Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najładniejsza bryka

462 odpowiedzi na ten temat

#441 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 04 październik 2011 - 18:29

Najładniejsza bryka mi ds3 i c6 tez sie widzi ;) .
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najładniejsza bryka Dzisiaj, 19:06
  •  

#442 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 04 październik 2011 - 18:34

Najładniejsza bryka Ja tam zawsze chciałem XM-a -też chyba jakiś nienormalny jestem :D

#443 Share zorzyk2

zorzyk2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3403 postów

Napisany 04 październik 2011 - 20:52

Najładniejsza bryka Ja też i szwagier mnie ubiegł. Postanowiłem, że rodzinnego zlotu XM-ów nie będzie :D Od jakiegoś czasu strasznie podoba się Lancia Delta, ale nie kupię trzeciego auta by na nie patrzeć.

#444 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 04 październik 2011 - 21:04

Najładniejsza bryka Ja bym z chęcią przytulił RS zielonego. Dodany obrazek

#445 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 04 październik 2011 - 21:59

Najładniejsza bryka Wg. mnie nissan primera P11.144 00-03, i toyota avensis po 2003r :rolleyes: ,jestem mechanikiem, nie uważam europejskich samochodów jestem anty fanem vw,audi,opla,bmw,skody,seata i wszystkiego co nie japońskie :lol: , volvo jeszcze ujdzie ale nie..... :lol:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#446 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 05 październik 2011 - 07:16

Najładniejsza bryka No nissana już bym tak za bardzo japońcem nie nazywał bo to ma już w sobie więcej z renault-a niż z nissana z poprzednich lat. Nissan to był dobry samochód do ok. 2000r. Jak dla mnie to naj zawsze był i będzie mercedes w123 miałem takiego kiedyś (rocznik 1977r.) i do tej pory nie mogę odżałować, że sprzedałem. Aha swego czasu też bardzo podobał mi się XM :P .

Edytowany przez kokoman0, 05 październik 2011 - 07:30.

#447 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 05 październik 2011 - 07:29

Najładniejsza bryka

Wg. mnie nissan primera P11.144 00-03, i toyota avensis po 2003r :rolleyes: ,jestem mechanikiem, nie uważam europejskich samochodów jestem anty fanem vw,audi,opla,bmw,skody,seata i wszystkiego co nie japońskie :lol: , volvo jeszcze ujdzie ale nie..... :lol:

Sorry ale jak jesteś mechanikiem to raczej nie chwalisz tych europejskich zapewne z tego powodu że wiele na nich nie zarabiasz :D .

#448 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 05 październik 2011 - 07:31

Najładniejsza bryka

Wg. mnie nissan primera P11.144 00-03, i toyota avensis po 2003r :rolleyes: ,jestem mechanikiem, nie uważam europejskich samochodów jestem anty fanem vw,audi,opla,bmw,skody,seata i wszystkiego co nie japońskie :lol: , volvo jeszcze ujdzie ale nie..... :lol:

Każdy mechanik lubi Toyotę , szczególnie za d4d ;) bardzo częsty gość w warsztatach :lol:

#449 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 05 październik 2011 - 08:17

Najładniejsza bryka A to moja lista:
BMW X6
BMW serii 8
Audi a7
BMW e30 m3 evolution
Nissan GTR
Chevrolet Camaro
Toyota 4 Runner
Aston Martin DB9
Bentley Azure
Mercedes G
Tarpan Honker:)

#450 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 05 październik 2011 - 14:23

Najładniejsza bryka no z ta toyota to prawda kiedys to robili dobre samochody ale teraz co robia w toyocie to sa chyba jakies zarty a z japoncow to tylko honda :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#451 Share mfclaas

mfclaas

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 05 październik 2011 - 15:35

Najładniejsza bryka ja mam mitsubishi carisma i toyota rav4

#452 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 05 październik 2011 - 22:33

Najładniejsza bryka Błazenady, ranaut wykupił nissna w 2003r , jw. napisałem, a zdecydowana większość samochodów w naprawach w tym tak samo powtarzających się usterkach to vw group auto, i gmc, toyoty widuje na przeglądach, tj. nissany do 2003r czy inne japońskie marki np. honda
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#453 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 05 październik 2011 - 23:19

Najładniejsza bryka taa honda, matka ma 2 letniego civica i tak:
tylne amortyzatory do wymiany,
klamka sie zepsula,
tylne tarcze popekaly,
przekladnia kierownicza ma luz :blink: :blink:

auto zrobilo 30-40 kkm i to w zolwnim tempie, wiec jakos nie baldzo mi sie widzi ta japonska technika.

kiedys starzy mieli honde concerto i to auto bylo absolutnie bezawaryjne i nie do zdarcia, dzis zostalo z tego tylko wspomnienie.
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#454 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 06 październik 2011 - 05:40

Najładniejsza bryka

Błazenady, ranaut wykupił nissna w 2003r , jw. napisałem, a zdecydowana większość samochodów w naprawach w tym tak samo powtarzających się usterkach to vw group auto, i gmc, toyoty widuje na przeglądach, tj. nissany do 2003r czy inne japońskie marki np. honda

współpraca Nissana i renault zaczęła się w 1999 roku, pierwsze wspólne projekty od 2000 roku

#455 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 październik 2011 - 06:22

Najładniejsza bryka Zgadza się jak popatrzycie na primerę po lifcie z 2000 roku to zobaczycie, że przód bardzo przypomina megan. Z czasem zaczoł się transfer innego badziewia z renault jak np silniki. Poza tym czy napewno renault wykupił nissana? Czy tylko firmy wymieniły pakiety akcji i podpisały umowę o współpracy?
Co do aut japońskich to te pancerne skończyły się na początku lat 90 tych. Dzisiejsze moze nie psują się bardzo ale do tych starych im daleko. Mało który ma na tabliczce made in japan, pozatym jeździ ich mniej niż aut grupy vw dlatego prowadzenie jakich kolwiek statystyk usterkowości domowymi sposobami jest bez sensu.

#456 Share rogas

rogas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 221 postów

Napisany 06 październik 2011 - 08:21

Najładniejsza bryka Mój przyjaciel ma (raczej jego rodzice) toyote corolle z 97 lub 96 roku. mają ją od nowości zrobili ponad 430 tkm i silnik bez problemu ale gorzej z nadwoziem, i elementami, które nie są już oryginalne.

z tego co kojarzę to renault wykupilo nissana ze względu na słabą sytuację finansową japończyka.

Sam z japońcami mam mało do czynienia ponieważ moi rodzice mają subaru forester z 2002. szczerze wcale jakość nie jest specjalna. tzn nie było awarii jak do tej pory ale spasowanie elementów i subiektywne odczucia dot. materiałów nie są najwyższej próby.

ja wożę tyłek BMW 320i z 95, wczesniej miałem e30 z 86 i materiały zarówno w obecnej jak i poprzedniej są dużo lepsze. a sztywność karoserii w e30 była znacznie wyższa niż w e36.

Zgadzam się z hubertusem odnośnie pancerności japończyków z lat 90 ale rozszerzę to o chyba wszystkie marki

#457 Share Spitz

Spitz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 52 postów

Napisany 06 październik 2011 - 11:35

Najładniejsza bryka

Zgadza się jak popatrzycie na primerę po lifcie z 2000 roku to zobaczycie, że przód bardzo przypomina megan. Z czasem zaczoł się transfer innego badziewia z renault jak np silniki. Poza tym czy napewno renault wykupił nissana? Czy tylko firmy wymieniły pakiety akcji i podpisały umowę o współpracy?
Co do aut japońskich to te pancerne skończyły się na początku lat 90 tych. Dzisiejsze moze nie psują się bardzo ale do tych starych im daleko. Mało który ma na tabliczce made in japan, pozatym jeździ ich mniej niż aut grupy vw dlatego prowadzenie jakich kolwiek statystyk usterkowości domowymi sposobami jest bez sensu.

Właściwie to Renault-Nissan wymieniły się akcjami, Renault ma 44 % japońca a Nissan 15 % francuza. Na początku współpracy wymieniali się technologiami a teraz tworzą silniki wspólnie. Czy badziewne, no początku fakt(Laguna 2 królowa lawet, niestety zdetronizowana przez Passata 2.0 TDI) teraz już lepiej z jakością.
Europejskim autom też daleko do tych z lat 90, przykładem jest VW który z trwałych aut przerzucił się na masowe ,,badziewie'' i nawet tego nie ukrywa. Nie od dziś wiadomo że koncerny więcej zarabiają na serwisowaniu aut niż na ich sprzedaży, a wieksząść Japońskich aut ma silniki diesla z europy i też tam jest składana więc japoński pozostał już tylko znaczek.

Edytowany przez Spitz, 06 październik 2011 - 12:16.

#458 Share masseyferguson6140

masseyferguson6140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1432 postów

Napisany 06 październik 2011 - 19:07

Najładniejsza bryka Spitz zaryzykowałem z ojcem kupno laguny II z 2004 roku w dieslu DCI na razie odpukać nie sypie się, cenowo bardzo przyzwoicie jakościowo okaże się... Dla mnie najładniejsza bryka to Audi A6 C6 stare A8 a z najnowszych laguna III GT coupe wzorowana na Aston Martin.

Edytowany przez masseyferguson6140, 06 październik 2011 - 19:09.

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

#459 Share Mattti

Mattti

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 319 postów
  • Zainteresowania:Polityka, Rolnictwo, Patriotyzm

Napisany 08 luty 2012 - 21:34

Najładniejsza bryka http://otomoto.pl/to...-C21819289.html
Ach... Toyota MR2... Takie można powiedzieć, Ferrari dla uboższych :lol: Z chęcią takiego bym przytulił :rolleyes:

Bóg, Honor, Ojczyzna!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#460 Share gucik131

gucik131

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 834 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja, elektronika

Napisany 08 luty 2012 - 21:42

Najładniejsza bryka mnie się 407 w sedanie podoba :)