Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 12:07

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 Drodzy użytkownicy zwracam się z pytaniem bardzo ważnym a mianowicie jak ustawić wyżej wymienionego DF do żniw?? i czym i gdzie to się robi?? wieczorem wrzuce jeszcze parę zdjeć dzwigni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 Dzisiaj, 15:24
  •  

#2 Share rolnikursus

rolnikursus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 540 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne Rolnictwo

Napisany 09 lipiec 2012 - 12:57

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 Heh może jeszcze ktos do ciebie przyjedzie i za ciebie to zrobi

#3 Share qamil

qamil

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/watch?v=i9owlzyO-_I&context=C3286865ADOEgsToPDskLoowyUMnttn4qgo_9XeU-G

Napisany 09 lipiec 2012 - 15:00

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 Czyżby to był twój 1 sezon na własnym kombajnie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share nhfan

nhfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 15:21

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 rolnikursus może Ty się piszesz?? bo posty umiesz nabijać a doświadczenie w rolnictwie widzę też masz duże :lol: qamil dokładnie tak pierwszy sezon i muszę ogarnąć szybko co i jak bo żniwa tuż tuż a kombajn niedawno przyjechał

#5 Share robert983

robert983

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 384 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 15:22

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 Nie naśmiewajcie się z kolegi na pewno to jego 1 żniwa każdy z was na początku nie był taki hop śiup.ja sam patrzyłem do czego każda wajcha służy czego nie wiedziałem dopytałem na Agrofoto .tabelkę z ustawieniami znalazłem w necie.moja rada to przetestuj od czego każda wajcha służy a potem pytaj.Czytaj forum pisz na pw do tych co mają taki model jak ty czasu masz nie wiele

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share wasik

wasik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 10 lipiec 2012 - 21:37

Jak ustawić kombajn Deutz Fahr 2780 kolego wyjedziesz w pole i samo wszystko ustawisz kazdy ma inne ustawienia w zaleznosci od zboza i wielu innch czynników na poczatek popatrz jak byl ustawiony za granica i tak samo ustaw i pózniej reguluj w góre lub w dól w zalezności co chcesz uzyskac czy czyste zboze czy nie chcesz zeby gubil sam dojdziesz pomału

Edytowany przez Marcin91, 12 lipiec 2012 - 17:30.