Skocz do zawartości

Zdjęcie

Najładniejsza bryka

462 odpowiedzi na ten temat

#241 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 03 marzec 2009 - 18:30

Najładniejsza bryka Ostatnio mi się spodobały mercedes S,i jeszcze najnowszy Passat <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Najładniejsza bryka Dzisiaj, 11:39
  •  

#242 Share Kolejorz

Kolejorz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i wszystko z nim związane, MTB, marka Ursus, John Deere

Napisany 05 marzec 2009 - 19:28

Najładniejsza bryka Ja ostatnio zmieniłem gust, teraz podobają mi się klasyczne amerykany... Chevrolet Camaro SS mmmm... Dodge Challenger... i reszta wielkich, dużo palących z olbrzymimi silnikami.
John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

#243 Share wsk1993

wsk1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 20 marzec 2009 - 20:40

Najładniejsza bryka Według mnie najładniejszymi samochodami są:
VOLKSWAGEN TOUAREG
AUDI Q7
<_< :) :) :) :) :)
powered by DEERE

#244 Share tomi382

tomi382

NIEZALEŻNY

• Members
  • PipPipPip
  • 1460 postów

Napisany 31 maj 2009 - 22:26

Najładniejsza bryka Mercedes 124 :P miodzio :P

#245 Share milanreal1

milanreal1

Nie zadzieraj z moderatorem :D

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 8983 postów
  • Zainteresowania:Sport, muzyka i oczywiście rolnictwo.

Napisany 31 maj 2009 - 22:52

Najładniejsza bryka Ja wam powiem że jakoś nie podziwiam samochodów szczególnie. Zawsze liczył się dla mnie piękny ciągnik. Chociaż muszę przyznać że ostatnio zaimponował mi nowy fiat bravo. Bardzo ładny samochodzik, co najważniejsze cena nie jest jakaś z kosmosu.
Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

#246 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:13

Najładniejsza bryka Dla mnie najpiękniejszym autem jakie powstało jest BMW e30, a wersja m3 tego modelu to po prostu poezja. Fakt może i stare, ale dla mnie ten samochód to żywa legenda. Oczywiście pomijam wszelkie "wieś" tuningi bo do e30 alu 16" remus z tyłu i nic więcej, aby nie skalać pracy inżynierów z bmw. :P :P :P Pozdrawiam wszystkich posiadaczy.

#247 Share Dawid777

Dawid777

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1075 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, sprzedaż maszyn ich budowa oraz naprawa, drifting

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:42

Najładniejsza bryka Dla mnie Mazda MX-5 RX-7/8 no i mój seat Leon :P :P
“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

#248 Share damian1992

damian1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 337 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja, fotografia

Napisany 01 czerwiec 2009 - 20:44

Najładniejsza bryka A mnie się bardzo podobają moje auta czyli BMW E36 i Skoda Octavia 2009 nie zamienił bym ich na żadne inne :P
Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

#249 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:03

Najładniejsza bryka Ostatnio zainteresowały mnie samochody z Bawarii , szczególnie seria 8. Piękne auta, zwłaszcza ta długa maska... Poza tym wielki, niepraktyczny, niezbyt szybki i pali jak smok(nawet 40/100) :P .
http://www.otomoto.p...how&id=C8831620

#250 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:11

Najładniejsza bryka Tak to auto dla konesera, piękna bryka, a gangu tej bęnzynki nic nie przebije, zresztą jestem zdania i nie tylko ja, że jeśli benzyna to tylko BMW to najlepsze silniki i pięknie pracujące, oprócz oczywiście 4cyl. bo tych się akurat nie mówi bo nie ma o czym..... No i wspaniale pracujące diesele tej firmy glównie 3litrowy i jego dalsze wersje rozwojowe, według ocen ekspertów jeden z najkulturalniej pracujących dieseli o dużej mocy i świetnej ekonomice

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#251 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:17

Najładniejsza bryka BMW to zdecydowany lider jeśli chodzi o silniki, z wyjątkiem 2.5 TD/TDS. Myślałem o takim, ale znajomi sprowadzili mnie na ziemię :P. 318 90 KM to z kolei auto o osiągach Poloneza, tak więc jak na razie niczego z tej stajni nie kupie;).

#252 Share wlodiw

wlodiw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 715 postów

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:37

Najładniejsza bryka Dokładnie tak jak piszesz 2,5 tds to porażka, dopiero po unowocześnieniu i wydaniu go w common railu (170kucy) stal się dobrym silnikiem, a o 4cylindrówkach nie ma co nawet gadać...... :P Polecam 3 litry diesel, rewelacja, bezobsługowy, żadnych pasków rozrządu, świetne osiągi i niskie spalanie

#253 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 czerwiec 2009 - 21:42

Najładniejsza bryka Tylko, że w serii 3 nie montowano większego niż 2.5, no a 3 litry np. w serii 5 to chyba trochę za dużo jak na możliwości studenta(benzynowe odpadają,nie uznaje też gazu, zwłaszcza w BMW) :P. Dlatego następne będzie TDI z czterema pierścieniami na masce :P.

#254 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 07:10

Najładniejsza bryka Z tym polonezem to trochę przegięcie i obraza silnika m40b16 i m40 b18. Do normalnej jazdy wystarcza, a o 3-litrowych motorach każdy mówi z wypiekami na twarzy tylko się wozi polonezem 1,4 i jeszcze zgazowanym. Ps wersja is tego motoru ma 146 koni i wcale nie gorszą kulturę pracy jak silnik m20 czy m50, no ale fakt 6 mają lepsze wyważenie i to trzeba im oddać.

#255 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 czerwiec 2009 - 07:50

Najładniejsza bryka No niestety nie mam aż tak dużego doświadczenia z BMW, ale jak już miałbym kupić to chciałbym żeby jakoś jechało. 90 KM to niezbyt dużo, objedzie go każdy Golf TDI, co innego 2.5 143 KM, na ale silnik niezbyt udany i spalanie tez nieciekawe. Tak więc na razie w ofercie BMW nie ma nic dla mnie. Aha, wożę się golfem TD :P .

#256 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 08:19

Najładniejsza bryka jak piszesz o silnikach to poprzyj tezę modelem silnika bo nie wiem o którym 2,5 mówisz bo m20 ma 136 koni a m50 ma 150 koni i niemów ze m50 to słaby motor bo to jeden z najlepszych motorów w bmw. Ludzie z niego 1000 koni wyciągają i blok wytrzymuje. A wo gule to o jakim bmw myślisz, pisz symbol nadwozia. ja mam aktualnie silnik m40 b16 czyli 1,6 i w ścisłości ma to 103KM, nie podniecam się nim ale do normalnej jazdy wystarczy,(to nie silnik dla dresa co na postoju od zera do miliona) a i nie najgorzej się zbiera ba wsp masy do ilości koni wynosi 1KM na 10kg. Możesz mieć i 140 KM w aucie co waży 1,5 tony i myślisz że z niego taki pocisk będzie??

#257 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 08:21

Najładniejsza bryka Ja w BMW nie widze nic specjalnego :P większość silników jest zagazowanych a auta są bardzo często po wiejskim tuningu. Stan techniczny też pozostawia wiele do życzenia :) wolałbym już Mercedesa, też drogi w utrzymaniu ale przynajmniej niezawodny no i Mercedes potrafi zrobić diesla:) a co do Poldka 1.4 to jeszcze byś się zdziwił :P
Jeślli chodzi o najładniejszą bryke to podobają mi się auta marki Alfa Romeo, szczególnie modele 156, 159, 166. To naprawde piękne auta. duże i o bardzo dobrych osiągach :) mówią że awaryjne, ale to tylki ci którzy nie mieli z nimi doczynienia :P

#258 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 08:32

Najładniejsza bryka Każdy ma swoja markę, Ja z bemkami mam odczynienia do kod skończyłem 15 lat to mi w krew weszło. Jeździłem zarówno e30 jak i e36 trochę e34. I żadna mnie nie zawiodła. mam nawet e30 ze zgazowanym motorem do jazdy do szkoły i 200 tysięcy na lpg wytrzymał, A odnośnie awaryjności bmw to jest tak. Chłopak wyda ostatnio kasę na bmw a potem nie stać na do kładkę, kupi kable za 80 zł, kopułkę rozdzielacza zapłonu na szrocie i silnik chodzi jak chce, do silnika zaleje lotos to się zaraz spoci. i to samo z całą resztą. A potem na bemki sie psiaczy. A jak merchy dziadki kupują co mają kase na markowe części to niema się co dziwić że się nie psują. A wiejski tuning to też patrzyć nie mogę.

#259 Share kamil20

kamil20

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 145 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 08:39

Najładniejsza bryka A co myślisz o automatach w BMW??? Kumpel ma 730 i już 2 razy skrzynie wymieniał, poprostu giną mu biegi :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#260 Share lukaskurp

lukaskurp

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 204 postów

Napisany 02 czerwiec 2009 - 11:21

Najładniejsza bryka możemy tak bez końca. Z automatem nie miałem osobiście do czynienia, Automat jest drogi w utrzymaniu i jak słabo serwisowany to się sypie. Takie mam zdanie ale podkreślam to moja opinia nie poparta faktami z mojego życia, bo automatu nie miałem. A opiniami kolegów to ja się nie sugeruje.