Polecane posty

przemek13k    0

Potrzebuje ciągnika ok 35-55 km mam około 100 tyś na koncie i potrzebuje ciągnika. ciągnik ma pracować jak drugi w gospodarce. jak by była możliwość to wolał bym nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damik10    463

Same Roller 50/ Same roller 55w. Są to ciągniki małe, zwrotne i mają niskie spalanie. Sąsiad posiada i go chwali.

Edytowano przez damik10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elemer    20

Ja mam jd 5055e i jak narazie dobrze się sprawuje, przeglądy nie są drogie, ma napęd na 4 koła a zwrotny jest jak farmtrack bez napędu. Lekki i dość oszczędny bo w opryskiwaczu pali 3l/h. Kosztuje około 90 tysięcy brutto.


Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

Farmtrac 555dt Bardzo dobre ciągniki z silnikiem perkinsa :)

 

 

...silnikiem FORDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal321    0

Ja mam Kioti DK551c 54 km klima , radio, rewers w standardzie do tego przedni napęd za około 90000 tyś brutto :) Na budziku 150mtg i jak narazie żadnej awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Zastanawiam się nad wymianą c-360ki na nowego ursusa 3512 ,ziemi nie przybywa mam ok.22ha w tym 6ha łąki ,byłby to trzeci ciągnik w gospodarstwie bo mam jeszcze c-330i mf3060 .Jak myslicie czy warto ten ciągnik brac pod uwage czy nie jest wart tych piędziesięciu kilku tyś.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Nowego 3512 za 50 kilka tyś? chyba jakieś podpuchy robisz albo masz na myśli kilkulatka? moim zdaniem nie warto, bo bedziesz lżejszy o te 50 kilka tyś a zostaniesz z nieweiele lepszym ciągnikiem, takiego używanego 3512 możesz mieć za 30 tyś lub jeszcze taniej mf 255 i dołożyć wspomaganie na orbitrol za 3 tyś, jak chcesz zmienić c360 to najfajniej by było na agroplusa 410 ;) lub jakiegoś małego nhohlanda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

są proponowane na allegro niby nowe ursusy 3512, tak jak kolega pisze, tylko z tego co wyczytałem na AF to są one produkowane gdzieś na bliskim wschodzie, i pewnie człowiek/firma która je do nas sprowadza nie udziela na nie gwarancji

sądzę że nie warto, lepiej dołożyć trochę grosza i kupić któryś z ciągników wymienionych wyżej, lub też nie wymienionego Ursusa 5034, według mnie dosyć ciekawa i niedroga oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Szczerze to własnie myslałem o tych z allegro ale nigdzie jeszcze nie dzwoniłem i nie jezdziłem oglądac,niby z wyglądu to takie same jak te z lat 90tych ale całkiem możliwe że moze byc"made in china".A taki agroplus ,nh,czy case to już inna kasa,może pomyslimy o tych "starszych"3512 ,można by jeszcze wziąsc zetora trzy cylindrowego pod uwage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayi96    2

Robertb zależy co miał by robić . ja mam 3512 jako glowny ciagnik na 15 ha i sprawuje sie dobrze , ten ciagnik najlepszy jest do pracy na walku wom typu prasa zgrabiarka przetszasacz kosiarka rotacyjna ale do orki to sie srednio nadaje ponieważ jest krotszy od 60 i go sciaga na ciezkich glebach ale ciagnik oszczedny bardzo i godny polecenia

 

 

 

Edytowano przez mayi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertb    12

Ma robic z kosiarką 1,65 ,rozrzutnik,owijarka,troche z przyczepami siano,słoma,kombajn do ziemniaków,podorywka 5skib tak jak pisałem wczesniej ziemi raczej nie przybędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez andrewk
      Witam, do sprzedania instrukcja obsługi do traktorów Massey Ferguson 6110 - 6190 w języku polskim. Gratis dla kupującego dorzucam instrukcję napraw do powyższych modeli w formie pdf (ang).
       
      Cena 70zł + wysyłka
       
      Chęć zakupu kierujcie wysyłając mi wiadomość
       
      Pozdro
       
       


       
      ______________________________________________________________________________________________________________________________
      http://www.traktorpedia.pl - dane techniczne ciągników rolniczych, kombajnów zbożowych oraz ładowarek teleskopowych.

    • Przez andrewk
      Do sprzedania posiadam instrukcję do MF 6110 - 6190. Kupiona za dużo wyższą kwotę, przeczytana i odłożona. Stan jak NOWY. Cena 40zł + 15zł wysyłka. Dla agrofotowiczów równe 50zł.
      Link do aukcji : http://allegro.pl/massey-ferguson-instrukcja-obslugi-6110-6190-i7145241669.html
      AgroDane - Dane techniczne maszyn rolniczych
      AgriDane - Specs of agricultural machinery
      AgriDaten – Technische daten von landmaschinen
      AgriSpec – Technische gegevens voor
      AgriDatos – Datos técnicos de maquinaria agrícola
      AgriDonnées – Données techniques des machines agricoles
      AgriDati – Dati tecnici per macchine agricole
      АгроДанные — Tехнические данные сельскохозяйственной машин
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj