Polecane posty

tomek1976    0

Wie ktos cos o firmie AGRO-TRANSHANDEL z Buku? Sa z nimi jakies problemy czy raczej rzetelni sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moi rodzice sprzedali na 14 tys sąsiad jeden na 4 tys jeszcze jeden na 3 może razem coś razem zrobilibyśmy z panem Gadowski proszę kontak 669306770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam01    0

Biernacki , raz wyszłem dobrze raz nie , teraz Nie quwq mac , mamili wbc 12 zł , wyszło na żywej 5 zł miesne co za złodziej , krowy około 3,5 , kasa odrazu i własna waga , oczywiscie oszukują na wadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk3802    200

Ktoś handluje z firmą Krzan z Niedźwiedź? Brali u mnie, ale nie zgodziłem się na przelew. Dali mi do ręki i cena też dobra porównując z konkurencją. Mam teraz do sprzedania i też chcę im sprzedać ale własnie nie wiem czy mogę spokojnie dać im na konto? Miał ktoś z nimi doczynienia?


Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sprzedawał  ktoś  ostatnio  do  tzw WŁOCHA ? Firma  BEDUO  Kostomłoty ,  podobno  mają problemy  z  płynnością  finansową ?? 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

donweter grażka czy grązka ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Handlował ktoś z nim?

Osiak Michał

Stoczek Łukowski

Proszę o opinie

i co, zahandlowaleś z nim? Ktoś ma jakieś opinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

i co, zahandlowaleś z nim? Ktoś ma jakieś opinie?

handlowałem  2  razy , ostatnio  ponad  miesiąc  temu , za ładne  mieszańce  z  LM dał mi po 8 zł   brutto , inny  handlarz  proponował po  7,60 zł 

Ważone  na wadze  samochodowej, u znajomego  fermiarza ,  kasa  na  następny  dzień  na  koncie


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie polecam zakład mięsny Marcin jedrzejewski. oszust, kłamca, manipuluje, oszukuje na wadze, ogólnie kombinator głównie chodzi o wagę.
Nie polecam również Pat-pol Łęki szlacheckie, cała rodzina tj. ojciec, i synowie nie płacą w terminie, ja czekałem pół roku, po tym incydencie moja współpraca z nimi się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj