Skocz do zawartości

Zdjęcie

Klimatyzacja John Deere 1065

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share urobiony

urobiony

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 07:48

Klimatyzacja John Deere 1065 Witam, posiadam John Deere 1065 z 86r posiada on klimatyzację jednak nie działa. Mam pytanie czy nie ma problemu z nabiciem tej klimy skoro jest ona na czynnik R12 (chyba freon) a dziś jest głónie stosowany R134. Z tego co czytałem nie można nabić instalacji na czynnik R12 czynnikiem R134. Czy jest jakiś sposób na sprawdzenie czy wszystkie podzespoły są sprawne, tak żeby uniknać niepotrzebnego nabicia w razie gdyby coś było zepsute.
Klime się włącza/wyłącza potencjometrem cooling ? jak jest na off to rozumiem klima jest wyłączona ?.
Gdzie powinna być podłączona lampka od klimy bo u mnie jej nie ma a chciałbym sobie dorobić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Klimatyzacja John Deere 1065 Dzisiaj, 07:53
  •  

#2 Share michalmaciek

michalmaciek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 09 lipiec 2012 - 10:13

Klimatyzacja John Deere 1065 rozmawialem z jednym gosciem zajmujacym sie klimatyzacjami, mowil ze da sie nabic R134 zamisat R12 tylko trzeba dodać olej taki jak dla R134. Sprawdzić bez nabijania można tylko szczelnośc przy pomocy azotu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pawelzaza

pawelzaza

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze, naprawa maszyn - głównie ciągników i kombajnów

Napisany 13 lipiec 2012 - 10:42

Klimatyzacja John Deere 1065 Klimę włącza się potencjometrem Colling. Jak jest na off to jest wyłączona, po małym przekręceniu w prawo słychać małe prztyknięcie i wtędy włącza

Dodaj odpowiedź