Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ChybaTy96

ChybaTy96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 03 lipiec 2012 - 22:51

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 Moje pytanie brzmi czy ktoś rozbierał orbitrol w bizonie Z056/7 bo mam wycieki oleju wypływa on górą tam gdzie łączy się z tym drążkiem od kierownicy uszczelnienie połączenia silikonem nić nie pomogło. A więc czy ktoś już rozbierał ten orbitrol i czy jest w nim jakaś uszczelka, którą trzeba wymienić żeby zlikwidować wyciek czy są jakieś inne sposoby.
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 Dzisiaj, 15:37
  •  

#2 Share richtik

richtik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 04:12

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 Z moich znajomych ci którzy rozbierali orbitrol to nikomu się złożyć nie udało ja się jeszcze nie brałem za to. proponuje ci wymontowanie go i oddanie do warsztatu który zajmuje się hydrauliką siłową...

#3 Share kombinator18

kombinator18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 888 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 06:33

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 samemu to mozna rozkrecic skrecic i zeby działało w domowych warunkach sie niestety nie da.
DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share master20002

master20002

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1108 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,piłka nożna, budownictwo,motoryzacja, polityka, zmiany na ziemi

Napisany 04 lipiec 2012 - 06:43

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 Miałem podobny problem niedawno więc kupiłem nowy okazyjnie za 389 zł na allegro. Kolega sam go robił i udało mu sie go skutecznie naprawić i poprawnie złożyć, ale sporo sie najeździł za uszczelniaczami. Ciężko je dostać. Nawet w zakładzie regenerującym to powiedzieli mi, że dopiero w jesieni mogą mi to zrobić bo nie mają części.
Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

#5 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 04 lipiec 2012 - 07:11

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7 Jest sporo na ten temat... Może to nie z orbitrola tylko między orbitrolem a kostką?? poczytaj, pisałem o tym wcześniej, teraz nawet kropelka nie spadnie, mimo że wyglądało to tak jakby lało się z góry.
Co do o-ringów orbitrola nie ma żadnych problemów, dobrze wyposażony sklep wystarczy, a jak nie ma to na drugi dzień jest.

Edytowany przez Junkers, 04 lipiec 2012 - 07:13.

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share panki888

panki888

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisany 04 maj 2016 - 16:55

Wyciek oleju z orbitrola w Bizonie Z056/7

Co prawda nie od bizona ale od fergusona orbitrol ale też mi leci od strony frezu.

Oddałem do hydrauliki siłowej i podobno uszczelnią zobaczymy jak to wyjdzie.