kat

W jake gry najczęściej gracie?

Polecane posty

Lukasz12a    2

Ja obecnie gram w Metina 2 na serwie Feniks w czerwonych. Mam 52 lvl. Jak ktos chce pogadac o metku to niech napisze na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel820    1

Ostatnio gram w :

NFS Most Wanted (mój ulubiony z całej serii)

GTA San Andreas

Troch grałem w Metina 2 nabiłem 63lvl i znudziło mi sie

FIFA 09-10

PES 09-10

I gra w którą gram obecnie w przeglądarce WOLNI FARMERZY


Moja stajnia km MTZ Belarus 820 i MF 255

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablorolnik    2

Ja obecnie gram w LS 2009 i GTA San Andreas.


Farmtrac 690 DT i Farmtrac 675 DT + Tur Ł-104 i Ursus C-360-3P siła pociągowa 43 ha gospodarstwa.
Zapraszam wszystkich z mazowieckiego (i nie tylko) do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja to pykam w Fife 2009pl. Test drajwa Ultimejta, Maxp payna1,2 i czekam na 3.

 

Amoże ktoś wie z kąd sciagnąć z NHL powyrzej 2006 ?najlepiej po polsku ale nie z rapida tylko? Byłbym wdzięczny :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

ja od czasu do czasu jak nie mam co robić to gram w Live For Speed albo Call of Duty Modern Warfare 2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomcio64    0

ja czasami gram

fifa 2010 :D

Alien vs Predator :)

Wcześniej grałem i teraz również w postal :) :) :) oczywiście z dodatkami świetna gra mogli by wydać jej następną częsc chętnie bym sobie znów pogral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

moją ukochaną grą od lat jest C&C Red Alert :D


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekol    0

Ja gram w counter strike i jak na razie mi to starczy ;p


Kto zadaje pytania nie może uniknąć odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

nie ma jak to ;

DIABLO II

HEROSI III

VIETCONG

SETLERsi

to sa moje ulbione gry w MEDALA i podobne tez czasami grywam ale w DIABLO II czasami do rana potrafie siedziec;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Ja ostatnio znowu zacząłem w Tibię grać. Grałem przez dłuższy czas potem kilka miesięcy przerwy i znowu mnie wciągneło tongue.gif

W sumie gram już lekko ponad 3 lata, ale różnie to z kontami bywało mellow.gif

Nie zaczynajcie w to grać, to gorsze niż inne wszystkie nałogi sad.gif

 

 

 

 

http://wiadomosci.on...ie_lokalne.html

Teraz to strach na wieś wyjść, żeby kumple Tibijczyki mnie nie pobili za pasy do mego 52 lvl laugh.gif


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6610    0

Witam, żadko siedze przy komputerze ale najbardziej lubie:

-Call of Duty 4

-landwirtschafts simulator 2009

-need for speed most wanted

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

czytałem sobie wątek i przypomniała mi się gra nad którą siedziałem swojego czasu godzinami i dniami :D

 

Heroes of might and magic III ;[

 

mistrzostwo było ;)


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZirakS    0

cs, nfs, ls, gothic..


Nie zezwalam na wynoszenie moim zdjęć poza portal bez mojej zgody. Zapytaj mnie o to ;)
Zapraszam na mój kanał na YouTube, znajdziesz mnie pod nickiem StudioUrsus4514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kristaps    9

Heroes of Might and Magic III klasyka :blink:


,,Unia Europejska jest instrumentem Niemieckiej hegemonii w Europie.'' Margaret Thatcher

Nie pij za kierownicą. Stukniesz kogoś w zderzak i sobie rozlejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj