Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najładniejsza bryka

462 odpowiedzi na ten temat

#261 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2009 - 12:23

Najładniejsza bryka

jak piszesz o silnikach to poprzyj tezę modelem silnika bo nie wiem o którym 2,5 mówisz bo m20 ma 136 koni a m50 ma 150 koni i niemów ze m50 to słaby motor bo to jeden z najlepszych motorów w bmw. Ludzie z niego 1000 koni wyciągają i blok wytrzymuje. A wo gule to o jakim bmw myślisz, pisz symbol nadwozia. ja mam aktualnie silnik m40 b16 czyli 1,6 i w ścisłości ma to 103KM, nie podniecam się nim ale do normalnej jazdy wystarczy,(to nie silnik dla dresa co na postoju od zera do miliona) a i nie najgorzej się zbiera ba wsp masy do ilości koni wynosi 1KM na 10kg. Możesz mieć i 140 KM w aucie co waży 1,5 tony i myślisz że z niego taki pocisk będzie??

Mówię o serii 3, e36 no i oczywiście o silnikach wysokoprężnych. W tej serii mam do wyboru 1.8 90 KM, 2.5 TD 113 KM(chyba) i 2.5 TDS 143 km. Pierwszy za słaby, 2.5 znowu nie udany(dużo zakatowanych egzemplarzy, przegrzanych, awarie głowicy itp).

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najładniejsza bryka Dzisiaj, 07:02
  •  

#262 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 17:18

Najładniejsza bryka Weź lepiej 2,5 TDSa, zawsze więcej koni

#263 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 17:45

Najładniejsza bryka

Ja w BMW nie widze nic specjalnego :P większość silników jest zagazowanych a auta są bardzo często po wiejskim tuningu. Stan techniczny też pozostawia wiele do życzenia :P wolałbym już Mercedesa, też drogi w utrzymaniu ale przynajmniej niezawodny no i Mercedes potrafi zrobić diesla:)

Mercedes może i jest niezawodny jak pod maską ma dychawicznego diesla co ledwo go ciągnie. Ze starszych modeli tylko 300D-turbo [147KM] sensownie jeździł ale niestety tylko w automacie. Kolejna sprawa to rodzaj użytkowania, dopóki Mercem jeździ emeryt do kościoła to wszystko jest fajnie, gorzej jak auto trafi do kogoś kto często wykorzystuje cały potencjał silnika, 230E kręcony pod red-line długo nie wytrzymał, a przecierz był kupiony od niepalącej 60-letniej dziewicy z niemiec :P

#264 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 17:56

Najładniejsza bryka

Weź lepiej 2,5 TDSa, zawsze więcej koni

przeciez przez 2 strony tlumaczyl dlaczego nie chce tdsa!!!!! to dupny silnik
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#265 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 18:47

Najładniejsza bryka sory moje niedopatrzenie.

#266 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 04 czerwiec 2009 - 12:59

Najładniejsza bryka Więc tak z 2,5litrowym motorem TDS to fakt , jest to dupny silnik BMW bodajże (mogę się mylić, ale wielu tak mówi i pisze) nawet to nie jest konstrukcja BMW tylko Opla i wcześniej było to 2,4. Najczęstszym jego mankamentem jest przegrzewanie się, awarie głowicy i awaryjne pompy paliwowe. Natomiast miałem okazję trochę pojeździć 2,5 (po 2000tyś roku) ale tym nowszym common raill 170km i powiem,że naprawdę to fajnie lata, pod warunkiem że będzie to w budzie seri3, albo 5. Moim zdaniem i nie tylko ale wielu użytkowników najlepszym motorem BMW jeśli chodzi o diesela i sprawuje się on super w każdej serii nawet w 7, jest 3litrowy diesel lub te jeszcze nowsze 3,5 i 4. Z tym że te większe już trochę więcej palą a wspomniana trójka pali 7-6litra a przy naprawdę ostrej jeździe nie przekracza 10l, a frajdę z jazdy mamy świetną, do tego są to praktycznie bezawaryjne silniki. Z benzyniaków to polecam 2,3 i 2,8 litra nie palą aż tak dużo a osiągi mają jak najbardziej no i są wytrzymałe, moja miała bez zaglądania 600tyś kilometrów i po sprzedaniu dalej śmiga ;)
Co do porównywania do innych marek to powiedział bym tak najlepsze silniki robi Honda, Mercedes, BMW, z tym,że duży plus do Mercedesa i BMW, że w większych poj. nie pchają pasków rozrządu do silników tylko łańcuchy i to sprawia że te silniki są praktycznie bezobsługowe. Co np. moim zdanie jest błędem u Audii, w którym w większych motorach (bądź co bądź całkiem nie głupich) wymiana pasków jest dość kosztowna i wymaga pilnowania ich wymian.

#267 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:19

Najładniejsza bryka

Dokładnie tak jak piszesz 2,5 tds to porażka, dopiero po unowocześnieniu i wydaniu go w common railu (170kucy) stal się dobrym silnikiem, a o 4cylindrówkach nie ma co nawet gadać...... :D Polecam 3 litry diesel, rewelacja, bezobsługowy, żadnych pasków rozrządu, świetne osiągi i niskie spalanie

Słyszałem nieco o tym NISKIM spalaniu... hehe
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

#268 Share Metys

Metys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:24

Najładniejsza bryka Dla mnie najładniejsza jest Audi A6 :D

#269 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:31

Najładniejsza bryka

Słyszałem nieco o tym NISKIM spalaniu... hehe

Z tego co można wyczytać w sieci rzędowa trzylitrówka BMW jest oszczędniejsza od 3.0 TDI Audi, podobnie trzylitrowe CDI Mercedesa :D

#270 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6742 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:31

Najładniejsza bryka Mi każda audi się podoba, a szczególnie te nowsze, od 2004 roku z dużym grillem
Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

Sprzedam:
koło zębate przekładni kątowej prasy Sipma

rozrzutnik dwuosiowy
zgrabiarkę gwiazdową

agregat prądotwórczy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#271 Share PongO

PongO

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:1. Rolnictwo
    2. Muzyka (trance wszczegulnosci i pochodne)
    3.

Napisany 23 czerwiec 2009 - 18:50

Najładniejsza bryka Mazda RX8 i Hyundai Tiburon.:D

#272 Share bugi

bugi

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów
  • Zainteresowania:Sport, Motoryzacja

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:01

Najładniejsza bryka Maybach Exelero i Plymouth Barracuda

#273 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:24

Najładniejsza bryka byc moze juz o nim wspominalem :D dla mnie to jest najladniejsze auto:
http://www.newcar24....vie_13_news.jpg
do tego wersja z tym licznikiem:
http://www.scirocco2.de/digip256.jpg
:)
Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#274 Share tomaszek767

tomaszek767

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:26

Najładniejsza bryka Dla mnie najpiękniejszym autem jest BMW M5 e60 mmmm :D

#275 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:34

Najładniejsza bryka @brzozak
Wskazidła jak w "nieustraszonym" :) W okolicy jeździ taka Audiczka ale bez poszerzeń błotników, dziewczyna nią powozi :D Jak to wygląda silnikowo?

#276 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 23 czerwiec 2009 - 19:37

Najładniejsza bryka a ciekawie dosyc, silniki 5 cylindrowe turbo i IC o mocach 200 - 220 KM, sa wersje 10V i 20V. bez poszerzen tez sa swietne (jesli to wersja quattro), zwyklaki niestety nie sa juz fajne, nie maja tego co najpiekniejsze w tych autach :)
no i silniki to juz jednostki wolnossace, niczym szczegolnym sie nie wyrozniaja.

generalnie cala historia, roznorodnosci wersji nadwozia, stylu, silnikow jest bardzo zawila i mozna sie czasem mocno zdziwic na jaka wersje sie trafi

to jest zwyklak: http://en.wikipedia....di-GT-front.jpg
a to jest juz miodzio :) : http://en.wikipedia....6-CoupeGT5E.jpg

jezdzac autami tego typu, z taka dusza, w pieknie zachowanym stanie czlowiek staje sie lepszym :D tu nie ma wyscigu szczorow, kto ma minimalnie lepszy, czy nowszy model i lepsze wyposazenie, chociazby roznice sie jakas bzdura :)

#277 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2009 - 06:23

Najładniejsza bryka Wreszcie ktoś co wie co dobre. Moi znajomi się śmieją jak im mówię, że taki wóz mi przypadł do gustu. :D Szczególnie z zegarami Digifiz, czy jakoś tak na to mówią, Audi jest kapitalnym samochodem. Tylko największym problemem jest trafić na takie auto, w stanie z wizją na przyszłość. :)

#278 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 13:19

Najładniejsza bryka trafic nie jest az tak ciezko, bo kupic mozna od 60 tysi ura, a CQ od 15 000, druga sprawa to fundusze potrzebne na odbudowe i wlasnie kasa jest najwiekszym problemem :D

#279 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 24 czerwiec 2009 - 17:23

Najładniejsza bryka

od 60 tysi ura

O co dokładnie chodzi? Tak samo jest z S2 ludzie kupują, a potem jest kopalnia pieniędzy. Mnie kręci III GTI 20 Jahre Edition z ABF, ale też kosztowny interes.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#280 Share brzozak2

brzozak2

AF upada!!!!

• V.I.P.
  • rank
  • 6036 postów

Napisany 24 czerwiec 2009 - 17:30

Najładniejsza bryka urquattro, s2 to kopalnia pieniedzy? moze z s1 ci sie pomylilo, ten okaz jest praktycznie bezcenny.
trojka no bez przesady, az taka droga nie jest