Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie sprzedam jagnieta?

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Kosmetyki i szczeniaczki :D

Napisany 23 lipiec 2012 - 13:56

Gdzie sprzedam jagnieta? Od kilku dni poszukuje skupu zywca, ktory skupuje takze jagniecine... Ale jak narazie nic - moze to pech, albo po prostu moja wrodzona nieumiejetnosc w wyszukiwaniu informacji ;) Ale moze ktos z was moze mi pomoc? Poszukuje skupu, ktory dziala takze na terenie Dolnego Slaska. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.
(P.S. Przepraszam za brak polskich znakow )
Przepraszam za brak polskich znakow!

Nie ogarniam... :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Gdzie sprzedam jagnieta? Dzisiaj, 11:37
  •  

#2 Share vbox33

vbox33

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, historia, of-road

Napisany 23 lipiec 2012 - 14:33

Gdzie sprzedam jagnieta? Ciekawy temat. Ja też poszukuje skupu, jednak w woj. Łódzkim. Chce zacząć hodowlę jednak bez skupu nie ma to sensu

#3 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 11:55

Gdzie sprzedam jagnieta? Ja wielkiej hodowli nie mam zamiaru zaczynac, ale kto wie :) Na poczatek jakies 10 matek. Mam nadzieje, ze ktos mi pomoze :D

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share krzysztofk9

krzysztofk9

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów
  • Zainteresowania:hodowla i szkolenie psów pasterskich
    http://piesfarmerski.pl/

Napisany 25 lipiec 2012 - 21:09

Gdzie sprzedam jagnieta? Taki problem to nie problem :) zadzwoń do swojego oddziału związku hodowców owiec i kóz, tel znajdziesz na stronie Związek Owczarski, dolnośląskie to pewnie będzie oddział w Opolu- z pewnością Ci pomogą.
Wrzauć w wyszukiwarkę także -kupię owce-a wyskoczy Ci coś bo dziś jest więcej chętnych do kupna niż sprzedaży. ale biznesu to nie zrobisz jeśli nie masz stada zachowawczego ;)
W Łódzkim Pani Skotnicca, szefowa oddziału w Łasku prowadzi skupy, zadzwoń do Łasku 436753539

Edytowany przez krzysztofk9, 25 lipiec 2012 - 21:11.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bibi

bibi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów

Napisany 26 lipiec 2012 - 07:38

Gdzie sprzedam jagnieta?

Taki problem to nie problem :) zadzwoń do swojego oddziału związku hodowców owiec i kóz, tel znajdziesz na stronie Związek Owczarski, dolnośląskie to pewnie będzie oddział w Opolu- z pewnością Ci pomogą.
Wrzauć w wyszukiwarkę także -kupię owce-a wyskoczy Ci coś bo dziś jest więcej chętnych do kupna niż sprzedaży. ale biznesu to nie zrobisz jeśli nie masz stada zachowawczego ;)
W Łódzkim Pani Skotnicca, szefowa oddziału w Łasku prowadzi skupy, zadzwoń do Łasku 436753539

Dzieki :D O takim prostym rozwiazaniu nie pomyslalam :) Ahh i znalazlam firme w Wielkopolskim, prowadzaca skup jagniat, ale obecnie maja przerwe urlopowa do 30 lipca - Agro-Transhandel, 61 89 47 222 (maja tez strone w internecie)
A co do stada zachowawczego... to myslalam o tym, ale w ARiMR powiedziano mi ze do jakiejkolwiek owcy powyzej 18 msc dostaje okolo 100 zl doplat, tak wiec moge trzymac owcy ras miesnych i dostac doplate. A owce objete programem rolnosrodowiskowym to z tego co wiem to owce na welne, no i ich zakup kosztuje troche wiecej niz innych owiec. A mi w sumie zalezy tylko na tym, zeby miec jakiegos wyjadacza trawy i siana - mam dosyc duzy sad w stanie poldzikim, rosnie tam bardzo duzo trawy pomiedzy drzewami, mam tez na lakach kilka miejsc dosyc skaplikowanych jesli chodzi o koszenie trawy, tak wiec owce bylyby bardzo wygodne dla mnie. Wiem ze jakiegos wielkiego biznesu nie zbije na tym, ale mysle ze jakis grosz zawsze wpadnie.