Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warfama pomocy

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Adrian11

Adrian11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 72 postów

Napisany 13 lipiec 2012 - 14:19

Warfama pomocy Posiadam Prasę Warfama zakupiona rok temu i wczoraj prasując siano cos sie w niej stało. Tym przyciskiem co opuszczam podbierak to otwiera sie komra a tym co komora to podbierak i raz sie podniesie raz nie Co to moze byc ? rozdzielacz ten co mam w kabinie ciezko chodzi prosze o pomoc ! Zostało mi jeszcze 2,5 ha siana a jutro deszcz nadają czy da sie to zrobic bez mechanika czy z nim ( mam dzwonic i zgłaszczac na gwarancje ? )

Edit @ dzwoniłem i powiedzieli mi ze jest jakas regulacja i jezeli niezrobie jej do Poniedziałku to przyjada ale mnie goni siano cos ktos wie jak to sie robi ?

Edytowany przez Adrian11, 13 lipiec 2012 - 14:23.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Warfama pomocy Dzisiaj, 03:37
  •  

#2 Share 91lenczus91

91lenczus91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 18 lipiec 2012 - 21:30

Warfama pomocy W kabinie masz ten dżoj :P tam do niego przykręcona jest linka i tam na lince od strony prasy jak i od tego pada :P jest regulacja o ile pamiętam to na klucz 24 jest nakrętka taka kontra i ja poluzuj i przekręć tego pada o jeden obrót albo w lewo albo w prawo i skontruj. Najlepiej zrób to od strony dżoja:)

#3 Share pablo121

pablo121

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 14 październik 2012 - 19:36

Warfama pomocy a czy konserwujecie tą linkę czy nie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 03 lipiec 2013 - 12:01

Warfama pomocy mam identyczny problem co adrian 11
podnoszac podbieracz otwiera się komora, nie ma wyczuwalnych trzech położeń w dżojstiku, dzwoniłam do serwisu, powiedzieli, że to można samemu wyregulować, ale ja nie umiem, ta śrubka przy lince przy dżojstiku to sie lekko kręci ręka, zawsze się z resztą tak kręciła, nie ma mowy o żadnej kontrze. wszystko się zaczęło odkąd zamieniłam ciągniki, bo jesen miał awarię. teraz nie moge dojść ładu, jak ustawia się to położenie?
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

#5 Share RolniczkazZawad

RolniczkazZawad

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów
  • Zainteresowania:wszystko, co wiąże się z pracą w gospodarstwie, a w wolnej chwili muzyka i majsterkowanie

Napisany 04 lipiec 2013 - 13:37

Warfama pomocy nikt nie odpisuje, w porządku, widze wszyscy zajęci:) dąłam sobie radę, wystarczyło wykręcić tę linkę pełen obrót z tej dźwigni rozdzielacza.
Starszych trzeba słuchać.... ale swoje robić! :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share nuszka007

nuszka007

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów

Napisany 10 wrzesień 2013 - 17:03

Warfama pomocy Też mi się tak działo i właśnie trzeba było się tą linką pobawić ;)