tomek121323

Kody błędów FENDT, tłumczenia i rady, EHR FENDT

Polecane posty

fendt1992    0

witam. mam problem z. fendtem 916 2000r. wyskakuje mi błąd 4.1.82oraz 4.1.83 wiem że to oznacza. błąd odczytu między czytelnikiem obrotów hydrostatu a czytelnikiem obrotów zębnika stożkowego. ale problem tkwi w tym że nie mam pojęcia co to oznacza gdzie szukać tego problemu. ? czy chodzi tu o ten silnik krokowy sterujący skrzynia.? z. góry dzięki za pomoc. fendt1992

sory. nie czytelnikiem. tylko czujnikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam wszystkich, czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć gdzie w Fendt 309 znajduje się czujnik ciśnienia oleju w silniku? Komputer wyświetla mi błąd 0.1.51. Początkowo alarm włączał się sporadycznie po jakiś czasie od uruchomienia, teraz zaraz po włączeniu zapłonu. Co może być przyczyną usterki? Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt1992    0

słabe ciśnienie. może czujnik. może coś z wiązka kabli a może być silniki do remontu. czujnik jak dobrze pamiętam to przy filtrze oleju się znajduje.

ale raczej remont cię czeka. z kad jesteś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

haha co za niewiedza błąd od czujnika oznacza słąbe ciśnienie :lol: , ludzie co za pierdoły... agrofoto i dobre rady...

Edytowano przez JD1052

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ciągnik należy do mojego kuzyna i chwilowo nie mam do niego dostępu. Ze zdjęć silnika znalezionych w sieci wnioskuje, że czujnik znajduje się przy filtrze od strony przedniej osi. Problemem może być uszkodzony przewód ponieważ błąd pojawiał się po maksymalnym skręceniu przednich kół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek1288    2

witam mam od niedawna fendta 311 z 93r przejściówka ostatnio przestał działać ehr nie opuszcza podniesionych belek. nie posiadam zadnych instrukcji ani jak odczytac kod bledu. miga tylko dioda 2 razy w odstepie 1sek. pozniej 3 sek przerwy i znowu 2 razy, nastep-nie 5 sek przerwy . Prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
impres-me    3

posiadajac ksiazke do fenda czy to po niemiecku czy francusku mozemy samodzielnie przetlumaczyc sobie kod bledu. osobiscie to przerabialem przy nowym napytku 311 z 2000r gdzie mam knige po francusku. wpisujemy w google.pl  fraze translator klikamy na pierwszy wynik i dalej robimy co pisza. jakby co posiadam ksiazke w pdf,ie do fendta serii 400 VARIO po polsku 409 410 411 412 chetnie  udostepnie i jakby ktos mial cos takiego do mojej 311 tez chetnie przygarne impres-me@o2.pl

dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek140289    0

problem z WOM przycisk mruga 5 razy a czasami nawet 8 razy co to za bledy? co ciekawe wom czasami sie wlacza ale po kilku minutach i tak sie wylaczy prosze  o pomoc fendt 312lsa 1990r

Edytowano przez Marek140289

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafciooo25    0

Witam.!
Wyskakuje mi ostatnio bład 16 i 18 w fendt 612 LSA.. Co moga one oznaczac .. ?? :(
Może ktoś podpowie coś na ten temat .. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Mógł by mi ktoś przetłumaczyć ten błąd WOM-u    6.1.05 

 

6.1.05 Uszkodzony czujnik obrotów tylnego

WOM

Tylny WOM moz˙na zal¯a˛czyc´ / odl¯a˛czyc´ jedynie

za pomoca˛ przycisku w kabinie; przycisk

nalez˙y przytrzymac´ co najmniej przez

5 sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mick63    0

Witam co oznacza błąd EHR 37 Fendt 308 1995 rok w nowej kabinie z wyświetlaczami przy kierownicy? Z góry dzięki za podpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iirmii    0

Witam,

mam mały problem z EHR w Fendt 500. Zjechałam z pola i zostawiłam ciągnik z podniesionymi pługami. Następnego dnia nie działał już EHR, nie podnosił ani nie opuszczał ramion i pokazał się błąd poprzez migającą diodę która wskazuje na błąd 23. (Pod koniec orania pługi uderzyły w duży kamień).

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darekn    0

Witam Fendt Farmer  Turbomatik 311 LSA . Co oznacza błąd  41 odczytany z migającej kontrolki i jednocześnie sam załącza się napęd i nie można go wyłączyć.

Edytowano przez darekn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan_cole    0

Panowie, mam zdjecie licznika mth fendt 312 1995r. Prosze pomóżcie mi rozszyfrować ilośc mth.
Pozdrawiam

post-164219-0-58974000-1443524063_thumb.jpeg

Edytowano przez jan_cole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tuti2112    0

Nie działał WOM i wyświetlał się błąd 6.1.10 oraz 6.1.05, więc wymieniłem czujnik obrotu wału i obrotów prędkości silnika. Po jego wymianie zniknął błąd 6.1.05 ale pojawił się 5.1.90 oraz pozostał 6.1.10.
Nie działa, ani nie pokazuje ciśnienia oleju i prędkości obrotów silnika.

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kozak-1990    0

Witam w mojej 818 zaczelo mu wywalac takie bledy jak4.1.a1 potem 4.1.31 i4.1.83 i oczywiście włącza się tryb awaryjny mógłby mi ktoś napisać co się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldac    13

Czujnik liczby obrotów prędkości jazdy

 


działa ci napęd na cztery koła i blokada rożnicowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielzet    2

Napęd działa , blokada również , wyskakuje mi również błąd  pokazany na zdjęciu i nie moge nawet wyjechać z garażu - Fendt 511

post-99252-0-39795500-1450963769_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecik    0

pewnie jeden z mini bezpiecznikow w e-boxie 2 sie spalil. Mialem pare takich przypadkow miedzy innymi ten z predkoscią pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
    • Przez Menek
      Witam wszystkich mam pytanie czy Fendt farmer 307 lsa z1987 r ma filtr skrzyni biegów jeśli tak to gdzie dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj