ChybaTy96

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ChybaTy96    0

Moje pytanie brzmi czy ktoś rozbierał orbitrol w bizonie Z056/7 bo mam wycieki oleju wypływa on górą tam gdzie łączy się z tym drążkiem od kierownicy uszczelnienie połączenia silikonem nić nie pomogło. A więc czy ktoś już rozbierał ten orbitrol i czy jest w nim jakaś uszczelka, którą trzeba wymienić żeby zlikwidować wyciek czy są jakieś inne sposoby.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
richtik    0

Z moich znajomych ci którzy rozbierali orbitrol to nikomu się złożyć nie udało ja się jeszcze nie brałem za to. proponuje ci wymontowanie go i oddanie do warsztatu który zajmuje się hydrauliką siłową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

samemu to mozna rozkrecic skrecic i zeby działało w domowych warunkach sie niestety nie da.


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Miałem podobny problem niedawno więc kupiłem nowy okazyjnie za 389 zł na allegro. Kolega sam go robił i udało mu sie go skutecznie naprawić i poprawnie złożyć, ale sporo sie najeździł za uszczelniaczami. Ciężko je dostać. Nawet w zakładzie regenerującym to powiedzieli mi, że dopiero w jesieni mogą mi to zrobić bo nie mają części.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Jest sporo na ten temat... Może to nie z orbitrola tylko między orbitrolem a kostką?? poczytaj, pisałem o tym wcześniej, teraz nawet kropelka nie spadnie, mimo że wyglądało to tak jakby lało się z góry.

Co do o-ringów orbitrola nie ma żadnych problemów, dobrze wyposażony sklep wystarczy, a jak nie ma to na drugi dzień jest.

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panki888    1

Co prawda nie od bizona ale od fergusona orbitrol ale też mi leci od strony frezu.

Oddałem do hydrauliki siłowej i podobno uszczelnią zobaczymy jak to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj