Skocz do zawartości

Zdjęcie

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE.

14 odpowiedzi na ten temat

#1 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 20:15

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. witam, mam problem poniewaz musze podlaczyc prese Lely do ciagnika MF 3125. a problem jest taki:
ta presa ma taka wtyczke na dwa bolce,a ciagnik ma na kilka bolcow jak to pogodzic?czy istnieja jakas przejsciowka czy cos w tym stylu? (chodzi o ten kabel ktory trzeba podlaczyc do ciagnika on chyba jest od panelu obslugi presy)
prosze o kazda podpowiedz nawet takie absurdalne ;)
Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. Dzisiaj, 09:57
  •  

#2 Share romanekdeutz

romanekdeutz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 102 postów
  • Zainteresowania:ROLNICTWO,motoryzacja,sport

Napisany 31 lipiec 2012 - 20:52

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. chyba prasy..:(

#3 Share fendt412vario

fendt412vario

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 20:55

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. Kup ciagnik z dwoma bolcami bo inaczej tej ''presy'' nie podłaczysz.

#4 Share galinek3140

galinek3140

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów
  • Zainteresowania:Rolnctwo

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:04

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. Hej jeśli jest to kabelek do podłączenia sterownika to tam zapewne są dwa kable jeden prądowy drugi masowy pociągnij sobie dwa kable od akumulatora i zrób drugie gniazdo tak jak do komputera do paszowozu np samo plus i minus zamocuj sobie drugie gniazdo obok starego pozdro i myślę ze pomogłem :D

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:04

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. Wtyczka z dwoma bolcami służy do podania prądu na prasę i nie podłącza się jej do gniazda od świateł. W ciągniku powinno wyjście może innego typu np,okrągłe jak w zetorach, ostatecznie można podłączyć się pod zapalniczkę.Wtyczki różnych typów sa ogólnie dostępne, trzeba tylko wiedzieć jakie się ma gniazdo w traktorze.

#6 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:35

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. PTASZYNA wiem że nie gniazda do świateł...
za komputerem mam wejście takie gniazdo tylko że one nie pasuje do tego od PRASY.

Hej jeśli jest to kabelek do podłączenia sterownika to tam zapewne są dwa kable jeden prądowy drugi masowy pociągnij sobie dwa kable od akumulatora i zrób drugie gniazdo tak jak do komputera do paszowozu np samo plus i minus zamocuj sobie drugie gniazdo obok starego pozdro i myślę ze pomogłem :D

ale to te dwa kable od ako tak ręcznie podłączyć do tej wtyczki od prasy??
bo jeśli mam rozwalić wtyczkę to odpada bo ja tę prase mam na pokaz..

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

#7 Share ysy

ysy

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:44

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. to poco chcesz podłączać jak na pokaz a tak serio to podłącz kablem od zapalniczki tylko potrzebna ci będzie jakaś wtyczka z kablem i prosto kablami do wtyczki od persy tylko plus a minus nie można zamienić bo nie będzie działać

#8 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 31 lipiec 2012 - 21:50

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. i nic sie nie stanie jak tak podłącze ??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share piotrslonski1

piotrslonski1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 202 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 19:23

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. no pewnie że nic daj plus do plusa i minus do minusa i będzie ok
kupie ładowacz czołowy do fendt 308 LSA 1989r

#10 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 21:08

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. ok a orjentujecie sie moze czy jest taka redukcja czy cos takiego?

#11 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 21:20

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. Mniej dasz za oryginalną wtyczkę do siebie, niż za redukcję.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#12 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 08:54

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. agromatik a gdzie dostane ta oyrginalna wtyczke

#13 Share agromatik

agromatik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1344 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 09:17

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. http://www.sklep-gre...th/368_1127_716 Może coś wybierzesz. Jak odwalisz pokaz to wstaw jakieś fotki i podziel się wrażeniami.

Edytowany przez agromatik, 02 sierpień 2012 - 09:30.

"trzeba być zawsze tam, gdzie ciągną za sznury, a nie tam, gdzie słychać echo dzwonu"

#14 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 02 sierpień 2012 - 11:42

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. spoko;) tylko mam z tym maly problem ale to juz na pw sie do cb odezwe

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#15 Share fergusonki

fergusonki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 462 postów

Napisany 03 sierpień 2012 - 13:10

Lely problem z podlaczeniem do ciagnika.POMOCY PILNE. bylem u korbanka i dostalem tam nowe gniazdo teraz tylko musze stare wywalic i zalozyc nowe ;)
kurde za takie male cos 150 zloty ;/