Zaloguj się, aby obserwować  
mlodyy18

Jaka Miniładowarka

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyy18    1

Witam serdecznie wszystkich!

Ostatnio pisałem temat o belarusie do tura jednak zmieniliśmy plany i teraz interesuje się kupnem ładowarki a dokładnie mini ładowarki takiej o szerokości do 1 metra

Chce przeznaczyć na ten zakup do 50 tys. Szukam raczej ładowarki używanej w dobrym stanie niż nowej bo ceny nowych na pewno przekraczają 50 tys a nawet moze i 80 tys.

Widziałem pare ładnych avantow tylko ze nowych ale gdybym znalazł używana to moje pytanie czy ta firma robi dobre ładowarki?

Co sadzicie o marce schaffer i thaler bo o weidemannach słyszałem dużo pozytywnych opinii.

jakiej jeszcze firmy ładowarki są polecane?

aha i czy te ładowarki o szer 90cm - 100 cm sa wywrotne bo słyszałem ze są ale nie wiem czy to prawdziwe pogłoski?

interesuje mnie ładowarka jak już mówiłem o szer do 1m i aby podnosiła możliwie jak najwyżej

Jeszcze 2 pytania :D

Co sadzicie o skręcie slisgowym czy taki ładowarki sa mniej wywrotne i skrętniejsze czy lesze te tradycyjne przegubowe?

I CO sadzicie o firmie bobcat (jak wysoko podnoszą) i co o tych:

http://otomoto.pl/mi...40-A190997.html

http://otomoto.pl/sc...ka-A191445.html

 

szczerze proszę o opinie i zachęcam do wypowiedzi wymiany poglądów

 

P.S proszę szanownych Moderatorów o pozostawienie tego tematu nie zamykanie go ponieważ na AF nie znalazłem satysfakcjonujących mnie tematów i postów a i tak wiele z nich jest sprzed paru lat i wszystko przecież się zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek1972    126

Zajrzyj na linki pod moim postem do galerii i YT. Mam tam parę fotek i filmów z Agtomatica744 skidsteer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Damiano604
      Witam, mam problem z ładowarką JCB 536-70 Agri. Po naprawie siłownika skrętu przedniej osi, przednie koła nie chcą skręcać w prawo. Przed rozebraniem miałem 4 koła przekręcone w prawym kierunku (tylne w lewo, przednie w prawo). Po założeniu siłownika tylne były na maksa w lewo a przednie po wpływem powietrza poszły w lewo i teraz jest jakby psi chód tylko ze nie można kręcić w prawo. Luzowałem węże aby wyszło powietrze, niby wyszło bo teraz już leci sam olej ale przednie koła nie chcą ruszyć w prawo, jedynie na lewarku jak podniosę to na zgaszonej przekręcę po podniesieniu ale gdy odpalę to idą lewo. Może ktoś coś podpowie. Pozdrawiam!
    • Przez Zetroll
      Witam mam problem z mini ładowarką bobcat 443 gdy chcę skręcić czy w lewo czy prawo hydraulika głośno pracuje podczas jazdy na wprost jest wszystko w porządku i gdy unoszę ramię czy na pusto czy z załadunkiem to przerywa .Czy ktoś z użytkowników miał podobny przypadek.
    • Przez karol2306
      Witam
      Mam problem z merlo. Według specyfikacji podnosi max 3,5t lecz ciężko podnieść 1,5 t.
      Wszystkie inne funkcje działają poprawnie.
       Gdzie szukać przyczyny???
      Gdzie znajduje sie zawór przeciążeniowy?? Podejrzewam ze trzeba go podkręcic
    • Przez Huzi
      Witam mam problem w clas scorpion 7044 z wysuwem mianowicie cały czas świecą się diody od przeciążenie i piszcza nie można wysunąć ramienia . Nie wiem dokładnie czy czujnik ten jest na tylnej osi przykrecony dwoma opaskami to to , odlaczylem go i dalej to samo 
    • Przez 22krystianek22
      Witam wymieniał ktoś pasek wentylatora w  manitou ? Podpowie ktoś jak go przelozyc ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj