Polecane posty

sledziu1995    12

Witam, założyłem ten temat aby ostrzec Was przed częściami firmy JAG professional agri parts. W tamtym roku kupiłem dwie łyżki oraz sworzeń kulisty targańca, teraz oceniał zużycie tych części na jakieś 30%, wymieniłem wtedy równierz kompletne rolki w ślimaku na tarczy krzywkowej, w tym roku byłem zmuszony wymienić dwie z nich ponownie. W tym roku kupiłem nożyki do kosy żaden nie pasował na nity, każdy miał otwór wiercony w innym miejscu i innej średnicy mimo że były z jednej paczki. Wczoraj rano wymieniłem potrójny główny pasek klinowy napędzający młocarnie, po południu pękł. Wszystkie te części był właśnie tej firmy, a kombajn jaki posiadam to Claas Mercator, ten sam od 15lat i jeszcze nigdy niebyło w nim takiego bubla, teraz kombajn kosi 20 kilka hektarów rocznie, więc niejest przemęczony. Nadmienię jeszcze że za te części rządają jak żyd za matkę, kiedy za części Polskiej produkcji można kupić dużo taniej, np. nożyki JAG kosztują 3,5zł a Gerlach lub Balmet sa po 2zł.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Zamawiasz je u gąski?

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

Nie te części kupiłem w zwykłych sklepach z częściami do maszyn rolniczych, teraz połowa sprzedawców ma w ofercie ten bubel.


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Mi to taki koleś przysyła jak zadzwonię do mercatora 75.Na razie nie narzekam.A co do tego sworznia kulistego to teraz kupowałem.Za 54zł to by się wstydzili sprzedawać jak to tylko zgrzewany odlew jest....Nożyki to ja w grene kupowałem nie pamiętam za ile.Jak mi paski przysyłają to są to jakieś AGRO BELT.Nie wiem na razie ile one są warte.A jak jakieś paski kupuję to przeważnie wymiar podaję i mi daje stomilowski i na razie chodzą.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledziu1995    12

teraz też biorę stomilowskie, u innego sprzedawcy, kilka godzin wytrzymały to już lepiej niż ten z JAG hehe


KPZ "Zetor Team"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja kupuję JAG i jestem 100% zadowolony i pasy kupuję Agro BELT i też są super. W firmie Ago Jan zamawiał części polecam sklep :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

grabarz?

 

O co Ci chodzi?


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy81    68

Witam, założyłem ten temat aby ostrzec Was przed częściami firmy JAG professional agri parts. W tamtym roku kupiłem dwie łyżki oraz sworzeń kulisty targańca, teraz oceniał zużycie tych części na jakieś 30%, wymieniłem wtedy równierz kompletne rolki w ślimaku na tarczy krzywkowej, w tym roku byłem zmuszony wymienić dwie z nich ponownie. W tym roku kupiłem nożyki do kosy żaden nie pasował na nity, każdy miał otwór wiercony w innym miejscu i innej średnicy mimo że były z jednej paczki. Wczoraj rano wymieniłem potrójny główny pasek klinowy napędzający młocarnie, po południu pękł. Wszystkie te części był właśnie tej firmy, a kombajn jaki posiadam to Claas Mercator, ten sam od 15lat i jeszcze nigdy niebyło w nim takiego bubla, teraz kombajn kosi 20 kilka hektarów rocznie, więc niejest przemęczony. Nadmienię jeszcze że za te części rządają jak żyd za matkę, kiedy za części Polskiej produkcji można kupić dużo taniej, np. nożyki JAG kosztują 3,5zł a Gerlach lub Balmet sa po 2zł.

 

Fakt, JAG roznie z trwaloscia.

Ja pasy staram sie brac Optibelta (chyba ze nie moge dostac) ogolnie co jakies tam markowe, drozsze to lepsze. A nozyki to tylko np. Schumacher Pro-Cut

zadnych gerlach, mialem i wiem jaka jest roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor3011    299

Ja zakładałem do Claas-a mercatora pasy firmy agrobelt i były 100% lepsze od polskich :)


Renault jest Bogiem...Orka nałogiem...Jazda zabawą...Paliwo podstawą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia3    0

ja natomiast zamawiam zawsze czesci oryginalne co sa montowane na pierwszy montaż , no sa droższe ale i wytrzymuja i nie ma zadnych niespodziaek i reklamacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Ostatnio kupiliśmy nożyki do schumachera firmy JAG,bo były tańsze niż te niemieckie no i cóż... otwory w złych miejscach powiercone i trzeba było troche kątowką sie pobawić,bo za bardzo z tylu wystawały.


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
grabarz?

 

O co Ci chodzi?

chodziło mi o to że użytkownik zetor3011 wyciągnął temat sprzed prawie roku ;)

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

I slusznie ze wyciagna, bo ja rowniez sie naciolem z czesciami do silnika i podzienkowalem tej firmie za wspolprace. Kupilem u nich zestawy naprawcze firmy BEPCO i okazalo sie ze w pudelku sa podrobki. Nie polecam zbytnio tej firmy


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314

ech, mniejsza o większość ale akurat części tej firmy faktycznie się zaczynają pojawiać i w moim regionie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbycho77    11

Co do części firmy JAG nie mam zastrzeżeń nożyki w moim przypadku pasowały idealnie . Wałek wtrząsaczy chodzi już 5 lat bezproblemowo., poza tym parę drobnych częsci i wszystko ok. Co do BEPCO to czujnik temperatury silnika miał za dużą średnicę i nie wchodził , pomogło ztoczenie to zakładamy a tu znowu problem z zalozeniem podkładki uszczelniającej za mały łeb sruby co go wkrecamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9112

Ja kupowałem w JAG kilka lat temu części do CLAAS-a jak jeszcze mało kto o nich słyszał. I byłem zadowolony. A teraz u wszystkich sprzedawców masę podróbek. Jak idę do zaprzyjaźnionego sklepu, to już nawet mnie nie pytają tanie, czy dobrze, bo ma być dobre.

Paski - stomil sanok

filtry filtron albo sedziszów

łożyska FŁT Kraśnik

 

Nie zawiodłem się, no i staram się wspierać "naszych" pracowników. Nie zawsze się da :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

A oczywiście,My po łożyska to tylko Polskie i nie ma innej opcji,aby nasmarowane były to będą chodzić.

Co do pasków to na młocarnię to jakieś niby oryginalne za 300zł już kupione wiszą od sierpnia,ale pamiętam jak kupiliśmy kiedyś do senatora jakieś polskei paski na młócarnie to się oryginalne chłowały! ile lat przepracowały.Ale to zależy jak trafisz...

Z filtrami to w jednym mam założone od ursusa 360,a w drugim był filtron,ale w grene nie mieli i dali MANN filter,ale grene uważa oryginalne filtry FILTRON I SĘDZISZÓW :D


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZalesF16    0

Witam, jestem tu świeży (to mój pierwszy post <dumny>) i mam pytanie odnośnie amortyzatorów do szyb, ktoś z Was zakładał te JAGa albo BEPCO? Wiadomo to nie to samo co Stabilus ale jestem ciekaw jakie macie opinie na ich temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZalesF16    0

Jak z ich jakością? Nigdy nie miałem w rękach produktów tej firmy... zresztą podobnie jak JAGa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego jakoś to orginal ale i cena:D myślę ze te z hermona nie są takie złe jakiś czas wytrzymają:D

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez NewHolland6090
      Witam
       
      Bardzo potrzebuje sprawny program JCB Service Parts Pro ( tzn. z licencja ). Ponieważ mam program ale nie mam dostepu do niego. Jesli ktors jest w temacie to bardzo prosze o kontakt.

    • Przez zyz1o
      przekrecam kluczyk i wyskakuje mi takie blad 0008700 cos takiego albo 0087000 wszystko dziala normalnie tylko jak to sie pojawia to np nie mam znaku dzwiekowego ze odpalam klime albo ze zwiekszam nawiew zmniejszam czy np jak wlaczam albo wylaczam naped co o kaman ?
    • Przez nhtd5050
      Mam pytanie do użytkowników takich ładowarek, czy wie ktoś może jak spuścić z niej płyn chłodniczy z bloku? jest gdzieś do tego celu jakiś zaworek? chcę zamontować w bloku grzałkę podgrzewającą płyn tylko niebardzo wiem jak płyn spuścić. Może ktoś z użytkowników montował grzałkę i mógł by podzielić się doświadczeniem w tym temacie i podpowiedzieć jak zrobić to sprawnie i bez żadnych wpadek?
    • Przez Walczaklu
      Witam.
      Traktor jak w temacie 2008r na perkinsie common rail ... problem wystąpił z jednym wtryskiwaczem ale to już opanowane...
      Podczas diagnozy odpiąłem wtyczkę z regulatora ciśnienia na pompie i od tamtej chwili stracił komunikację z ECU silnika ...
      czy jest możliwe że te sterowniki się jakoś blokują ? w manualu doczytałem że jak jest zwarcie na can to takie coś się dzieje z tym że manual jeszcze nie zahaczył o silniki na CR i nie mam instrukcji do tego ...
      Może miał ktoś taki przypadek
    • Przez zyz1o
      witam mam pytanie czy w tej ladowarce jest jakis kabinowy filtr klimatyzacji i gdzie on sie znajduje ? znalazlem tylko jeden na zewnatrz kabiny i zastanawiam sie czy jest jeszcze jakis w srodku
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj