórcy serwisu prowadzą dziwną jak dla mnie politykę dostępu do swojego "produktu" - po prostu zniechęcają do korzystania. Dochodzimy do sytuacji, w której użytkownik serwisu jest zmuszony nabijać posty lub zapychać galerię, żeby utrzymać do niego dostęp - co nie wątpliwie odbija się na poziomie merytorycznym forum.

Nie ukrywam, że byłem mocno... rozczarowany... widząc na swoim "wirtualnym koncie" bilans -600 punktów, co jak się okazało wynikało z ich krótkiej "daty ważności". I oto straciłem chęci, by sięgnąć po telefon, wykręcić numer do skupu, zapytać o bieżącą cenę, wklepać ją do serwisu - bo komuś może się przydać... Bo co ja z tego będę miał? Satysfakcję???

Dlatego apeluję do twórców naszego (?) portalu o przemyślenie pewnych kwestii - tak, aby wizja "rozwoju" miała w sobie choć trochę "rozsądku".

#108 Share lukaszagrofotopl

lukaszagrofotopl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 14:43

Dyskusja o AgroCenach Aplikacja jest cały czas bezpłatna i nic nie trzeba klepać aby mieć do niej dostęp :)
Wystarczy być zarejestrowanym.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#109 Share stasiex

stasiex

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 686 postów

Napisany 25 wrzesień 2012 - 15:45

Dyskusja o AgroCenach A to ciekawe, bo wczoraj przekierowało mnie do płatności... I nagle ni z gruchy ni z pietruchy mam darmowy dostęp? To po co te całe punkty? (pytanie retoryczne)

Albo ja tu czegoś nie ogarniam albo...

Edytowany przez stasiex, 25 wrzesień 2012 - 15:55.

#110 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 06 październik 2012 - 17:03

Dyskusja o AgroCenach Coś hodzi nie halo w Agrocenach odnośnie cen ON wpisałem Brutto 5,59 a wstawiło 4zł, a o ile umiem liczyc to netto jest 4,54zł może ktoś by to poprawił.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#111 Share tryton

tryton

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 18 październik 2012 - 18:31

Dyskusja o AgroCenach Temat był zgłoszony, więc przeliczanie wartości za chwilę powinno być poprawne.

#112 Share Siwy7406

Siwy7406

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 20 październik 2012 - 20:47

Dyskusja o AgroCenach Te za chwilę trwa juz dwa tygodnie i dalej nic chcem wpisać 5,55brutto a pokazuje 4,07 powinno być 4,51 do D..y z takaimi Agrocenami.
Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

#113 Share Largo

Largo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 22 październik 2012 - 12:38

Dyskusja o AgroCenach Witam,

Te za chwilę trwa juz dwa tygodnie i dalej nic chcem wpisać 5,55brutto a pokazuje 4,07 powinno być 4,51 do D..y z takaimi Agrocenami.

Błąd wynikał w separatorze dziesiętnym i dlatego był rozbieżne wyniki. Aktualnie błąd został poprawiony, separator został wszędzie ustawiony tak samo. Sprawdzone z w/w danymi.
Przepraszam za ten błąd.

#114 Share Grzegorz37

Grzegorz37

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 19 luty 2013 - 11:18

Dyskusja o AgroCenach Pytanie - po wejściu w województwo po prawej stronie wyświetla się "Wykaz firm skupujących (..)" i moje pytanie jaka jest logika wyświetlania tych firm?
bo nie są wyświetlane ani po dacie dodania, ani po cenie ani po nazwie firmy.
Wg mnie najleopeij było by po dacie dodania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#115 Share kamilo255

kamilo255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 17 marzec 2015 - 17:53