Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dylemat...

21 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Agostino

Agostino

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 17 sierpień 2012 - 17:35

Dylemat... Kupiłem c-330 M ;) Z moim budżetem i 3h jednak cięzko o taki ciagnik jak pisałem. Mimo to jestem zadowolony i powoli się go uczę (btw. to mój pierwszy więc chyba mam do tego prawo xD). Ciapek jest z 90' i ma wspomaganie kierownicy, co mi odpowiada. Zanim moderator zamknie temat chcaiłbym prościc o małą poradę. Jak pisałem mieszkam w górach i teren jest nieprzystępny więc mam trochę pytań. Kiedy zjeżdzam (na pusto) z duzej górki w lesie to ustawiam niskie obroty na ręcznym gazie i powoli 1 biegiem na silniku wspomagajac chamulcem ? No i jeszcze kiedy podjeżdzam średnio załadowany pod górę to najlepiej jaki bieg ? Sam się jeszcze nie porywałem bo przygotowuje drogę ale u mnie raczej z terenowych biegów schodził nie będzie, ewentualnie przy koszeniu. Dajcie znac czy logicznie to rozumuje xD. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za wszystkie propozycje.

Edytowany przez Agostino, 17 sierpień 2012 - 17:36.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dylemat... Dzisiaj, 20:08
  •  

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dylemat... Dzisiaj, 20:08
  •  

#22 Share ole

ole

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 31 sierpień 2012 - 10:37

Dylemat... wszystko zależy od terenu i co rozumiesz od załatunku, czy ta rady uciągnąć. Najczęściej stosowanym biegiem w c330 jest chyba jednak bieg 4, chyba że nie da rady się uciągnąć to wtedy niższy.

Dodaj odpowiedź