Skocz do zawartości

Zdjęcie

Merlo P30.7-EVS

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pawel8868

pawel8868

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 07 lipiec 2012 - 13:24

Merlo P30.7-EVS Witam mam problem z wyżej wymienioną ładowarką Merlo. Problem zaczął się w gdy zwoziłem w nocy bele a następnego dnia zaczęło padać a drzwi miałem u niej otwarte i trochę do środka napadało. Instalacja była przerabiana od światła i ktoś popodłanczał wszystkie halogeny pod 1 włącznik (ładowarka była już tak kupiona a świateł się nie używało tak dużo). Gdy wróciłem już nią do domu spaliły mi się 2 halogeny ale to nie w tym tkwi problem. Kiedy kończyłem już ustawianie bel ładowarka mi stała i poszedł dym albo z bezpieczników, albo z dźwigni rewersu. Elektryk przyjechał zbadał sytuacje wymienił bezpieczniki zbadał przepływ prądu w rewersie coś tam jeszcze poszperał tam i było ok chodziła. Problem powrócił po kilku dniach bo co chwila paliło bezpiecznik od tego rewersu wtedy gdy go przełączałem. Później bezpiecznika nie paliło ale znowu za to w żadnym kierunku nie jeździła, gdy poruszałem tym rewersem to do tyłu jechała ale jak przełączyłem do przodu to znowu spaliło bezpiecznik.
Po konsultacji z elektrykiem powiedział mi że to może być elektro zawór i tylko tyle wiem
co wy sądzicie o tym co może być, lub co się stało , bez niej to ja jak bez ręki:(

z góry dziekuje za pomoc

Edytowany przez pawel8868, 31 styczeń 2013 - 19:40.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Merlo P30.7-EVS Dzisiaj, 04:43
  •  

#2 Share rower56

rower56

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów

Napisany 08 lipiec 2012 - 10:16

Merlo P30.7-EVS Pewnie ten link wiele nie pomoże ale wkleję http://www.merlo.co.uk/pdf/P307EVS.pdf
Zadzwoń może do serwisu Merlo w Polsce.
Tu wszystkie starsze modele: http://merlo.co.uk/p...r_products.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share pawel8868

pawel8868

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 31 styczeń 2013 - 19:43

Merlo P30.7-EVS problem został rozwiązany po kilku dnia okazało się że rewers musiałem kupić.

Teraz mam inne pytanie mam zamiar wymienić filtry (wszytkie) kilka widac przy silniku tylko od czego one są jeśli ktoś wymieniał filtry oleju to bardzo bym prosił abyście powiedzieli mi gdzie mam ich szukać i od czego on jest

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share dawidesku

dawidesku

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 grudzień 2013 - 20:17

Merlo P30.7-EVS Witam. Kupiłem niedawno ładowarke Merlo i wzwiązku z tym mam pytanie, gdzie znajdują sie bezpieczniki, bo przestały działac światła. szukałem już chyba wszędzie.