Skocz do zawartości

Zdjęcie

Massey Ferguson 530

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share OPEL1

OPEL1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 14:15

Massey Ferguson 530 Czy ktoś z was posiada lub posiadał taki kombajn bo ja ostatnio kupiłem i chciałem sie dowiedziec jak sie sprawuje w polu.
Mam jeszcze do was jedno pytanie zauwazyłem ze przy jezdzie wyje to chyba zwolnice co z tym mozna zrobic wymienić olej itp. albo ten typ tak ma.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Massey Ferguson 530 Dzisiaj, 09:26
  •  

#2 Share wayatt

wayatt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 11 lipiec 2012 - 21:59

Massey Ferguson 530 Ja mialem MF 525 nie duzo rozni sie od 530.Powiem tak ten MF 525 bardzo mnie rozczarowal tyle co ja przez niego nerwow i pieniedzy zjadl to szkoda gadac.Jak dla mnie to jest kompletne dnoo.Bardzo szybko go sprzedalem.Powiem tak wedlug mojego przypadku nie polecam tego kombajnu.Ja co naprawilem to zaraz cos sie rozlecialo i tak od nowa.Powiedzialem STOP! i go sprzedalem.Z tymi zwolnicami to mnie nie pokoi radze ci ja otworzyc i obadac co i jak.Bo to nienormalne zeby one tak wyly.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share eugene

eugene

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów

Napisany 08 lipiec 2014 - 23:47

Massey Ferguson 530 525 a 530 to sa inne kombajny nibypodobne ale sa inne zreszta wszystkie z koncowka 5 roznia sie od 30 czy 20stek tez myslalem ze podobne a jednak trochesieruzninatomiast 530 to sa nowsze bo o 1980 rok produkowane do 1984 i nienarzeam chocia pierwszy rok kolegama 530 i dwa62 superII i ne narzea recz sie niepsuja ale moze akie sieudaly a co do 525 to jednak kolega marcje narzekaja