Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkoła rolnicza ( zasady )

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adrian11

Adrian11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 14:24

Szkoła rolnicza ( zasady ) Mam 16 lat i zamierzam pójsc do szkoły rolniczej i oto moje pytanie " chciałbym po ukonczeniu szkoły zacząc studia MGR , Inzynier i nastepnie studiowac informatyke itd czyli do 25 roku zycia uczyc sie i po 25 zacząc prace dobrą opłacalna wtedy rodzice beda mieli 43-46 lat i jak to jest z tym ze jak sie skonczy szkołe to dostaje sie jakieś pieniądze na start ? moi rodzice brali w poprzednim roku młodego rolnika dostali 75 tys to przeszkadza czy nie ? i na jakich to zasadach działa bo kumple cos mówią o tych pieniądzach wiec lepiej sie dopytac od was wy macie wiecej stycznosci z tym ;p . I Ostatnie pytanie czy osoba po szkole rolniczej i studiach informatycznych i mgr moze starac sie o pracę w AGRIMR ? bo podobno dobrze płacą tam wiec mozna byłoby sprobowac ;p co o tym myslicie

Przepraszam za nowy temat ale szukam i szukam i nic nieznalazłem dziekuje za odp bo niejestem w temacie a kumple nic niechcą powiedziec aby mówia ze kase sie dostaje ale na jakich zasadach to najwazniejsze ;p dziekuje i pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szkoła rolnicza ( zasady ) Dzisiaj, 17:46
  •  

#2 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:16

Szkoła rolnicza ( zasady ) Coś słabo szukałes :) . Pieniądze możesz dostać ale musisz mieć min.18lat, wykształcenie rolnicze i musisz przejać gospodarstwo o powierzchni wiekszej niz 10.40ha

#3 Share a8185

a8185

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja
    Hodowla bydła

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:45

Szkoła rolnicza ( zasady ) a poza tym jest straszna nagonka na informatykow. ludzie skladaja papiery na ten kierunek masowo. czyli za te 10 lat prawdopodobnie bedzie przepelnienie. i skoro masz zamiar studiowac informatyke nie polecam szkoly rolniczej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share jedrus

jedrus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 131 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 15:52

Szkoła rolnicza ( zasady ) kolego bez urazy ale masz dopiero 16 lat - skończ tak jak zakłdasz najpierw te szkoły a za 9 lat będziesz się martwił o rózne dotacje. teraz zakładanie takiego tematu to bezsens. nawet nie wiadomo jak będzie wyglądała polityka rolna za rok a Ty się pytasz co będzie mozna wziąć za 9 lat. powodzenia w kształceniu bo teraz przed Tobą prawdziwe wyzwania (wedle tego co schesz osiagnąć) bo to co było w gimnazjum to była zabawa - wiem cos o tym bo jestem na IV roku politechniki i łatwo nie jest a i o pracę róznie o tez sobie zakładałem że po studiach to żyć nie umierać - w dzisiejszych czasach nie ma co tak wybiegac w przyszłość bo wszystko za szybko się zmienia.

#5 Share Adrian11

Adrian11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 17 lipiec 2012 - 16:09

Szkoła rolnicza ( zasady ) Nie no ja tylko sie pytam na jakich to zasadach działa a co do przyszłosci to własnie informatyka troche jest przeludnienie juz sam niewiem na co mógłbym xd chciałbym sie uczyc nawet i do 25 roku zycia ale zeby pozniej miec prace i dostawac 5 tys miesiecznie lecz to nierealne xd

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share StasiekS

StasiekS

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1196 postów

Napisany 23 lipiec 2012 - 12:06

Szkoła rolnicza ( zasady ) Masz chociaż pojęcie o informatyce, programowaniu czy lubisz siedzieć przed kompem i grać w LoLa, dlatego wybrałeś ten kierunek? Jeżeli wybrałeś, bo ubzdurałeś sobie, że to jest łatwe i przyjemne, do tego zaraz po studiach będziesz siedział w klimatyzowanym biurze to się rozczarujesz. W tej branży liczą się umiejętności, skończone jakieś dobre kursy a dopiero później studia. Jeżeli skończysz jakąś tam uczelnię, bez specjalnym wyróżnień, osiągnięć, to co najwyżej będziesz administratorem sieci w jakiejś firmie i zarobisz 5 tys ale przez 3 miesiące.