Skocz do zawartości

Zdjęcie

pompa wtryskowa

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share same

same

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 20:53

pompa wtryskowa wutam dzisiaj wyciagnołem pompe wtryskowa z mojego fenda i teraz nie wiem czy przy wyciąganiu nie przestawiło mi sie koło zebate jest tam jakiś znak albo coś zeby to sprawdzić? bo jesli juz go złozę to to musi byc pewniak bo nie wiem czy wiecie ale zeby wyjąć pąpe wtryskowa to trzeba wyjąć kolektor wydechowy turbinę i pompy hydrauliki nie ukrywam ze było z tym jakieś 4 godziny pracy, więc jesli wiecie cos na ten temat prosił bym o odpowiedzi jesli to coś pomoze to jest to fendt 309 ls farmer turbomatic z 88 roku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pompa wtryskowa Dzisiaj, 22:04
  •  

#2 Share Maxer

Maxer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 180 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 20:21

pompa wtryskowa Ja w swoim 510 C wyciągałem pompę (wymiana uszczelki) to sobie zaznaczyłem jak były ustawione koła zębate i nie pamiętam czy były tam jakieś znaki (coś mi się zdaje że coś tam było) ale jak na kole zębatym od twojej pompy nie ma znaczników to znaczy to ich nie ma, bo na tym kole zębatym co napędza pompę są znaczniki od rozrządu. Dla mnie wyjęcie i wsadzenie zajęło jakieś 7h

#3 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 25 lipiec 2012 - 07:42

pompa wtryskowa Znaki jakies muszą być. Jak by to w fabryce składali na chybił trafił. Może muszą jakieś otwory, sruby się zgrywać itd. W jakichś materiałach warsztatowych jest to opisane. Więszkość znaczy przy rozebraniu więc taka wiedzxa o książkowym ustawianiu rozrządu nie jest powszechna.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share fendtfarmer308lsa

fendtfarmer308lsa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 15 sierpień 2012 - 16:57

pompa wtryskowa pomoże ktoś ?czy w pompie paliwa zmienia się olej?

#5 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 08 marzec 2014 - 22:31

pompa wtryskowa Mam Fendta 309 LSA kto wie którą śrubką sprawdzić stan oleju w pompie wtryskowej ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Zoch

Zoch

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 253 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,Motoryzacja

Napisany 09 marzec 2014 - 18:21

pompa wtryskowa Kolego temat był poruszany na forum. http://www.agrofoto....-fendt-306-lsa/
Z własnego doświadczenia wiem,że lepiej sprawdzić olej i ew. go dolać :D W 309 i 310 jest troche trudniej,bo mamy słaby dostęp z powodu turbiny.