wojtas1616

Najładniejsza bryka

Polecane posty

andrzejko    0

jeśli jest pytanie o ulubione to moim zdaniem nie należy pisać o wymarzonym (bo kazdy moze napisac np bugatti veyron za milion ojro) tylko o aucie którym sie jeżdziło/ jeżdzi i o którym co nieco można powiedzieć. dla mnie ulubione jest moje A4 avant 1,9 TDI 115 KM , z racji solidnego wykonania, mocnego(jak na moje potrzeby) i bardzo oszczędnego silnika, linii przyjemnej dla oka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur120    0

moim ulubionym autkiem jest golf III 1.9D oszczędny, solidny i nie do zajechania :P


jakby nie było jest bardzo miło ;o)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
jeśli jest pytanie o ulubione to moim zdaniem nie należy pisać o wymarzonym (bo kazdy moze napisac np bugatti veyron za milion ojro) tylko o aucie którym sie jeżdziło/ jeżdzi i o którym co nieco można powiedzieć.

Te które wymieniłem można kupić za 40000pln więc mam bardzo realne opcje :P A jeśli chodzi o takie którymi jeździłem/jeżdże to zdecydowanie Toyota Hilux 2.4D '97 jest moim ulubionym autem, gdzieś już pisałem dlaczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasztanka    1
Zgadza się-krótki, mały,prosty w obsłudze ale napewno nie kanciaty... :P typowe miejskie auto.

 

Miejskie auto- i takim zwrotem proponuję, żebyśmy się posługiwali. :P

 

 

Mam taka opinię bo ostatnio zaczęła jeździć nim moja siostra i mówi, że świetnie się w nim czuje :P bo chyba sama przyznasz, że czsami trudno znaleść w mieście miejsce na parkingu dla Navigator'a... :P

 

Przyznam, że nie tylko dla Navigator'a trudno znaleźć miejsce na parkingu w mieście, ale nawet dla RAV4 :P .

 

A co do ulubionego auta, którym jeździłam, to jest to toyota RAV4. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67

obojętnie jakie auto byle będzie po "ostrym" tuningu obniżone ospoilerowane itp. tylko nie kombi :angry: :P:P


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Ulubione auto które posiadam, no bo skoro ulubione to sobie kupiłem to VW Passat B 5 Lifting 1.9 TDI 130 koni :P

 

A plany na przyszłość....Audi A6 3.0 TDI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13
obojętnie jakie auto byle będzie po "ostrym" tuningu obniżone ospoilerowane itp. tylko nie kombi :angry: :P:P

Polonez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Albo maluch. :P

 

 

może być maluch ale po bardzo mocnym tuningu i z silnikiem alfy :P raz to było na jakims programie to miał lepsze przyśpieszenie niż subaru :P


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Tak na serio to widziałem na własne oczy malucha z silnikiem od tipo 1,4.Wmontowany oczywiście z tyłu i w miejscu tylnych siedzeń. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
Tak na serio to widziałem na własne oczy malucha z silnikiem od tipo 1,4.Wmontowany oczywiście z tyłu i w miejscu tylnych siedzeń. :P

 

 

ten z silnikiem alfy miał tak samo


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Tak mi się jeszcze przypomniało że z przodu to w miejscu bagażnika miałwylany BETON,żeby mu przodu nie podnosiło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

A4 B5 ma siostra cioteczna i czterech znajomych :P jak i wiele ludzi w moim rejonie... od 1.6 przez TDI, 1.8T po 2.6 quattro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

To napisz jaki konkretnie?Jaki rocznik,kolor,silnik?

Mój to z 98 roku,czarny,przyciemnione szyby.Nie żebym miał jakąś manie na tym punkcie,ale takiego kupiłem. :P No i jest w kombiaku i co najważniejsze ma motor o jakim marzyłem.Oszczędny,dynamiczny 1,9TDI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2
A4 B5 ma siostra cioteczna i czterech znajomych :P jak i wiele ludzi w moim rejonie... od 1.6 przez TDI, 1.8T po 2.6 quattro...

Teraz to się jakaś obsesja zrobiła na tym punkcie. :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Też miałem kupić A4 ale gdy już połowa okolicy zaczęła takimi jeździć, zmieniłem koncepcje :P W rejonie Białej Podlaskiej jest nawał samochodów marki Audi, zaraz po VW... Chyba padły ofiarą własnej popularności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A ja tam swoje Volvo lubię-bo po prostu przekręcam kluczyk -dźwignia na D i jadę-a czasami dla kawału jakiegoś "tuningowca" przerzucającego biegi jak szalony zdarza się wyprzedzić :P-ot tak niezłośliwie-tylko żeby zademonstrować że i automat to też nienajgorszy wynalazek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtus    2

Dla mnie liczy się aby samochód był jako tako niezawodny,mało awaryjny.Ja tam nie mam czasu latać po mechanikach a na nowego mnie nie stać.Na co dzien mam dość wystarczająco zajęc z maszynami, aby w miare dobrym stanie były utrzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Osobiście niezbyt podoba mi sie ta generacja Civic (kwestia gustu) ale w tym kolorze z takim pakietem stylizacyjnym prezentuje sie naprawde ciekawie. Silnik myśle że wystarczający, oczywiście tutaj VTEC nie ma ostrych krzywek na wałku i nie kręci sie do 8500rpm, ale napewno jest bardziej dynamiczny od przeciętnego 1.6 :P Cena nawet OK jak na taki wypas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj