Zaloguj się, aby obserwować  
Adrian11

Agrofarm 85-90 KM

Polecane posty

Adrian11    0

Zakładałem juz temat o zetorze ale chyba raczej zrezygnuje bo z tego co piszczecie i co mi mówia ludzie pali bardzo duzo ;p mi chodzi zeby niepalił za duzo a zrobił robote ;p mam 30 ha wiec to jest mało ciągnik by był głownym bez tura ! wczesniejszy temat był ze ma byc z turem a tu jednak nie ;] załozylismy do starszego zetora 6748 tura i smiga ;p pracowałby z pługiem 4 skibowym zagonowym no i jednym mankamentem jest to ze aby dojechac na moje pole trzeba jechac 1 km ;p 1,5 max i powoli bo to drogi piaskowe ;p Pomyslałem nad Agrofarmem 85-90 km i kolejna moja prosba ;p raczej zeby był 90 konny bo gustuje i podobaja mi sie duze ciagniki ;p i teraz ostatnie pytanie ile kosztuje taki Agrofarm 90 KM ? bo 85 155 tys ;p mam własną kase 166 tys ;p to jaki według was jest lepszy ? Zetor czy Agrofarm 85

 

Sory za temat ale nieznalazłem nic co mi odpowie na te pytania ;p dziekuje za odp ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90daniel    15

trwalszy będzie agrofarm

ale zapłacisz za niego wiecej dziś był u mnie kuzyn i kupił zetorka forterre 95 kupował w tym tyg i podstawa to 170 tyś pytał też o agrofarm 430 i podstawa w podobnej cenie ale wybrał zetora ze wzgeldu iż ma do niego już w domku tura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

Mi ciągnik narazie niejest potrzebny ;p najlepiej to We wrzesniu kupic do orki itd ;p zeby 6748 niemeczyc ;p 170 tys Agrofarm 430 i teraz pytanko ile spala ? i czy duzo jest w nim elektroniki czy nie bo niechciałbym zeby po 5 latach szykował go koles z laptopem ;p co słono kosztuje ;p i czy oplaca sie zakładac przedni Tuz do 430 ? czy to razem jest w nim za te 170 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

a nie myślałeś o farmtracu wiekszość użytkowników chwali sobie ten traktor http://allegro.pl/ciagniki-ciagnik-farmtrac-7100dt-farmtrak-7110-dt-i2462254371.html silnik perkins mało elektroniki nie wiem to ty kupujesz traktor no możesz kupić belarusa w najbogatszej wersji takiego ze 130 km a sam masz racje po co płacić za serwisy z komputerami jak znajdziesz dobrego mechanika i po sprawie.(a zetora to se odpuść)

ps jeszcze może polmot ale dobrze się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Do autora ile ty masz lat?? Sądzac po niku to 11. Poczytaj troche tematów na forum, na google. A i jeszcze to co piszesz to jedna fajna bajeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

mam 17 lat ;p i pisze w sprawie ojca który chce zaczerpnąc kilka informacji Farmtrack odpada ;p myśle własnie nad tym Agrofarmem albo Zetorkiem ;p

 

 

@rolnikursus Dziękuje za wyczerpująca odpowiedz lecz niestety z niej nic sie niedowiedziałem ;] szukałem w googlach itd na tym forum tez i nic nieznalazłem wartosciowego ;p jezeli jestes w statnie mi pomoc to odpowiedz na te pytania ;p dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21
Adrian11    0

Dzieki za odp ;) a w cenie 170 tys zmieszczę sie ? ;p chodzi o spalanie równiez bo jak pisałem mam małe pola 1 ha 50 arów do 5 ha w jednym kawałku ;p wiec duza zakrecania itd ;p Doutz Fahr ten 420 ile ma koni ? albo ten NH ;p

 

Edit albo inaczej który lepszy NH czy Doutz fahr ?

Edytowano przez Adrian11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fartrac675dt    90

Na NH serii t5.95 bedziesz trochę czasu czekał bo czytałem na forum i w jakiś błąd powstał w silniku naprawiają usterkę zamówień juz sporo mają poczytaj se trochę o NH t5.95 na forum to sie dowiesz , John Deera nie bierzesz pod uwagę dobra skrzynia do wyboru pełna rama do tura w sam raz obciążenie nie rozkłada się na silnik i przód ciagnika tylko na cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

ta Seria NH T5.95 mi sie podoba ;D ale ciekawe jak jest z moca czy mocniejszy od seri T5050 itd i od Case JX i innych czy słabszy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian11    0

a z tą pojemnoscią ? NH T5.95 ma 4 cylindry i 3500 cm pojemnosci a Case JX i NH T5050 ma 4 cylindry i 4500 cm pojemnosci czy ta pojemnosc ma znaczenie ? który mocniejszy a który nie ? sory ale mało obeznany jestem :D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racha    3

ja niewiem czemu zetora nie chcesz jast ciężczy i tańszy w utrzymaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj