Skocz do zawartości

Zdjęcie

Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Zetix

Zetix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:38

Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego Witam wszystkich ,jak wiadomo idą żniwa ,czyściłem swoją Bizkę ,wymieniałem podajniki , sita itp . Gdy naszła mnie moc wymieniłem olej w hydraulice ... kupiłem nowy filtr ... Odkręciłem stary filtr tam na dole i wyleciał cały olej . Wsadziłem nowy filtr i zalałem 30litrów oleju hydraulicznego .. Kombajn pochodził 15minut na obrotach wolnych ,po czym chciałem podnieść motowidła ,okej udało się dwa razy za trzecim motowidły do połowy i już dalej nie chciały iść ,heder lekko się unosi i zaraz opada ,nie ma znaczenia jakie są obroty ciągle jest tak samo . Rozkręciłem zaworek ten pod pokładem ,przeczyściłem ładnie glancyk ,tylko dalej jest to samo ... ;/ Nie wiem co mam robić ,pomocy ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego Dzisiaj, 17:34
  •  

#2 Share Krystianrolnik

Krystianrolnik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 662 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 16:52

Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego Jakim dokładnie olejem zalałeś ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 16:55

Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego Pewnie posłuchałeś doradców i nalałeś hl48 czy hl64??? czy inny rzadki olej ?
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Zetix

Zetix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 17:25

Bizon Z050 - dziwne zachowanie po wymianie oleju hydraulicznego Dobra ,pordziłem sobie . Na wężach pod pokładem miałem taki wąż który miał taką małą zwężke , taka dziurka maluśna na końcu węża ... Wymieniłem ten wąż na duże otwory i od razu lepiej podnosi i opuszcza . Nawet trzyma , teraz muszę popatrzeć na inne węże .
Kocham mojego z050 z silnikiem rekorda : D