Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z hydrauliką Belarus

27 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Mikey

Mikey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:07

Problem z hydrauliką Belarus Nie wiem czy to tym sie włącza pompe i czy ona wogóle pracowała ale jak odpala się ciągnik to tamta dźwigienka z boku tego zbiornika to charczy i nie działa podnosnik sam opadł i juz nie podnosi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z hydrauliką Belarus Dzisiaj, 22:49
  •  

#22 Share Gores

Gores

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:28

Problem z hydrauliką Belarus Jeżeli nie mogłeś włączyć pompy to według mnie mogły się rozlecieć łożyska na tym krótkim wałku w oprawie sprzęgła który napędza pompę i wtedy nie obędzie sie bez rozjeżdżania przodem i od skrzyni bo od strony sprzęgła chyba nie wyjdzie a na kabine i zbiornik jest patent kabine na wysoki lewar a zbiornik dobrze musisz przywiązac do kabiny zanim ja podniesiesz ja tak robiłem i jest git ale moge sie mylic co do twojej usterki nie jestem pewien

Taka mała dzwignia po prawej stronie tak to jest włączanie pompy musi być na górnym ząbku u mnie gdy silnik pracuje to jej nie włączę dopiero na zgaszonym się uda może Ci sie tylko wyłączyła

#23 Share Mucha

Mucha

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 226 postów

Napisany 03 wrzesień 2012 - 20:36

Problem z hydrauliką Belarus albo po prostu ma dźwignie ustawioną od załączenia pompy pomiędzy włączoną a wyłączona i na pracującym silniku tak właśnie charczy. jeżeli dźwignia jest maksymalnie podniesiona do góry to pompa jest załączona a na dół wyłączona. może po prostu ktoś Ci zrobił psikusa i wyłączył pompę ;)

#24 Share Mikey

Mikey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 06:08

Problem z hydrauliką Belarus No chyba taki głupi nie jestem xD. A ta dźwignia niezalażnie od położenia i tak charczy i podnośnik nie działa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share Gores

Gores

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 11:35

Problem z hydrauliką Belarus Odkrec te 4 sruby od zbiornika przymocuj go dobrze do kabiny,odkrec przednie poduchy od kabiny tylne poluzuj i mozesz uniesc kabine dobre 30cm bez jej zwalania ja zbiornik przewiazalem na dole lancuchem przeplotlem przez srodek kabiny i skreciłem sruba rzymska a jego gore przywiazalem do uchwytow przy dzwiach i sobie zobaczysz czy lozyska sie posypaly czy moze cos innego

#26 Share Mikey

Mikey

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 19:08

Problem z hydrauliką Belarus Kabina już na glebie i niestety sie okazało że łożysko na trybie napędu pompy padło oraz padło łożysko i ścieło tryb od sprzęgła chyba. No i znowu niepotrzebnej roboty mi przybyło ;p

#27 Share Biznez404

Biznez404

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 149 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 19:11

Problem z hydrauliką Belarus Trochę roboty jak wyżej piszę Kolega padły łożyska na krótkim wałku pośrednim :rolleyes: .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#28 Share Gores

Gores

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 04 wrzesień 2012 - 20:36

Problem z hydrauliką Belarus Jak juz bedziesz mial go rozjechanego to zobacz tez jak wyglada walek przekaznika lozyska i tryby od 540 i 1000 ja wlasnie swojego rozbieralem bo mi z 540 wyłączał na luz a i jak dodrze pamietam to na tym krótkim wałku pośrednim jest taka tulejka z uszczelniaczem wysmaruj to dobrze silikonem przed złożeniem bo strasznie lubi tam chlapać olejem.Powodzenia

Dodaj odpowiedź