Pepik190

koper ogrodowy na zielono

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Agent007    14

Stalerzowany koper w baldachach jesienią wiosną wyda plon, czy nasiona zimą przemarzną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7905

Z koprem to jest loteria albo się uda sprzedać w dobrych pieniądzach albo za bezcen.ja dopiero myślę zasiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Ja też nad tym myślę.Jak na razie to ci od rzodkiewki i od sałaty sapią na giełdzie.U nas ubyło bardzo wielu handlarzy .Handel uliczny w stosunku do poprzednich lat praktycznie ledwo dyszy.u nas urząd skarbowy biega i pisze mandaty jak u producenta rolnego znajdzie rozszerzony asortyment (pomidor ogórek sałata ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

to dobrze bo u nas na giełdzie szczypiorek też zasila kontenery na smieci i natka też się nie sprzedaje choć tydzień temu się pojawiła nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

pisałem wyżej że klapa na rybitwach, pojawiąją się nowalijki mało ich jeszcze i trzeba się mocno wystać żeby sprzedać, szczypiorku już jest dużo to nie ma kto 3 zł dać za pęczek i z reguły w hasioku ląduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kula7    0

Łodyga jest trochę brązowa listki zielone. Nie dawalem jeszcze żadnego nawozu dodam ze to uprawa w szklarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mailo1988
      Być może i jest taki temat na forum ale nie znalazłem
      potrzebuje jakiś dobrą odmianę kopru i buraka ćwikłowego co polecacie?
    • Przez Patryczek96
      Poszukuje osoby która mogłaby siać dla mnie koper ogrodowy, zapewniam odbiór na terenie pow. Kłobuckiego (w cenie), stała cenę, płace od ręki. Uprawa kopru nie należy do trudnych, dla osób bez doświadczenia zapewniam wskazówki uprawy (jestem w stanie przyjechać i ocenić stan uprawy oraz doradzić w razie problemów) , po konsultacji ustalam termin, odmianę (zapewniam opryski oraz nasiona) i areał siewu. przy dobrej agrotechnice oraz nawadnianiu realny plon wynosi od 10-20 ton/ha, przy nakładzie ok 3000zł/ha. Osoby zainteresowane proszę o prywatna wiadomość. Dla osób zainteresowanych z poza okolic pow. Kłobuckiego  proszę o kontakt. Cena do uzgodnienia na PW, na pewno się jakoś dogadamy.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj