Polecane posty

mariuszd93    559

Prosiłbym w tym temacie pisać ;

-które firmy nie płacą w terminie , oszukują np na wadze itd

-które płacą terminowo są uczciwe

 

 

 

Ja mam problem z firmą kupującą żywiec z lubelskiego

 

ubojnia mieści się w Jarosławcu powiat Hrubieszów chyba

Sprzedałem mu byki i nie mogę się doczekać przelewu [ponad 26tys. zł] .

Gość fajnie gada, ustaliłem z nim cenę 8,05 za kg średnia i 7% tzw skitki i jak przyszło do pisania faktury on liczy 8% skitki i po niecałe 8zł zwróciłem mu uwagę to porwał fakturę i napisał drugą już dobrze.

Teraz nie odbiera telefonów , nie oddzwania a jak już odbierze to obiecuje że jutro wyśle i już kilka takich podejść było a kasa mi potrzebna ku$$a .....a tu nic :( ;[ .

Odradzam z nim handlować

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19553

BIernacki - zalegali za bydło na kwotę prawie 25 tysięcy, dopiero po oddaniu sprawy do sądu udało mi się wyciągnąć pieniądze-cała sprawa trwała ok pół roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

od razu proponuje sprawe do sądu bo ich już nie odzyskasz... ja 2 lata temu sprzedałem świnie i do dziś kasy nie mam a to 45 tyś. dałem sprawe do sądu ale gość ogłosił upadłość i d*pa :/

Tak Biernacki to pewne pieniądze fakt może trochę się targować trzeba ale dobrą cenę dostaniesz :D to mój dalszy wuja :D mi za typowe HF 600 kg dał 8,20 ale to tak po znajomemu :D


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

@fergusonki znaczy komu sprzedałeś te świnie? Bo jakoś nie rozumiem czy to wszystko co piszesz to o Biernackim?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

swinie sprzedalem gdzie indziej nie pamietam dokladnie nazwy ale do Kielc poszly a byki do biernackiego :)


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Są też firmy solidne oczywiście np

AGROSTAR z Jedlanki płacą w terminie ceny dość dobre , klasyfikator pan Marian jest dość upierdliwy czasem i ma specyficzne poczucie humoru , dużo osób to zniechęca do współpracy

Krowiński Piotr płaci w ciągu 3 dni chociaż ceny za ładne byki ma nie najlepsze.

Oleszczuk Zenon płaci w terminie jest ok

 

 

Piszcie z kim warto handlować a kogo raczej unikać ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Firma BYKPOL,sprzedaję do nich bydło i nie ma problemu z pieniędzmi,a ceny konkurencyjne.A jeśli chodzi o żywiec w firmie Sallus czeka się 64dni za pieniędzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

AGROHANDEL 2 tyg pieniądze ale ceny za trzode bardzo wysokie.


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19553

@fergusonki dwa tygodnie to chyba nie aż tak długo????

Od dłuższego czsu handluję z góralami z BOVO i mogę ich szczerze poolecić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

Polecam Agrostar Jedlanka. Odbiór w terminie prawie co do godziny , można ponegocjowac cene , kasa sednio po 10 dniach jak trzeba to wypłacają szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella    0

Mam pytanie, kto z was sprzedaje tuczniki do Salusa? Jaki jest termin płatności i co wiecie o tej firmie?

 

Czy ktoś nalezy do grupy producenckiej Jar-pek?

Edytowano przez Bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fergusonki    37

no to nie jest długo ale piszę ile trzeba czekać...


Massey Ferguson podbija swiat :D

Moje Stado Ferdków : Massey Ferguson 6480, Massey Ferguson 5475, Massey Ferguson 3125...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konury125    0

-- połączono --

 

Witam co sądzicie o Firmie Biernacki

Edytowano przez Marcin91
dublowanie tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ceny nie za wysokie,pieniądze tylko do ręki,przelewu możesz się nie doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Ja robie z nimi na przelew ale paszporty dostają jak jest potwierdzenie że pieniądze poszły. Raz czekali do wieczora od 8 rana


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Zazwyczaj każdą sztuke odwoże na pobliski skup gdzie ostatnimi czasy skupuje tylko Biernacki.Na ceny ani na płatość nie moge narzekać,do niedawna płacił gotówką,aktualnie płaci przelewem na drugi dzień po skupie.


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuusz    0

Teraz Biernacki dobrze płaci, żeby małe rzeźnie padły. Ale za jakiś czas jak zostanie sam na rynku, bo Duda już praktycznie wypadł z rynku. To sobie będzie ustalał cenę jaka będzie mu pasować, bo nie będzie miał konkurencji.

Edytowano przez Mateuusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusiak89    5

w 2006 2007 2008 roku sprzedawalem im po około 25szt bykow i 15 krow rocznie,płacił przelewem 14 dni zawsze bylo wszystko git, w 2009 roku wziol w maju transport 25 bykow to po pieniadze jezdzilem do listopada 2009 w sumie 4 razy a do goliny mam 400km,rzucal za kazdym razem co pojechalem po trochu, ostatni raz z dziadostwem i złodziejem wspolpracowalem, swinia bo tak go nazwe cala kwota opiewała na cos kolo 95tys zl to na sam koniec niedoplacil 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja robie z nimi na przelew ale paszporty dostają jak jest potwierdzenie że pieniądze poszły. Raz czekali do wieczora od 8 rana

I wzięli bydło bez paszportów? Ktoś chce ryzykować transport bydła bez kwitów? Chyba że ze 2 szt to się schowa w tłoku ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19553

Z Biernackimi też miałem przeboje i też w 2009 r w czerwcu wzięli u mnie we wsi większą ilość bydła i pieniądze dostaliśmy od firmy windykacyjnej,której zleciliśmy odzyskanie należności po wyroku sądowym cała sprawa trwała do stycznia 2010 r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszkos89    0

Witam forumowiczów.

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim z woj. lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego na pana Jana Gadowskiego. Człowiek na terenie tych województw skupuje bydło. Problem w tym że z trudem przychodzi mu wypłacanie pieniędzy. Poprzednim razem wystarczyło wysłanie upomnienia. Pan Gadowski tygodniami nie odbiera telefonów, świątek piątek czy niedziela, od 8 rano do 21 wieczorem. Obecnie sprawa jest zgłoszona na policję. Prawdopodobnie pan Gadowski już został o tym poinformowany, udało się raz dodzwonić, usłyszeliśmy przeprosimy i dosyć pokrętne wytłumaczenie i zapewnienie że w środę będzie przelew. Jest piątek a przelewu brak. Pan Gadowski znów nie odbiera.

Uważajcie na tego człowieka, nie handlujcie z nim, informujcie gdzie i kiedy był widziany w waszej okolicy, wszystkie te informacje będą przydatne do odzyskania pieniędzy. Opisujcie proszę swoją współpracę z panem Gadowskim.

 

FPHU Jan Gadowski

Podłazy 7

pow. Kielecki

Połączone

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszkos89    0

W kwietniu był o ile dobrze pamiętam samochodem marki MAN w kolorze białym, zarówno kabina jak i część załadunkowa, na tablicach TKI lub TK. W tamtym roku jeżdził całym niebieskim.

 

Pojawiły się również nowe fakty w sprawie.

Udało się ostatnio skontaktować z żoną tego oszusta, która pokrętnie tłumaczyła o zepsutym samochodzie, zalanym sianie i budowie obory. Także pan G. chyba traktuje skupowanie bydła jako pożyczkę bezzwrotną na swoje wydatki...

 

Jakby ktoś widział wyżej opisane auto miejcie się na baczności.

Pozdrawiam ŁK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Za późno napisałeś............ 20 czerwca sprzedałem mu na ok10tys i nie odbiera telefonów a kasy nie ma . :( ;[

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Witam forumowiczów.

Chciałbym zwrócić uwagę wszystkim z woj. lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego na pana Jana Gadowskiego. Człowiek na terenie tych województw skupuje bydło. Problem w tym że z trudem przychodzi mu wypłacanie pieniędzy. Poprzednim razem wystarczyło wysłanie upomnienia. Pan Gadowski tygodniami nie odbiera telefonów, świątek piątek czy niedziela, od 8 rano do 21 wieczorem. Obecnie sprawa jest zgłoszona na policję. Prawdopodobnie pan Gadowski już został o tym poinformowany, udało się raz dodzwonić, usłyszeliśmy przeprosimy i dosyć pokrętne wytłumaczenie i zapewnienie że w środę będzie przelew. Jest piątek a przelewu brak. Pan Gadowski znów nie odbiera.

Uważajcie na tego człowieka, nie handlujcie z nim, informujcie gdzie i kiedy był widziany w waszej okolicy, wszystkie te informacje będą przydatne do odzyskania pieniędzy. Opisujcie proszę swoją współpracę z panem Gadowskim.

 

FPHU Jan Gadowski

Podłazy 7

pow. Kielecki

Połączone

I jak kolego z tym tematem? wypłacił? kiedy mu sprzedawałeś ? Podaj numer do niego na który się kontaktowałeś , bo tego z pieczątki nie odbiera

 

Sory za post pod postem , bez ostrzeżeń proszę :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj