Skocz do zawartości

Zdjęcie

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kaszelan91

kaszelan91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 23:33

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Witam, czy ktoś z forumowiczów posiada tą myjkę od Karchera? Jest to jak się nie mylę najmniejsza lub jedna z najmniejszych myjek ich produkcji. Interesowało by mnie jaka jest jej żywotność przy normalnym użytkowaniu? Zastosowanie wiadomo jak to na wsi, do mycia samochodów, ale też i ciągnika czy opłukaniu agregatu. Nie ma zdzierać farby, ale czy po prostu usunie mi brud z karoserii (trochę błota, piasek, różne zabrudzenia za wyjątkiem spalonego oleju itp)? nie wyczytałem zbyt pochlebnych opinii dlatego sam próbuję się czegoś dowiedzieć. Ciśnienie chyba 100-130 bar.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Dzisiaj, 18:05
  •  

#2 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 06:29

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie nie używałem tak małej z karchera miałem k2.900 i to jest absolutne minimum z myjek żeby cokolwiek zrobić karcher w obi teraz był za 490zł jak chcesz małą myjkę koniecznie musi mieć pianownice żeby umyć silnik

#3 Share sensej

sensej

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 09:48

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Witaj. Mój sąsiad posiada taka myjke. Karcher wiadomo dobra firma, 2 lata gwarancji... Serwisantka mówiła że tego typu myjki są "plastikowe" i jak sie je uzywa od świeta to ta myjka bedzie ci chodzić. Sąsiad nażeka na krótki wąz (4m) i długo zajmuje umycie ciągnika czy samochodu, wiadomo słabe ciścnienie i i słaba wydajnośc pompy. Moim zdaniem jak chcesz kupic myjke kup raz a pożądną.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 12:59

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie ojtam ojtam że plastikowe pompy nie znaczy że od razu złe, mój karcher 2.900 na plastikowej pompie podobno max 15 min można pracować to przez kilka lat co kilka mc-y mył całą oborę tzn 4 godz bez przerwy pracował i nic mu się nie działo tak samo mycie sprzętu itd a zniszczyłem go przez głupotę bo zapomniałem o nim i leżał w szopie przez zimę i od mrozu pompe rozsadziło, teraz mam lavor wąż dłuższy grubszy parametry 50% lepsze a i tak ten karcher z dyszą rotacyjną lepiej mył i odrywał zaschnięte g*wna krowie od ścian niż ten lavor z mosiężną pompą, żałuje że nie kupiłem ponownie karchera nawet udało mi się przykręcić do lavor pistolet z dyszą rotacyjną do lavor i co się okazuje karcher lepsze ciśnienie dawał chociaż według parametrów technicznych miał niższe ciśnienie

#5 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 13:52

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie jaka masz myjke lavor?
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#6 Share benek79

benek79

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1048 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 15:31

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Do gospodarstwa to moim zdanie minimum Karcher K5.20.Tylko ze kaska wieksza ale polecam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share DANIEL

DANIEL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 205 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 19:21

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Nie wiem jak jest z 2.1 ale osobiście posiadam 2.04 made in germany ( jeszcze są takie w sprzedaży) .Kupiłem ją 3 lata temu za 240 zł i myje nią do dziś, używana co najmniej raz w tygodniu, samochód, sprzęt rolniczy, pomieszczenia inwentarskie itp.
Wadą jest tak jak piszesz 'sensej' krótki wąż ale nie używa się tego na co dzień więc kilka schyleń więcej kręgosłupa nie złamie xd
Wystarczające ciśnienie robocze gwarantuje dysza rotująca znajdująca się w zestawie.
A co do użytkowania to dwie ważne zasady: do długiej i bezawaryjnej pracy musicie dokupić dodatkowy filtr do wody od którego zależy żywotność pompy ok 40 zł oraz chronić myjkę przed mrozami.

#8 Share kaszelan91

kaszelan91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 22:02

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Wiecie, używana by była sporadycznie, opłukać ciągnik po robocie i podstawowe narzędzia, żadnego mycia budynków itp. W zestawie jest pojemnik na płyn. Chodzi mi bardziej o to, czy jeśli ją kupię, żeby nie okazało się że ciśnienie będzie podobne jak w końcówce od węża ogrodowego :D Myślicie, że jeśli założy się tę końcówkę obrotową to będzie wystarczająco? Co do innych lepszych myjek, w tym roku na to funduszy nie będzie, zrobiliśmy już tyle zakupów że hoho, zboże całe wymarzło, więc trzeba trochę zacisnąć pasa.

#9 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 08:02

jaka masz myjke lavor?

http://allegro.pl/wyprzedaz-promocja-myjka-cisnieniowa-lavor-180bar-i2413439209.html taka mam

#10 Share pawelec

pawelec

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1679 postów

Napisany 21 lipiec 2012 - 08:52

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie mam lavora 160 starszy model i nie narzekam ;) za te pieniadze nie kupie nic lepszego
SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

#11 Share oni_juz_wiedza

oni_juz_wiedza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 styczeń 2013 - 12:57

Myjka wysokociśnieniowa KARCHER K 2.100 opinie Szukalem w internecie jak najtaniej aby byla z wysyla na allegro. http://allegro.pl/ka...2811715824.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share ryzakk1

ryzakk1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 14 kwiecień 2015 - 08:21

zostawilem ja na mrozie i pompe wysadzilo..  jak by komus wysiadl silnik czy cos tam to bym chetnie odkupil...  lub sprzedal swoja.. jak by ktos byl zainteresowany to niech napisze  na priv..