Skocz do zawartości

Zdjęcie

problem z czujnikami dominator 86

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share TheBazyllo

TheBazyllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 06:56

problem z czujnikami dominator 86 Witam! Jestem świerzym posiadaczem claasa dominatora 86. Ostatnio mnie nawiedził problem z czujnikami awaryjnosci. Problem polega na tym że do tej pory wszystkie się świeciły nomalnie gdy nie poprawiłem podłaczenia od czujnika 70 % zawartości zbiornika. Kontrolka od sieczkarni pali się normalnie reszty nie ma ? Mam pytanie gdzie moze sie znajdować problem ? Dodam że złaczałem dwa kable od czujnika i dalej kontrolka się nie świeciła ...... :( I jak tut kosić bez tak pomocnej rzeczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
problem z czujnikami dominator 86 Dzisiaj, 05:13
  •  

#2 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 14:07

problem z czujnikami dominator 86 u mnie padl bezpiecznik (pod kabina) i nic mi nie swiecilo wtedy z awaryjnosci

sprawdz bezpieczniki moze zrobiles spiecie i poszedl jakis

#3 Share TheBazyllo

TheBazyllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 14:13

problem z czujnikami dominator 86 niestety sprawdzałem wszytskie są oki, tylko że jeden jakis dostawiony na kablu się stopił ale jest cały (po prostu widać że jakieś spięcie było tylko że kabel i bezpiecznik wyglada na dobry) dzięki za podpowiedź

#4 Share kravter

kravter

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1218 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 21:36

problem z czujnikami dominator 86 ale tam chyba od kontrolek jest jeden taki duzy bezpiecznik

no chyba raczej wszystkie czujniki na raz nie padly
to nie wiem co moze byc nie tak ;/

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share maciejk76

maciejk76

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 21 lipiec 2012 - 21:51

problem z czujnikami dominator 86 ja moją 86 jak kupiłem to też czujniki nie działały i przyczyną był stycznik ten przy drążku od włączania hedera trzeba odkręcić osłonę w kabinie od tych lewarków i tam on się znajduje,tylko że u mnie kontrolki od napełnienia działały.

#6 Share Sytu

Sytu

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 24 lipiec 2012 - 16:23

problem z czujnikami dominator 86 Witam. Mam kilka pytań. Kupiłem claasa 86 rok 82 i na zegarze przy kierownicy świecą się 4 kontrolki od góry od lewej strony od czego one po kolei są?od jakich czujników? po drugie ta kopułka co jest po prawej stronie przy siedzeniu cały czas tyka a jak trochę pochodzi kombajn to ta kopułka tak pulsacyjnie piszczy. pomóżcie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share TheBazyllo

TheBazyllo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 07 lipiec 2013 - 19:23

problem z czujnikami dominator 86 Odświeżam temat może ktoś mi w tym roku pomoże z tymi czujnikami. (czyli jak w temacie)