Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT

58 odpowiedzi na ten temat

#21 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 14:49

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT no i wlasnie na tym poziomie wyglada dyskusja z toba, ech szkoda slow
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey ferguson 7490-4 Dyna VT Dzisiaj, 09:26
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 15:59

a jak cos pierdyknie to shit happens ;)

;)

@Byczek7
Jak wiesz swoje to po co pytasz? Masz dobre doświadczenia z opałem to je kontynuuj i szerokiej drogi, a raczej długiego pola ;)

#23 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 25 listopad 2007 - 21:33

poza tym to twoje sprzety o ile takie posiadasz i je uzytkujesz, bo jak dla mnie to watpliwa sprawa i lej do nich co chcesz mozesz nawet na gnojowicy jezdzic

z ta gnojowica to nawet ciekawy pomysl ;) i napewno taniej niz opal wyjdzie zmieszaj pol na pol i bedzie git ;)

#24 Share chrismo

chrismo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Maszyny rolnicze

Napisany 07 grudzień 2007 - 13:42

Gratuluję, masz może foty?

Jedno jest pewne Masz piękną maszynę a praca silnika bajka. Widziałem i słyszałem na żywo.

#25 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 15:03

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT byczek nic nie ma i nie bedzie mial bo to dzieciak z wybujala fantazja
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#26 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 15:35

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT Czekamy na zdjęcia sprzętów Byczka w galerii... Siedzimy czekamy, będzie dobrze, sobie rade damy, będzie dobrze... :rolleyes:

Napisz nam troche o skrzyni Dyna, jakie ma zakresy, jak sie nią pracuje i wogóle. I daj fotki, choćby samego MF'a :)

EDIT:
Odnośnie Twojego PW, aparatu Ci nie dam ale moge co najwyżej pożyczyć ;) Swoją drogą, masz takie wypasione sprzęty a nie stać Cie na zwykłą cyfrówke czy choćby telefon z aparatem?

To jak z tą skrzynią, napiszesz coś o niej?

#27 Share BYCZEK7

BYCZEK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo <br />Technika Rolnicza itp.

Napisany 07 grudzień 2007 - 17:15

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT no co wam moge napisać o tej przekładni
przekładnia daje mojej pracy tym traktorem pełen komfort
ma dwa stopnie roboczy i drogowy
jest jak wiecia całkowicie zsynchronizowana posiada taką fajną dźwigienke pod kierownicą do takiego czegoś jak zmiana kierunku jazdy np.
z przyczepą pełną buraków
gdy se jade do przodu to moge bez zgrzytnięcia ani samoczynnego spadku obrotów silnika cofnąć do tyłu
bardzo wraz z ojcem chwalimy sobie to rozwiązanie trzy tryby 'mocy' 'ekonomiczny' ,' paszowy'
dają dużo lżejszą prace.

#28 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 07 grudzień 2007 - 17:59

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT :rolleyes: na czym ten tryb paszowy polega????

#29 Share BYCZEK7

BYCZEK7

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo <br />Technika Rolnicza itp.

Napisany 07 grudzień 2007 - 19:24

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT pioter chciałeś wiedzieć na czym polega ten tryb
to jest po to aby maszyny np.prasa rolująca albo agregat uprawowy miał takie same obroty WOM i jednakowe obroty silnika
czyli nie zminne obroty wałka odbioru mocy

#30 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 24 grudzień 2007 - 09:46

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT ilo letni ten twój MF 7490????
ile ma MTH??????

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 09:49

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT Jarolek19, kolega Byczek7 nie wie ile ten MF ma lat ani ile MTH bo go poprostu nie ma ;)

Honda - The Power of Dreams :)

#32 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów
  • Zainteresowania:Moje zainteresowania to Technika Rolnicza a przede wszystkim Rolnictwo lubie gospodażyć na dużą skale bo to mi sie podoba

Napisany 24 grudzień 2007 - 12:39

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT hehehehehe
to po jakiego grzyba pisze takie posty??

#33 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 12:49

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT no tutaj sporo takich dzieciakow znajdziesz i zapewne bede nowi tacy przybywali, naszym zadaniem jest ich zniechecic do takiego procederu.
mi ta sytuacja przypomina ta reklame o pedofilu co siedzi po drugiej stronie monitora ;)

#34 Share Jarolek19

Jarolek19

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 13:09

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT fajnie to ujołeś @brzozak2

#35 Share JacekNH

JacekNH

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 13:25

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT Ten temat chyba będzie sie nadawał do usunięcia. Kolega byczuś mały przedstawił nam już wszystko. Co wy na to?

#36 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 13:32

to po jakiego grzyba pisze takie posty??

Może niektórzy myślą że aby zyskać uznanie na forum trzeba mieć super sprzęty za setki tysięcy złotych... Oczywiście na wejściu takie coś przyciąga userów i rodzi zainteresowanie wokół "nowego" ale nie wystarczy zabłysnąć, trzeba jeszcze potrafić świecić a to już nie od posiadanych maszyn zależy... ;)

Czy usunąć temat? Myśle że nie, traktuje sporo o laniu opału do MF'a i kilku użytkowników wyraziło tu swoje opinie na ten temat. Dalej jest wyjaśnienie marnej ściemy Byczka7 więc "alles klar" ;) Taka jest moja opinia...

#37 Share Kamyk514

Kamyk514

Rolnik Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1575 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 13:47

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT No tak każdy się chce pochwalić sprzętem i przyciągnąć zainteresowanie a czy ktoś ma Papaja czy JD to nie ma różnicy ważne ile wie o rolnictwie i ile może wnieść przez swoje posty bo widać kto pisze bzdury a kto prawdę nawet jeśli da zdjęcia niby swojego sprzętu

#38 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 14:31

no tutaj sporo takich dzieciakow znajdziesz i zapewne bede nowi tacy przybywali, naszym zadaniem jest ich zniechecic do takiego procederu.
mi ta sytuacja przypomina ta reklame o pedofilu co siedzi po drugiej stronie monitora ;)

No następny ściemniacz jest ,,rozpracowywany" przeze mnie . Jak będę pewny na 100% to wystawię go na odstrzał ;) ^_^ . Ale to raczej po nowym roku. Chyba że ktoś będzie szybszy odemnie :) .
Porównanie @brzozak pierwsza klasa.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#39 Share lysyrolnik

lysyrolnik

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1353 postów

Napisany 24 grudzień 2007 - 14:38

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT Uznanie mozna zyskac tylko poprzez posiadana wiedze i przekazanie jej w taki sposob aby mozna sie bylo czegos dowiedziec. Mozna miec nie wiem jakie drogie maszyny a nie wiedziec nic i jak tu zdobyc uznanie. Chociaz sa wyjatki np. robertbara- chlopak zna sie na rzeczy i ma super maszynki; wojtek3222 - tak samo jak robert ;)

P.S @deer widze, ze zaczyna sie robic oblawa na wszystkich sciemniaczy ;) nic tylko pomagac w takim dzialaniu :)

Honda - The Power of Dreams :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share stasiekrolnik

stasiekrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 334 postów

Napisany 25 grudzień 2007 - 09:17

Massey ferguson 7490-4 Dyna VT tak przeglądałem ten temat i widzę że ktoś tu pisze o laniu opału do ciągnika...czemu nie?... moim zdaniem to może lać ale najpierw ja ma nowy ciagnik niech go dotrze tak jak należy na dobrym paliwie a potem może lać i opał.. u nas był DF Agrotron 260...on całe życie jeździł na opale dolewali do opału takiego ulepszacza i szedł no ale oni mieli 2000 ha i ten ciągnik w d*pę dostawał no i to żeby jeden kierowca był a tu było 3 i go zajeździli...tamte widoki zraziły mnie do DFa...wtedy poczciwy URSUS 1614 z biegusem zaorał chyba ze 40 ha przez 3 dni a tym DFem 8 ha nie zaorał przez 3 dni...więc wyciągnołem z tego wniosek...ja tam wiem tyle moja "trzydziestka na opale idzie lepiej niż na ropie...a znowu mój MF jak mu zaleje ruskeij ropy to ni czorta...fitry zabija i padaka sie robi:/ nie podoba mi sie podejście "wielkiego znawcy" brzozaka2... nie raz można pomyśleć co sie pisze a nie od razu uznawać sie za nie wiadomo kogo