martinn94

MTZ 82-Smarowanie sprężarki przy skrzyni

Polecane posty

papai    0
Dnia 19.07.2012 o 09:48, martinn94 napisał:

W tym mtz sprężarka jest przy skrzyni biegów i do niej idzie tylko przewód od powietrza i tam jest taka śruba wygląda jak do wlewu oleju.Czy jeżeli sprężarka jest przy skrzyni i idzie tam jeden przewód od powietrza to też jest smarowanie olejem silnikowym?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenon385    14

Panowie głupie pytanie MTZ 52 sprężarka w skrzyni biegów jak się ją w ogóle załącza?

Panowie głupie pytanie MTZ 52 sprężarka w skrzyni biegów jak się ją w ogóle załącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rafalpronar82a
      montuje sprężarkę w mf 3090 silnik perkins i nie wiem gdzie podłączyć obieg oleju powrót znalazłem ale skąd wziąści ciśnie myślałem o czujniku oleju wstawić trójnik ale czy nie spadnie mi ciśnie oleju w silniku skąd jest brany oryginalnie obieg oleju do sprężarki ?
    • Przez tumek19
      Posiadam ursusa c360 3p. Mam zamontowaną w nim sprężarke od stara(foto w dziale wynalazki).
      Ale zaczyna się psuc. Przykładając ręke do odolejacza pojawia sie olej.. I to dośc dużo.
      Co może byc winne? Prosze o pomoc.
    • Przez petzi
      czy wie ktoś gdzie można kupić "zawór" ciśnienia do którego podłącza się przewód zewnętrzny do pompowania? niestety allegro i lokalne sklepy/serwis tego nie mają, a mam uszkodzone to z racji wieku plastik popękał i nie działa, a zakup całej spęzarki dla tego zaworu mijał by się z celem, więc jeśli ktos kiedyś gdzieś kupował to proszę o pomoc

    • Przez Robert695
      Witam wszystkich.
      Korzystam z chwili wolnego(że jeszcze nie ma sezonu).
      otóż mam następujący problem.
      Posiadam dominatora 86 z niesprawną klimatyzacją.( uszkodzona sprężarka).
      mowa sprężarka 1200- narazie jej niekupię. (brak funduszy)
       
      Czy można innym sposobem schłodzić kabinę?
      próbował ktoś?
      są jakieś urządzenia jak do auta na 12v ale czy to jest skuteczne??
    • Przez TopAgroPlus
      Witam
      Mam pytanie ile czynnika wchodzi do układu klimatyzacji w John Deere 7730 i dlaczego zamarza rurka niskiego ciśnienia przy sprężarce?
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj