Skocz do zawartości

Zdjęcie

brony ciężkie 4

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tomekc360

tomekc360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 19:29

brony ciężkie 4 ma ktoś może brony ciężkie 4 ? jakim ciągnikiem to ciągacie ? i jak się to sprawdza na ziemi jestem z okolic opoczna (ziemia łódzka ) ziemia klasy 3 , 4 . bo mam rodzine z nad morza no i oni likwidują gospodarstwo i chcą nam dać za free troche maszyn min. te brony i nie wiem zbytnio czy opyla się to ciągnoć tyle drogi i za transport płacić . wię chcem się dowiedzieć może jest tu ktoś z moich okolic i ma takie brony . jak to sprawdza się na naszych ziemiach .>?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brony ciężkie 4 Dzisiaj, 05:36
  •  

#2 Share szymonek5320

szymonek5320

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 405 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 21:17

brony ciężkie 4 zależy czym chcesz to ciągać. ja też jestem z łódzkiego okolice Piotrkowa. heh i co do tej 3-4kl :D to mam jakoś mieszane odczucia, często jeżdżę po tamtych okolicach, ale nic nie ważne.
ja mam ciężkie brony 2 pola 2,8 szerokości roboczej z wałkami. c360 na II biegu i wszystkie soki/ zetor 5320(63km) II i III bieg szedł ale też mu się chwilami ciepło robiło / MF 6140 (90km) prędkość ok 10-12km/h w świeżo oranym pod górkę też się zbierał

także trzeba przemyśleć jak za darmo to jest kusząca oferta przyczepkę i pół nocy nie przespanej i maszyna w domu

#3 Share tomekc360

tomekc360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 21:44

brony ciężkie 4 no raczej to nie będzie jedna maszyna bo jeszcze pługi , przyczepa . a z klasą ziemi mnie tak akurat na moich polach jest. no ja myśle że c 360 da rade . a jak to wygląda na polu ? praca tym ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Earthial

Earthial

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 21:58

brony ciężkie 4 to zależy jak szerokie te brony, ja 4 polowe ciężkie (bez wałków) ciągam 912 i jest akurat. ale 4 metry szerokości też swoje robią :]

#5 Share tomekc360

tomekc360

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 22:25

brony ciężkie 4 hmm no jak ty to ciągasz 912 i jest akurat to ja nie wiem czy c 360 da rade

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wojcik1207

wojcik1207

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 01 sierpień 2012 - 16:29

brony ciężkie 4 da rade pod jednym warunkiem, ze nie bedzie to swieża orka. Posadam takie brony bo zostały mi po MTZ-cie i jesli orka jest ulezaana to ursus nie ma problemów, ale jesli swieza orka lub mokro to nie wróze nic dobrego. Sam planuje je teraz zmniejszyc do 3 pól i dokupić walki z dociskiem. Mysle ze z takim zestawem C-360 sobie poradzi nawet w swiezej orce.