Zaloguj się, aby obserwować  
TheBazyllo

problem z czujnikami dominator 86

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
TheBazyllo    2

Witam! Jestem świerzym posiadaczem claasa dominatora 86. Ostatnio mnie nawiedził problem z czujnikami awaryjnosci. Problem polega na tym że do tej pory wszystkie się świeciły nomalnie gdy nie poprawiłem podłaczenia od czujnika 70 % zawartości zbiornika. Kontrolka od sieczkarni pali się normalnie reszty nie ma ? Mam pytanie gdzie moze sie znajdować problem ? Dodam że złaczałem dwa kable od czujnika i dalej kontrolka się nie świeciła ...... :( I jak tut kosić bez tak pomocnej rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

u mnie padl bezpiecznik (pod kabina) i nic mi nie swiecilo wtedy z awaryjnosci

 

sprawdz bezpieczniki moze zrobiles spiecie i poszedl jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBazyllo    2

niestety sprawdzałem wszytskie są oki, tylko że jeden jakis dostawiony na kablu się stopił ale jest cały (po prostu widać że jakieś spięcie było tylko że kabel i bezpiecznik wyglada na dobry) dzięki za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kravter    39

ale tam chyba od kontrolek jest jeden taki duzy bezpiecznik

 

no chyba raczej wszystkie czujniki na raz nie padly

to nie wiem co moze byc nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciejk76    1

ja moją 86 jak kupiłem to też czujniki nie działały i przyczyną był stycznik ten przy drążku od włączania hedera trzeba odkręcić osłonę w kabinie od tych lewarków i tam on się znajduje,tylko że u mnie kontrolki od napełnienia działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sytu    0

Witam. Mam kilka pytań. Kupiłem claasa 86 rok 82 i na zegarze przy kierownicy świecą się 4 kontrolki od góry od lewej strony od czego one po kolei są?od jakich czujników? po drugie ta kopułka co jest po prawej stronie przy siedzeniu cały czas tyka a jak trochę pochodzi kombajn to ta kopułka tak pulsacyjnie piszczy. pomóżcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Ziel
      Witam,
      mam problem ze sciągnięciem połówki koła od młocarni, ślimak sciągnięty, klin też tylko koło ani drgnie. Było podgrzewane sciągaczem naciągane i bite młotem, ani drgnie..
      jest tam jeszcze jakieś zabezpieczenie?

    • Przez DarekGrzebyk
      Witam co może być przyczyną że zapycha się ciągle podajnik klosowy . Był wymieniany pasek od podsiewacza i to tej wymianie wydaje mi się że trochę za dużo zboza idzie na powrót przez co ten lancuch jak by się nie wyrabiał.  
    • Przez patataj_
      tak jak w temacie potrzebuje podstawowe dane regulacyjne tj. momenty dokręcania wału, kąt wtrysku (pompa rotacyjna cav) luzy zaworowe a najlepiej instrukcje obsługi i katalog części. Pozdrawiam i życzę udanych żniw.
    • Przez PrzemoO
      Mam problem z komputerem odpaliłem kombajn było ok a po chwili coś takiego




    • Przez Ziel
      Witam,
       
      Czy ktoś z was mógłby mi pomóc i przesłać parę wymiarów?
      Najlepiej jakby ktoś zmierzył wysokość zawieszenia nad ziemią przedniej osi ( na środku ) i z tyłu np sit.
      Wydaje mi sie że mam złe opony i sita za mocno są w poziomie co skutkuje gubieniem ziarna. 
      Pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj