Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się ..

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Misiak1177

Misiak1177

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:00

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Witam. Kupiłem tydzień temu 514, kombajn został przeze mnie przejrzany wszędzie. Więc pora na wyjazd w rzepak. i Mój problem tkwi w tym, ze kombajn po przejechaniu ok 50m na pełnych obrotach zapowietrza się, gaśnie itp. natomiast gdy jedziemy na niskich nie ma problemu..

Nie wiem co to może być ? pompka paliwowa ? wężyk ssący dziurawy ? jakaś nieszczelność w układzie ??

Miał ktoś podobny problem ? :/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Dzisiaj, 19:16
  •  

#2 Share qunie

qunie

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 39 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:24

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. ja miałem przy claasie filtr paliwa był zabrudzony wyczyść ostojnik wymień filtr powinno pomóc jak dalej będzie się powtarzać to mycie zbiornika pozostaje bo pewnie jest w nim sporo syfu

#3 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:25

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie. Można jeszcze dodać że zasyfiony zbiornik paliwa filtr paliwa.

#4 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:28

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Nieszczelność w układzie.Popatrz na przewody co ze zbiornika idą.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#5 Share krzysiu36012

krzysiu36012

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 78 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 20:35

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. A może coś z pompą nie teges jest?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szymek85

szymek85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 105 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:18

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Miałem tak w rekordzie wszystko już poczyściłem, rurki posprawdzałem wszędzie dałem nowe miedziaki i nic nie pomogło. Dopiero regeneracja pompy paliwowej (mechanik powiedział, że miała ustawione pół dawki paliwowej) pomogła.

#7 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 20 lipiec 2012 - 21:42

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Kolego przedmuchaj zbiornik na 100% masz syf w kraniku itp. miałem tak w swoim MF. Dojechałem na pole.. OK full gaz 50m przejechane i kombajn zapowietrzony okazało się że był syf w zbiorniku... pozdrawiam.

#8 Share Misiak1177

Misiak1177

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 22:35

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. okej dzięki za rady ;) a jeśli chodzi o filtr paliwa to widać, że jest nowy z Filtrona.. i syfu za bardzo na nim nie widać. Dzwoniłem do znajomego, który też miał podobny problem, że pod obciążeniem się zapowietrzał, winowajcą była pompka paliwowa

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share PrzemoO

PrzemoO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja

Napisany 25 lipiec 2012 - 21:30

Wielki problem !! Fortschritt e 514 zapowietrza się .. Pod pompką paliwową jest sitko , ono też lubi się przy pchać. Też miałem ten problem i nie wiedziałem co jest. Dopiero gdzieś na forum znalazłem informację o tym filtrze i to był strzał w 10.