Skocz do zawartości

Zdjęcie

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 14 lipiec 2012 - 17:23

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki Witam. Panowie mam problem tak jak w tytule tz. czego to może być wina że jak na sterowniku ustawie 2 owinięcia to tylko kawałek siatki idzie na bele a żeby żeczywiście były te 2 owinięcia na beli to na sterowniku muszę ustawić 4.Może ktoś z was miał taki przypadek to prosze o pomoc. To jest prasa John Deere 580.

Edytowany przez Stasiek30, 14 lipiec 2012 - 17:24.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki Dzisiaj, 07:15
  •  

#2 Share szyszko

szyszko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:Weterynaria, maszyny rolnicze i dziewuchy :p

Napisany 14 lipiec 2012 - 19:41

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki Przepraszam że się wcinam w temat, ale mam pytanie. Ile belek 120x120 można zrobić na siatce 2000m przy 2 owinięciach beli? Wiem że można to obliczyć ale potrzebny jest mi pilnie wynik i nie mam czasu na zabawę...
Kupię prasę John Deere 550, siatka sznurek, szeroki podbierak. Kontakt na pw. Cena do 22tyś.

#3 Share szybki00

szybki00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 114 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja no i to co każdego sprowadza na tą strone

Napisany 14 lipiec 2012 - 20:28

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki Kolego szyszko wystarczy poświęcić chwilke i poszukać, na 2-krotne owinięcie potrzeba ci 7,536m siatki a w zaokrągleniu 7,5m

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Stasiek30

Stasiek30

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 55 postów

Napisany 19 lipiec 2012 - 11:07

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki nikt nie miał takiego problemu? nikt nie pomoże?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share atomik

atomik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1828 postów

Napisany 20 lipiec 2012 - 10:09

Prasa John Deere problem z ilością owinięć siatki siema
dobra teraz mam nowa zabawke prase 582 hi flow z siatka coveredgei mam problem z owijaniem siatką mianowicie wyskakuja mi 2 kody błedów 311 (czujnik predkosci obracania sie beli ale to znika po kilku sekundach) i E401/402 podczas owijania wyskakuje ten bład, aparat zaczyna pobierac siatke i jak pociagnie tak z 1-1,5m czesc siatki zawadza się o belkę od kół przez co robi sie taki kłebek a belka zamiast 3 razy jest owineta raz. jak zwieksze do 4-4,5 razy nic to nie pomaga musze wychodzic z ciagnika i patrzec czy ownieło nieraz 3 razy wojam a belka ma 2 obroty siatki na sobie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić
wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania
dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy
jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)