Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo?

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 08:02

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Witam,czyli moje pytanie brzmi ,Czy warto kupić ten samochód do gospodarstwa bo czasami to jak trzeba coś przewieźć to mam z tym problem,KOLEDZY DORADŹCIE.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Dzisiaj, 13:11
  •  

#2 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 05 lipiec 2012 - 09:03

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Siema my mamy scenica II 1.9 dci od 2008 roku kupiliśmy jako 4 letni na początku było z nim trochę problemów jak to auto od handlarza. jednak teraz z autem nie ma żadnych problemów serwisowany w ASO jest bardzo dynamiczny i do tego oszczędny na trasie udaje się zejść do 5.1/100km jest bardzo komfortowy, wygodny wyposażenie też niczego sobie skóry itp. ogólnie najbogatsza wersja plus opcje i do tego udało się kupić z oryginalnym przebiegiem D śmiało ci mogę go polecić ale pamiętaj że nigdy nie wiadomo na co się trafi jeden będzie chwalił a drugi żalił ps. zastanawiam się czy go nie sprzedać :P Pozdrawiam

#3 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 09:31

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Ok dzięki za radę mi one sie podobają jak cholercia

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share marcin00794

marcin00794

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 77 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 09:58

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Posiadamy Grand Scenic II z 2005 r. Mamy go od nowości. Nie zamienilibyśmy go na żaden inny samochód. Jest idealny. Nie mieliśmy z nim jakichkolwiek problemów. Spalanie jest na wystarczającym poziomie. Komfort po prostu boski. Jadąc nim na trasie czujesz jakbyś płynął. I 7 miejsc też często się przydaje :D Szczerze polecam ci ten samochód. Jednak tak jak pisał kolega wyżej, kupując używany trzeba uważać.
Jest wiele osób krytykujących ten samochód i inne francuskie marki. Ja jednak jestem ich zwolennikiem. Naprawdę polecam!

Edytowany przez marcin00794, 05 lipiec 2012 - 09:58.

#5 Share krone125

krone125

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 11:28

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Nie no na tę dużą Renię coraz bardziej mam ochotę

Zapomniałem spytać o jeddno,jakbym miał takie autko powiedzmy 1.9TDI to jakie byłyby opłaty na niego jak miałbym z ojczulkiem na współwłasność?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 05 lipiec 2012 - 12:50

Czy warto kupić Renault grand Scenic na gospodarstwo? Wszystko fajnie. Tylko z tym przewożeniem czasami czegoś. Nie wydaje mi się aby to auto miało jakieś super możliwości transportowe. Chodzi mi o ciężar, worki z pierzem to można wozić oczywiście. 5 l na trasie to chyba przy 90 km/h/. Co do opłat to standardowo jak za osobókę o tej pojemności. Jednak jeśli kupisz wyeksploatowane auto to koszty napraw przerosną koszty opłat.

Edytowany przez hubertuss, 05 lipiec 2012 - 12:51.