Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która jest lepsza prasa?

19 odpowiedzi na ten temat

#1 Share rudy51

rudy51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 16 listopad 2007 - 23:42

Która jest lepsza prasa? Dorzadzcie ktora prase kupic,ktora jest lepsza do ktorej sa tansze lub drozsze czesci i do ktorej jest duzo wiekszy dostep do czesci.
Prasa:
Prasa zbierająco-kostkująca - Famarol U-125/1, U-125/1 A
czy
Prasa kostkująca Z-224/1 i Z-224/2 produkcji Sipma Lublin
http://zlotemysli.pl/rudy.php - tanie e-booki
ZAPRASZAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Która jest lepsza prasa? Dzisiaj, 08:57
  •  

#2 Share Karol12

Karol12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Zainteresowania:sport, bydło mleczne i gołębie...

Napisany 17 listopad 2007 - 11:18

Która jest lepsza prasa? a jaki masz ciągnik przeznaczony do prasy?
Moim skromnym zdaniem prasy kostkujące to przeżytek... lepiej jak masz traktor conajmniej 60-tke( i podobne) to kup sobie belarke i niezawracaj sobie głowy kostkującymi... :lol:
A jaką masz hodowle??
U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

#3 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 11:32

Która jest lepsza prasa? No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki B) Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... :lol:

#4 Share Karol12

Karol12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 351 postów
  • Zainteresowania:sport, bydło mleczne i gołębie...

Napisany 17 listopad 2007 - 11:35

Która jest lepsza prasa? No chyba że tak to zwracam honor :lol:
U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

#5 Share rudy51

rudy51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 11:40

Która jest lepsza prasa? ja wlasnego pola do sprasowania mam jakie 3 ha, ale mam plan kupic i jedzic we zniwa prasujac ludziom.
Traktor mam Białoruske ta co ma ok.(80KM)
ZAPRASZAM

#6 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 17 listopad 2007 - 11:49

Która jest lepsza prasa?

No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki B) Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... :lol:

tak jak pisze tommy66692 przecież nie będzie kupował prasy rolującej na 3ha a kostkującą jak weźmie i będzie jeździł na zarobki to napewno mu sie zwróci. A chcesz kupić nową czy używaną ja bym polskiej sipmy nie kupował ludzie w okolicy mają i często sie psuje
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#7 Share rudy51

rudy51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 11:54

Która jest lepsza prasa? panowie mam wielka prosbe - piszcie dlaczego ta jest gorsza i td. jak napisalem w temacie.Dobry poczatek ma ADIK ZIEL.
Traktor powinien sobie dac rade??Ja mysle ze tak
ZAPRASZAM

#8 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:05

Która jest lepsza prasa?

panowie mam wielka prosbe - piszcie dlaczego ta jest gorsza i td. jak napisalem w temacie.Dobry poczatek ma ADIK ZIEL.
Traktor powinien sobie dac rade??Ja mysle ze tak

My mamy prese Massey Ferguson 120 i od 5 lat jak ją mamy to nic sie nie zepsuło na 1000 kostek przepuści może z 5 chyba że jakieś kijowe sznurki włożysz ;] zastanów sie i nie kosztuje tak duzo ;] http://www.agrofoto....t...i&img=18329

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#9 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:13

Która jest lepsza prasa? ja mam sipme z 1999 roku. Jeżdżę po ludziach. Trochę jest według mnie za słabo zrobiona (niektóre spawy, materiał). A może mam za mocy ciągnik?? :lol: B)
Kostka to przeżytek dla dużych gospodarzy. Dużo ludi jeszcze prasuje kostko (przynajmniej część słomy, siana). Zwijki mają więcej prasowania ale i kostka potrzebna B)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#10 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:23

Która jest lepsza prasa? Ja mam na oku też sipmę....Nie chce rolki też dlatego że prasa musi współpracować z 330...A rolka musiałaby z zetorem....

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:26

Która jest lepsza prasa?

Ja mam na oku też sipmę....Nie chce rolki też dlatego że prasa musi współpracować z 330...A rolka musiałaby z zetorem....

No właśnie u nas by sie przydał MF255 albo zetor 5211 bo 7211 troche za dużo pali z presą ;] i ma za małe obroty a MF255 ma idealne

#12 Share rudy51

rudy51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:44

Która jest lepsza prasa? a co powiecie to tej prasie FAMAROL??
ZAPRASZAM

#13 Share Balzak

Balzak

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2858 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 12:53

Która jest lepsza prasa? Ja mam na sprzedanie prase Sipmę Z224/1 z 96 roku osoby zainteresowane prosze o kontakt.

Pozdrawiam Balzak

Doradca Żywieniowy w firmie paszowej 

#14 Share tomacha001

tomacha001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 428 postów
  • Zainteresowania:interesuje się rolnictwem i co z nim związane

Napisany 17 listopad 2007 - 13:20

Która jest lepsza prasa? ja bym polecił prasę Sipmę ja mam juz ja 17 lat i chdzi bez awaryjnie jurto albo po jutro wrzucę fotki moje prasy B) :lol:

#15 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 19:22

Która jest lepsza prasa?

No tak ja mam 12 ha trzymam świnie i czy mi sie opłaci kupować prase rolująca??A że kostka to przeżytek to nie zgodze się...Prasa rolująca to raczej jak ktoś ma hodowle krów...Ale na trzodę to naprawde nie opłaci się rolki :lol: Jak by była to by nikt nie narzekał....Ja sam chce kupić prase kostkującą z tego powodu że chce jeździć po usługach...A u mnie w okolicy nikt nie ma rolki....I nikt by nie chciał żebym mu prasował....A tak kupie kostke i mi sie szybko kasa zwróci.... B)

Dlaczego na trzodę nie opłaci się rolki ??

#16 Share tommy66692

tommy66692

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4466 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 19:44

Która jest lepsza prasa? 1.U nas na wsi to 2 gospodarzy trzyma krowy wiec i tak bym na zarobki nie jeździł....
2.Przy krowach jest i tak dużo roboty a tak po rolce turem do obory a tutaj musisz nosić

#17 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 21:07

Która jest lepsza prasa?

1.U nas na wsi to 2 gospodarzy trzyma krowy wiec i tak bym na zarobki nie jeździł....
2.Przy krowach jest i tak dużo roboty a tak po rolce turem do obory a tutaj musisz nosić

A co to ma do rzeczy ??

#18 Share DJBOMBA12

DJBOMBA12

Chudy

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 21:14

Która jest lepsza prasa? Ja bym jednak Sipme brał użytkuje taka 11 lat i miłem kilka usterek i w tym 2 poważne ale niedawno zroilismy emont Aparatu i jest glanc!! wiec jak bys brał sipme to za kilkanascie lat remont aparatu i by było glanc!!!
W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

#19 Share PIOTR281

PIOTR281

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 17 listopad 2007 - 21:18

Która jest lepsza prasa? ja polecam sipme z224/2 bardzo dobre prasy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share rudy51

rudy51

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 09:27

Która jest lepsza prasa? a mógłby ktoś wrzucić dane obu tych pras i oczywiście innych jak będzie mu sie chciało.

Edytowany przez robertbara, 18 listopad 2007 - 15:56.
Ort. i literówki

ZAPRASZAM