Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dyskusja o AgroCenach

114 odpowiedzi na ten temat

#81 Share murtek

murtek

John Deere

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2150 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 21:14

Dyskusja o AgroCenach Własnym i owszem. Przeważnie najmują firmy nim dysponujące. Ja przeważnie współpracuję z jedną firmą (biorę od nich wszystko i do nich oddaję płody rolne), która oprócz transportu, rzecz jasna darmowego, udziela mi sporo wyższej ceny niż wspomniane przez Ciebie 5 zł...
CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRY JOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET. NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ) TEL. 697 970 169 e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dyskusja o AgroCenach Dzisiaj, 07:27
  •  

#82 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9683 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 20 sierpień 2012 - 10:59

Dyskusja o AgroCenach pomysłów wiele jest ciekawych ale większość z nich prowadzi do rozbudowy formularza do wprowadzania danych, z jednej strony super, z drugiej jest kwestia ergonomii i jak najszybszego wprowadzania danych.
Pracujemy nad tym, rozmawiamy z osobami, które dużo wprowadzają i chcemy znaleźć złoty środek

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#83 Share andrzejB

andrzejB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 20 sierpień 2012 - 15:05

Dyskusja o AgroCenach Zastanawia mnie tylko jedno- czy ktoś sprawdza te wpisy pod względem wiarygodności? Zauważyłem ze jest jedna osoba, która dosłownie nabija ceny w AC chyba tylko po to by mieć darmowy abonament, a skąd to wiem- bo pewien młyn w mojej okolicy,który zajmuje się skupem jedynie żyta, zaczął raptem kupować pszenicę i jeczmień. I co najlepsze w tym wszystkim to ta osoba nawet nie jest z naszego powiatu, ba nawet nie z naszego województwa:-( Także jak dla mnie to trochę lipne, że jedni się starają by AC były jak najbardziej realne a drudzy robią sobie z reszty jaja, bo zależy im na darmowym abonamencie. Właśnie sprawdziłem i okazuje sie że jeszcze ten młyn rzepak kupuje! :D :blink: :D

Edytowany przez andrzejB, 20 sierpień 2012 - 15:12.

#84 Share yacenty

yacenty

Zaawansowany

• Root Admin
  • PipPipPip
  • 9683 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Internet

Napisany 20 sierpień 2012 - 15:23

Dyskusja o AgroCenach wyślij mi prosze na pw informacje kto tak dowc*pnie wprowadza dane. z góry dzięki

Pozdrawiam YacentY www.yacenty.pl
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

GoPro Fan Club - www.goprofc.com

#85 Share Transporter

Transporter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 13:35

Dyskusja o AgroCenach Staram się wprowadzać na bieżąco ceny z Młynów w Stoisławiu,ale widzę że znalazł się użytkownik,który cene żyta zawyżył do 830zł,a obecnie kształtuje się na poziomie 650 zł/t <_< nie chodzi o to żeby na kogoś donieść,ale to wprowadza innych w błąd,gdy zobaczą takie ,,zawahania cenowe.

#86 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 sierpień 2012 - 20:52

Dyskusja o AgroCenach @Transporter: W Stoisławiu było żyto po 830zł, ale miesiąc temu.
Ja chciałbym zwrócić uwagę, że jeden z użytkowników wprowadza ceny typu 65,00 zamiast 650,00 i nie poprawia tego (owies, woj. pomorskie).

#87 Share pingpong

pingpong

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 21:12

Dyskusja o AgroCenach Aplikacja bez sensu w takim razie ;)

#88 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 21 sierpień 2012 - 21:17

Dyskusja o AgroCenach Dlaczego bez sensu mógłbyś rozwinąć swoja myśl ?
To że zdarzają się pojedyncze przypadki źle wprowadzonych cen czyni ją Twoim zdaniem bezsensowną ? Nie rozumiem takiego toku myślenia . Pozdrawiam .

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#89 Share andrzejB

andrzejB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 21 sierpień 2012 - 22:26

Dyskusja o AgroCenach Aplikacja ma jak najbardziej sens-fajnie że ktoś wpadł na taki pomysł. I wkurza mnie tylko, że usiadło dziecko do komputera i bawi się tym zamiast samochodzikami w piaskownicy :unsure: ten "pojedyńczy przypadek" wpisuje ceny wszystkich zbóż w wielu województwach (i nie wmówi mi nikt, że obdzwonił te wszystkie firmy) przez co aplikacja staje się jak dla mnie niewiarygodna. A szkoda bo w ten sposób niszczy cięzką pracę osób które stworzyły AC i tych którzy rzetelnie chcieliby się podzielić swoją wiedzą z innymi. Młyn w Sernikach w woj.lubelskim w powiecie lubartowskim nie kupuje pszenicy, jęczmienia a tym bardziej rzepaku. Można zadzwonić i zapytać.

#90 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów
  • Zainteresowania:Interesuje sie rolnictwem i modelarstwem rolniczym

Napisany 22 sierpień 2012 - 10:05

Dyskusja o AgroCenach W każdym skupisku ludzi znajdzie się jakiś odłam.Ale nic na to nie poradzimy,ale chwała wam koledzy za to,że pilnujecie tego i wyłapujecie błędy,pokazujecie,ze jesteśmy jedną wielka rodziną rolników.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share hatetusk

hatetusk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 14:16

Dyskusja o AgroCenach Aby wyeliminować nabijanie sobie punktów może lepiej aby dostęp do aplikacji był darmowy i dla wszystkich?

#92 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 16:46

Dyskusja o AgroCenach Musimy brać pod uwagę też,że jak będą wszyscy korzystali na huraa to się zrobi jeden wielki dym,każdy będzie pisał i wklejał ceny jakie sie komu podobają.

#93 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 17:41

Dyskusja o AgroCenach Ja mam inne zdanie. Większe zamieszaie bedzie jak każdy bedzie nabijał byle by mieć dostęp

#94 Share Transporter

Transporter

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 22 sierpień 2012 - 18:19

Dyskusja o AgroCenach

Aby wyeliminować nabijanie sobie punktów może lepiej aby dostęp do aplikacji był darmowy i dla wszystkich?

Najłatwiejsze i najprostsze rozwiązanie :)

#95 Share smertin

smertin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Kupie Zetora 8540 lub 9540!

Napisany 23 sierpień 2012 - 12:37

Dyskusja o AgroCenach Aplikacja miałaby większy sens gdyby jakis modereator zajął sie usuwaniem całkowicie kretyńskich dan odnośnie cen.
Chociażby przykład gdy jakis moron wpisuje cenę za rzepak 1300zł/tonę. Nawet jeśli ktoś taką cenę dostał - ok, może zawiózł pół przyczepy plew i 10kg rzepaku ale nie ma najmniejszego sensu pozostawienie takiej ceny przez która średnia spada o dobre kilka-kilkanaście złotych.Podobne kwiatki widziałem w cenach kukurydzy i bodajże pszenicy.

#96 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 23 sierpień 2012 - 21:15

Dyskusja o AgroCenach Prosiłbym aby takie błędy zostały zgłaszane moderatorom. My tez w miarę możliwości będziemy nad tym pracować.

#97 Share Niki20

Niki20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 235 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 23 sierpień 2012 - 22:31

Dyskusja o AgroCenach witam.

Panowie mam mały problem bo nie mogę nigdzie w woj. Podkarpackim sprzedać owsa :( mam go ok 6ton. Może ktoś coś poradzi?? :(

#98 Share andrzejB

andrzejB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 07:08

Dyskusja o AgroCenach Ja zgłaszałem kto wprowadza w bład i co? I nic ceny widnieją po dziś dzień::-( Może dlatego, ze robi to jeden z moderatorów. Także sam rezygnuje z korzystania z tej aplikacji i osobiście nie polecam nikomu.

#99 Share rzeznik13

rzeznik13

URODZONY ROLNIK

• Moderator Galerii
  • PipPipPip
  • 703 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 10:48

Dyskusja o AgroCenach Spokojnie. Każdy z moderatorów pomaga w gospodarstwie,a wiecie sami jak to jest. Praca czasami od świtu do nocy, Na wszystko potrzeba czasu jak zresztą sami wiecie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share andrzejB

andrzejB

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 10:51

Dyskusja o AgroCenach Pisząc, że robi to jeden z moderatorów miałem na myśli to, że wprowadza lipne ceny.