Skocz do zawartości

Zdjęcie

regulacja wysokości skib kverneland

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share miszczu512

miszczu512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 30 lipiec 2012 - 14:30

regulacja wysokości skib kverneland witam właśnie zakupiłem pług kverneland 4 skiby zagonowy używany oczywiście.i mam z nim problem wyjechałem dziś nim pierwszy raz po zakupie i okazało sie że ten pług mi bardzo żle orze . druga skiba nie dorzuca do pierwszej i trzecia do drugiej.założyłem nowe dłuta i lemiesze molbro i mierząc sznurkiem od dłuta pierwszego do ostatniego widac ze druga i trzecia skiba są wyzej .i niewiem jak opuścic te skiby ,pług jest na okrągłej ramie i mierząc wszystko wychodzi dobrze, tylko na dole lemiesze nie sa w jednej lini teraz czeka orka rżyska z obornikiem i nie da rady orac bo nie zakryje obornika . kupiłem ten pług bo podobno ładnie lekko orze a tu lipa. jeśli by ktoś wiedział jak opuścić te skiby to bardzo bym prosił o napisanie mi tego z góry dziękuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
regulacja wysokości skib kverneland Dzisiaj, 15:21
  •  

#2 Share derek71

derek71

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 wrzesień 2012 - 14:31

regulacja wysokości skib kverneland Można zastosować z grubej blachy przekładki pomiędzy słupicą i ramą .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share miszczu512

miszczu512

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 19 wrzesień 2012 - 07:46

regulacja wysokości skib kverneland wiem ze tak sie robi ale chyba nie w tym przypadku bo rama jest okrąła i korpus jest z boku na 3 śrubach .idzie on raczej
na handel